Sluiten Terug naar Concours.nl
Logo NK

STARTLIJST

v.d. Boogaard Snelvervoer Prijs

2e onderdeel NK Senioren

Rozetten en stalplaten aangeboden door: vd Boogaard Snelvervoer

Rubriek S5 - Tabel A direct op Tijd 1.50m
KNHS Regl. 238.2.a

Vrijdag 24 april 2015            *Aanvang: 16.45 uur*  

Klik hier om de parcourstekening te bekijken.


Nr Hnr Ruiter
Eigenaar
Paard
Geslacht / Kleur / Jaar / Vader x Vader van moeder
Strafp. TijdStrafp. Tijd
1
432 Suus Kuyten
Suus Kuyten Horses BV
Dallas du Domaine Z
Hengst/Vos/2004/Darco x Calido I
2
445 Wesley Mulder
Fam. Oude Nijhuis
A Kind Of Magic Wm
Ruin/Bruin/2005/Hinault x
3
443 Dominique Roelofsen
P. van Loon
Gioia van het Neerenbosch
Merrie/Vos/2006/Nagano x Skippy II
4
433 Jur Vrieling
VDL Stud
Arezzo VDL
Hengst/Vos/2005/Chin Chin x
5
440 Bert-jan van de Pol
Jose Timmerman
Eyad D 10
Hengst/Vos/2004/Diamant de Semilly x Voltaire
6
424 Henk Frederiks
H. Bakker
Ben B
Ruin/Bruin/2006/Kojak x Casco
7
435 Hans van der Kolk
J.Janse&H.vd Kolk
Ziezo
Hengst/Bruin/2004/Tangelo vd Zuuthoeve x
8
458 Mathijs van Asten
IN Showjumpers
H&m Undicci
Ruin/Bruin/2004/-- x
9
427 Albert Zoer
A. Zoer BV
Gigolo
Ruin/Schimmel/2006/Cicero Z x Quickfeuer van Koekshof
10
405 Robert Vos
R. Vos & C. Sorenson
Interline H
Ruin/Donkerbruin/2002/Indoctro x
11
416 Gerben Morsink
Evenhuis-Morsink
Faithfull
Ruin/Bruin/2004/For Keeps x
12
422 Michel Hendrix
Stal Hendrix
Eder van den Blauwaert
Ruin/Vos/2004/Kashmir van Schuttershof x Skippy
13
428 Doron Kuipers
Mark van der Hulst
Zucces
Ruin/Zwart/2004/Gerlinus x Kenwood
14
429 Mischa Everse
Stal Everse
Amarillo
Ruin/Bruin/2005/Indoctro x
15
402 Emile Tacken
Fam. Allaerts
Zoriana
Ruin/Schimmel /2004/Berlin x Chellano Z
16
431 Suus Kuyten
Suus Kuyten Horses BV
Billy King
Hengst/Koffievos/2003/Baloubet du Rouet x Quilot
17
446 Wesley Mulder
Stal het Oosterbrook & Fam. Huttenhuis
Umeunig
Hengst/Vos/2006/Untouchable Z x Chellano Z
18
412 Julian Kraay
J. Kraaij
Wings
Ruin/Bruin/2003/Lupicor x Concorde
19
401 Sabrina Van Rijswijk
S. van Rijswijk
Zomodo P
Ruin/Bruin/2004/Quasimodo Z x Ahorn
20
455 Henk van de Pol
Team Nijhof
Spartacus TN
Hengst/Donkerbruin/2003/Stakkato x Grannus
21
442 Dominique Roelofsen
Stal Roelofsen, Raalte
Alonso
Ruin/Schimmel/2005/Casco x
22
452 Gert Jan Bruggink
Stal Het Oosterbrook&A.Postma&EAC Sporthorses
Connelly
Ruin/Schimmel/2006/Calvados Z x Jalisco B
23
437 Timothy Hendrix
Stal Hendrix
Very Nice
Ruin/Lichtbruin/2002/Cantos x
24
451 Marc Houtzager
Stoeterij Sterrehof & Stal Houtzager-Kayser
Sterrehof's Baccarat
Ruin/Donkerbruin/2006/Padinus x Silvio
25
407 Jody van Gerwen
van Gerwen Horses
Acord
Ruin/Bruin/2003/Andiamo Z x
26
456 Willem Greve
G.Korbeld
Carambole N.O.P.
Hengst/Bruin/2004/Cassini I x Concerto II
27
414 Frank Schuttert
Frank Schuttert
Arc De Triomphe
Ruin/Donkerbruin/2005/Triomphe De Muze x Calvados
28
413 Peter Geerink
R.Rikkert
VDL Another Pleasure
Hengst/Vos/2005/For Pleasure x
29
404 Leon Thijssen
Stal Thijssen
Bulavsco
Ruin/Donkerbruin/2006/Verdi x
30
425 Joy Lammers
Joy Lammers & Inno Lamers
Winny
Merrie/Bruin/2003/Quasimodo Z x Hamilcar
31
448 Harrie Smolders
Copernicus Stables

