1e ond. NK Young Riders


<< Terug naar wedstrijdoverzicht

Stoeterij Sterrehof Prijs

1e Onderdeel NK Springen Young Riders

Rozetten, bekers en stalplaten aangeboden door: vd Boogaard Snelvervoer Snelheid- en wendbaarheidswedstrijd Tabel C 1.35m-1.40m (KNHS Regl. 263 / 239) Donderdag 24 april 2014           Rubriek: Y1
Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 0.00
Datum: 24 april 2014
Tijd: 13:00
# Hnr Naam Paard Afstamming Plaats HC
1 315 Glenn Knoester Alberto R- Vinckenburgh
2 326 Nick van Grunsven Gentel Timbel Van De Guldennagel
3 331 Teun Vestjens Valvarja Karandasj
4 320 Kevin Jochems Ma Cherie Conello
5 309 Dennis van den Brink Wennemars VB Karandasj
6 303 Amber Fijen Beaujana Quasimodo Z
7 305 Bart Haselbekke Qualif De Thurin Socrate De Chivre
8 321 Kirsten Rikkert Sorrento Kingston
9 332 Tim van den Oetelaar Wallstreet Gentleman
10 318 Jesper Romp Artiflex R Indoctro
11 311 Eric Jr. van der Vleuten VDL Groep Wallenberg Stakkato
12 336 Demi Dijks American Pie 14 Armitage
13 323 Lisa Nooren Flying Saucer Das Umburanas Indoctro
14 301 Aimee van Gerwen Lumpaci Leandro 210083585
15 316 Jelmer Hoekstra Zippit Berlin
16 335 Kim Emmen Ventje Namelus R
17 306 Bart Lips Zidane Oklund
18 313 Frederique Lebon Centon Cardento
19 312 Frank Schuttert Arc De Triomphe Triomphe De Muze
20 329 Noelle van der Velde Zamora Quasimodo Z
21 328 Niels Knape Bmc Veyron Indoctro
22 324 Maarten Schuttert Bangelo Tangelo Van De Zuuthoeve
23 325 Megan Jansen Lancelot Du Paradis Enzo Du Reverdy
24 304 Bart Haselbekke Wigeunerin Silverstone
25 308 Claudia Verburgt Abbervail Amber Ard Vdl Douglas
26 330 Teun Vestjens Heartbeat Heartbreaker
27 302 Amber Fijen California Girl Z Calvino Z
28 310 Dennis van den Brink Royal Dream Indoctro
29 317 Jesper Romp Balouska Stakkato Gold
30 322 Kirsten Rikkert Winde R.a.g. Sheraton
31 327 Nick van Grunsven Amaretto Clearway
32 333 Tim van den Oetelaar Barola Ustinov
33 314 Glenn Knoester Alpicor Lupicor
34 319 Kevin Jochems Willem Regino Adelheid