J1 - 1ste onderdeel junioren


<< Terug naar wedstrijdoverzicht

Provincie Noord-Brabant Prijs

1e onderdeel NK Junioren

Rozetten en stalplaten aangeboden door: vd Boogaard Snelvervoer

Rubriek J1 - Snelheid- en wendbaarheidswedstrijd Tabel C 1.35m
KNHS Regl. 263

Donderdag 23 april 2015            *Aanvang: 10.45 uur*           


Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 240.00
Datum: 23 april 2015
Tijd: 10:45
Inschrijving: Niet Openbaar
Jury‘s
Prijzengeld
1e prijs: € 250.-
2e prijs: € 200.-
3e prijs: € 125.-
4e prijs: € 100.-
5e prijs: € 75.-
6e prijs: € 65.-
7e prijs: € 60.-
8e prijs: € 55.-
Regl. Volgprijzen: € 50.-
# Hnr Naam Paard Afstamming Plaats HC
1 229 Lars Kersten Capone T Casado Egchel
2 242 Bas Moerings Virgin Contender Roosendaal
3 213 Max de Mol Clapello Clearway Oss
4 210 Lars Kuster van Schijndel's Balderas Verdi Stokkum
5 211 Teddy van de Rijt Lander Z Lord Z Nuenen
6 208 Vicky Helthuis Chappeau Niveau Weerselo
7 217 Kars Bonhof Cupidor Lupicor Epe
8 221 Kelly Jochems Bontendro Contendro Achtmaal
9 236 Emiel Richter Sundance Padinus Enschede
10 204 Ralph Slaats Dakiro Van Berkenbroeck Perhaps Vh Molenvondel Waalre
11 206 Sanne Thijssen Warette Casco Baarlo
12 232 Megan Laseur Zeppelin Heartbreaker Soest
13 224 Leontine Bruin Hollister Apple Juice Wilp
14 203 Kessy van Berlo Ricardo VB Lancelot Veghel
15 219 Delphine Klopper Abiga Quattro Badhoevedorp
16 220 Iris Hakvoort Don't Tell Me What To Do Canturano De Bult
17 225 Jowy v.d. Oetelaar Daydream Concorde Veghel
18 226 Micky van de Oetelaar Dorus Harley VDL Veghel
19 215 Melanie van de Pol Betje Viento Uno W Oss
20 230 Niels Kersten Carefull Carolus Il Egchel
21 201 Peggy Looymans Wholly Van De Kapel Krunch De Breve Vught
22 234 Fleur van Lier Cartuno Vittorio Sevenum
23 240 Pieter-jan de Visser Walter Nassau Woensdrecht
24 216 Sophie Schoonwater Carizzo Cassini ll Neeritter
25 241 Anke Jansen Zicorlien Indoctro Horssen
26 237 Berber Dijkman Darville Quasimodo Z Wesepe
27 212 Teddy van de Rijt Zazou Germus R Nuenen
28 227 Bas Moerings Vesther Guidam Roosendaal
29 207 Sanne Thijssen Ulena Baloubet du Rouet Baarlo
30 205 Ralph Slaats Liberty Antara Arpeggio Waalre
31 222 Kelly Jochems Zelena Baloubet Du Rouet Achtmaal
32 214 Max de Mol Quinken Quintero Oss
33 233 Megan Laseur Esperance Vader Onbekend Soest
34 235 Emiel Richter Calgary Concorde Enschede
35 243 Lars Kersten Largo Laptop Egchel
36 209 Vicky Helthuis Lotus Stakkato Weerselo
37 231 Lars Kuster Cash Casper Quasimodo Vd Molendreef Stokkum
38 223 Leontine Bruin Colino Colman Wilp
39 202 Kessy van Berlo Wennemars VB Karandasj Veghel
40 218 Kars Bonhof Tennessee V Toronto V Epe