S1: Klasse 1m40 Direct op tijd


<< Terug naar wedstrijdoverzicht

ISAH Prijs

Rozetten en stalplaten aangeboden door: vd Boogaard Snelvervoer

Rubriek S1 - Tabel A 1.40m direct op tijd - KNHS Regl. 238.2.a

Donderdag 23 april 2015            *Aanvang: 08.30 uur*            Terrein 1


Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 30.00
Datum: 23 april 2015
Tijd: 08:30
Inschrijving: Niet Openbaar
Prijzengeld
1e prijs: € 400.-
2e prijs: € 300.-
3e prijs: € 200.-
4e prijs: € 150.-
5e prijs: € 100.-
6e prijs: € 100.-
7e prijs: € 75.-
8e prijs: € 75.-
Regl. Volgprijzen: € 60.-
# Hnr Naam Paard Afstamming Plaats HC
1 1 Sanna Olsson Cayenne Celano Ospel
2 2 Ahmed El Naggar Caribou du Seigneur Caridor Z Asten
3 3 Julian Kraay Wasco Casco Ederveen
4 4 Wesley Mulder Que Je Suis Bel V For Pleasure Apeldoorn
5 5 Hans van der Kolk Aurorataire Odemus R Dalfsen
6 7 Dennis Caubergs Vadina Odermus R Echt
7 8 Joy Lammers Athena Namelus R Hamont
8 9 Piet Raijmakers Jr. Clarima Clarimo Asten
9 10 Rob Heyligers Zeline Hemmingway Asten
10 11 Niels Tacken Uniek Upsilon Van De Heffinck Meterik
11 12 Martien Amendt Brunette -- Broekhuizenvorst
12 13 Niels Knape Anatevka Ustinov Baarlo
13 14 Timothy Hendrix Suarez Berlin Baarlo
14 15 Bianca Schoenmakers Zorianda Indorado Helmond
15 658 Jelmer Hoekstra Rosa du coisel Diamant De Semilly Middelharnis
16 17 Mark Martens Celine M Z Crusador Meijel
17 18 Leon Thijssen Chaplin Verdi Baarlo
18 20 Loewie Joppen Haribo Colman Maasbree
19 21 Vincent Voorn Grupo Prom Chacco Boy Chacco Blue Weert
20 144 Stijn van der Velden Compromis Tygo Eindhoven
21 78 Maikel van der Vleuten VDL Groep Alitta Karandasj Someren
22 24 Rodrigo Morgado Tasmina Major d'olbiche Venray
23 26 Pieter Keunen Applaus Unistar Kessel
24 27 Liza Tiebot Winchester Guidam Olst
25 139 Kristian Houwen Cilydi Contendro Il Wanssum
26 29 Yuya Ninomiya Buutengewoon-S Quattro Asten
27 30 Reggy Hoffmann Poison Ivy Mermus R Helmond
28 31 Rodrigo Almeida Couleur Royal Z Couleur Rubin Helmond
29 32 Malin Parmler Abalou Balou du Rouet Z Mierlo
30 33 Rob van Bussel Carucinda Ultimo Heusden
31 116 Tom Martens Henna de goedereede Argentinus Meijel
32 35 Stefanie van den Brink Baronescha Verdi Nijkerkerveen
33 36 Leopold van Asten VDL Groep Beauty For Pleasure Duizel
34 37 Koen Leemans Dopharma's Uraniet Emilion Middelbeers
35 38 Robert Vos Carat Cardento Wierden
36 39 Marc Houtzager Sterrehof?s Voltaire Now Or Never M Rouveen
37 90 Gerco Schroder Glock's Lausejunge Ludwig As Tubbergen
38 41 Gert Jan Bruggink Chiricco Z Chin Chin De Lutte
39 42 Ben Schroder Complemento Contender Tubbergen
40 43 Harrie Smolders Regina Z Rex Z Lage Mierde
41 44 Jur Vrieling VDL Glasgow vh Merelsnest Nabab de Reve Holwierde
42 45 Willem Greve Girlpower 111 Darco W-001387-hgt Bwp Markelo
43 46 Siebe Kramer Cherise Tenerife Vdl Oud Beijerland
44 143 Monique van den Broek Zimona van de Helle Crawford Sevenum
45 104 Frans Wijlaars Vince Black Hemmingway Waalre