S2 - 1e onderdeel Senioren


<< Terug naar wedstrijdoverzicht

Audi - van Mossel Prijs

1e onderdeel NK Senioren

Rozetten en stalplaten aangeboden door: vd Boogaard Snelvervoer

Rubriek S2 - Snelheid- en wendbaarheidswedstrijd Tabel C 1.50m
KNHS Regl. 263

Donderdag 23 april 2015            *Aanvang: 15.15 uur*           

Klik hier om de parcourstekening te bekijken.


Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 320.00
Datum: 23 april 2015
Tijd: 15:15
Inschrijving: Niet Openbaar
Prijzengeld
1e prijs: € 3500.-
2e prijs: € 2750.-
3e prijs: € 2000.-
4e prijs: € 1500.-
5e prijs: € 1000.-
6e prijs: € 250.-
7e prijs: € 250.-
8e prijs: € 150.-
Regl. Volgprijzen: € 100.-
# Hnr Naam Paard Afstamming Plaats HC
1 442 Dominique Roelofsen Alonso Casco Raalte
2 445 Wesley Mulder A Kind Of Magic Wm Hinault Apeldoorn
3 455 Henk van de Pol Spartacus TN Stakkato Waalre
4 406 Jody van Gerwen Dynamite Heartbreaker Limbricht
5 415 Gerben Morsink Cartaire Z Carthago Z Beuningen
6 408 Vincent Voorn Athena Berlin Weert
7 430 Mischa Everse Zinius Nabab de Reve Waddinxveen
8 432 Suus Kuyten Dallas du Domaine Z Darco Laren
9 457 Willem Greve Eldorado Van De Zeshoek TN Clinton Markelo
10 452 Gert Jan Bruggink Connelly Calvados Z De Lutte
11 404 Leon Thijssen Bulavsco Verdi Baarlo
12 448 Harrie Smolders -- Lage Mierde
13 414 Frank Schuttert Arc De Triomphe Triomphe De Muze Ommen
14 421 Mark Martens Aken Utopia Berlin Meijel
15 410 Caroline Poels Apart Larino Bekkevoort
16 423 Pieter Keunen Alban Cavalier Kessel
17 427 Albert Zoer Gigolo Cicero Z Echten
18 418 Stefanie van den Brink Ace Berlin Nijkerkerveen
19 444 Roelof Bril Catherina F Con Capitol Westendorp
20 458 Mathijs van Asten H&m Undicci -- Ijsselsteijn
21 437 Timothy Hendrix Very Nice Cantos Baarlo
22 405 Robert Vos Interline H Indoctro Wierden
23 402 Emile Tacken Zoriana Berlin Echt
24 412 Julian Kraay Wings Lupicor Ederveen
25 422 Michel Hendrix Eder van den Blauwaert Kashmir van Schuttershof Kessel
26 428 Doron Kuipers Zucces Gerlinus Mijnsheerenland
27 435 Hans van der Kolk Ziezo Tangelo vd Zuuthoeve Dalfsen
28 438 Johnny Pals Vignet BH Heartbreaker As
29 424 Henk Frederiks Ben B Kojak Tollebeek
30 440 Bert-jan van de Pol Eyad D 10 Diamant de Semilly Neerpelt
31 413 Peter Geerink VDL Another Pleasure For Pleasure Diepenheim
32 436 Michael Greeve Whitney B B Nabab de Reve Veeningen
33 425 Joy Lammers Winny Quasimodo Z Hamont
34 419 Siebe Kramer Zsa Zsa Sam R Oud
35 401 Sabrina Van Rijswijk Zomodo P Quasimodo Z Pijnacker
36 451 Marc Houtzager Sterrehof's Baccarat Padinus Rouveen
37 420 Maikel van der Vleuten VDL Groep Arera C Indoctro Someren
38 449 Jeroen Dubbeldam SFN Zenith N.O.P. Rash R Weerselo
39 417 Leopold van Asten VDL Groep Zidane N.O.P. Heartbreaker Duizel
40 441 Wout Jan van der Schans Aquila SFN Ovidius Nijkerk
41 433 Jur Vrieling Arezzo VDL Chin Chin Holwierde
42 407 Jody van Gerwen Acord Andiamo Z Limbricht
43 431 Suus Kuyten Billy King Baloubet du Rouet Laren
44 409 Vincent Voorn Quinlan Quidam's Rubin Weert
45 443 Dominique Roelofsen Gioia van het Neerenbosch Nagano Raalte
46 416 Gerben Morsink Faithfull For Keeps Beuningen
47 454 Henk van de Pol Willink Twister Waalre
48 446 Wesley Mulder Umeunig Untouchable Z Apeldoorn
49 429 Mischa Everse Amarillo Indoctro Waddinxveen
50 439 Frank Schuttert Winchester HS Numero Uno Ommen
51 403 Leon Thijssen Harthago Heartbreaker Baarlo
52 456 Willem Greve Carambole N.O.P. Cassini I Markelo
53 453 Gert Jan Bruggink Vampire Marome Nw De Lutte
54 447 Harrie Smolders Don VHP Z Diamant De Semilly Lage Mierde