Ruin/Bruin/2005/-- x
32
444 Roelof Bril
Stal Bril
Catherina F
Merrie/Bruin/2005/Con Capitol x
33
423 Pieter Keunen
Stal Hendrix
Alban
Ruin/Schimmel /2005/Cavalier x Voltaire
34
410 Caroline Poels
Stal Hendrix
Apart
Ruin/Vos/2005/Larino x
35
421 Mark Martens
Stal Thijssen
Aken Utopia
Ruin/Schimmel/2005/Berlin x Heartbreaker
36
415 Gerben Morsink
Morsink
Cartaire Z
Hengst/Bruin/2006/Carthago Z x Voltaire
37
454 Henk van de Pol
C.Mazza de Benedicto & T.&L.Collins & E.Schep
Willink
Ruin/Bruin/2003/Twister x Landsieger
38
420 Maikel van der Vleuten
Stal van der Vleuten & J. Coppelmans
VDL Groep Arera C
Merrie/Lichtbruin/2005/Indoctro x
39
438 Johnny Pals
Stoeterij Black Horses
Vignet BH
Hengst/Vos/2002/Heartbreaker x Iroko
40
436 Michael Greeve
M. Greeve & Springstal Bergsche Bos
Whitney B B
Merrie/Bruin/2003/Nabab de Reve x Calido
41
453 Gert Jan Bruggink
Familie Bruggink & Stal Het Oosterbrook
Vampire
Hengst/Bruin/2003/Marome Nw x Voltaire
42
457 Willem Greve
Team Nijhof
Eldorado Van De Zeshoek TN
Hengst/Bruin/2004/Clinton x
43
441 Wout Jan van der Schans
E.Schep&Springpaarden Fonds Nederland
Aquila SFN
Ruin/Vos/2005/Ovidius x Lauriston
44
419 Siebe Kramer
C.Huisman-Holst
Zsa Zsa
Merrie/Donkerbruin/2004/Sam R x
45
403 Leon Thijssen
Stal Thijssen
Harthago
Merrie/Vos/2003/Heartbreaker x
46
418 Stefanie van den Brink
Teus van den Brink
Ace
Hengst/Schimmel Bruin Geboren/2005/Berlin x
47
417 Leopold van Asten
Stoeterij Duyselshof
VDL Groep Zidane N.O.P.
Ruin/Donkerbruin/2004/Heartbreaker x Calando I
48
409 Vincent Voorn
Kleer Beheer
Quinlan
Ruin/Bruin/2004/Quidam's Rubin x
49
447 Harrie Smolders
Copernicus Stables
Don VHP Z
Hengst/Vos/2004/Diamant De Semilly x
50
449 Jeroen Dubbeldam
Springpaarden Fonds Nederland
SFN Zenith N.O.P.
Ruin/Bruin/2004/Rash R x
51
439 Frank Schuttert
Handelshuis Schuttert
Winchester HS
Ruin/Bruin/2003/Numero Uno x

Equestrian results processing & online scoring by: Concours.nl & Yvonnevanbergen.nl - version: 18-1-2018 22:38
Sponsoren CH Mierlo