B1: Klasse 1m30 2-Fasen


<< Terug naar wedstrijdoverzicht

Dupré Prijs

Rubriek B1       1.30m           2-fasen
Rozetten en stalplaten aangeboden door: v.d. Boogaard Snelvervoer
Terrein 2                        Aanvang: 8.00  uur

 
Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 15.00
Datum: 23 april 2015
Tijd: 08:00
Jury‘s
M de Kleijne
P van Rijssel
B van Enckevort
F Boerekamps
# Hnr Naam Paard Afstamming Plaats HC
1 Sanne van Gendt Lincom's Alert Franco Nuenen
2 536 Siebe Kramer Cathanos Carthago Oud
3 Kristin Nyberg Tittut Tornesch Ysselsteyn
4 Carlijn Sturme Doretta Vittorio Bakel
5 Reggy Hoffmann Boucheron Quasimodo Z Helmond
6 Gabryella Dufour Daylight Hdh Ustinov Helmond
7
8 Pieter van Kemenade Cassady Casmir Z Asten
9 495 Rob Heyligers Cattepult Sa Vermont Asten
10 539 Vincent Voorn Dante Padinus Weert
11 Thijs Meulemeesters Dosja Nintender boekel
12 Sandra Klaessen Donna Kitona L Landino neer
13 Frans Wijlaars Charlton Quasimodo Waalre
14 Marc Beckers Chilli Pepper G Quisimodo Z Roggel
15 Maaike Schoormans Kapi de villafranca Papillon Rouge Sf Hapert
16
17 Rebecca Lindberg Calvados Mb Chicago Z Aarle rixtel
18 Martien Adelaars Ardette S Artos Z Heeze
19 Maarten Aarts Zelena Cartier Vd Heffinck Helmond
20 Bianca Schoenmakers Dha Dha HDH Douglas Helmond
21 Peggy Looymans Erma Larino vught
22 Jessy Looymans Cayenne Z Caritano Z vught
23 Maud Schouwenberg Carinee Wz Caretano Z swalmen
24 Rob van Bussel Disco Lady Quasimodo Z Heusden
25 Mathijs van Asten Lets Go Lissabon Ysselsteyn
26 Yannick Hendrikx Dalisca Memphis Heusden
27 Manon Hees Don Cello Douglas Echt
28 Emile Tacken D'almgravin Quasimodo Z Echt
29 Bart Lips Chouff Z Chuck Z Biest-houtakker
30
31 521 Rodrigo Almeida JK Horsetrucks Chantilly Calvaro Helmond
32 Jolein Roestenburg Game De Keske Z Gwalarn Ar Park Breugel
33 Marielle Friesen Ines de Kalvarie Wandor Van De Mispelaere Ommel
34
35 526 Anouk de Ruijter Darero Ginus Kessel
36 Monique van den Broek Duke Ukato Sevenum
37 Dennis Evertse Armando - Bakel
38 Simon Jost Breezer Untouchable Deurne
39 530 Anne-martine van Liere Dilithyia Vls Vaust S. Weert
40 Ellen van Bussel Digrassi Chin Chin Roggel
41 Roald van Lankveld Du-minka Clinton Ysselsteyn
42 Renate Beuving Enfant Zapatero Vdl Odoorn
43 Salvador Ferreira W. Rubertha Contender Hoogeloon
44 Marwin van den Nieuwenhuijzen Barca Contendro Il Sint-oedenrode
45 Martien Amendt Candilla Z Candillo Junior Broekhuizenvorst
46 Glenn Knoester Clint Easter Clinton assendelft
47 John Steeghs Hurby Wandor vd Mispelaere Meterik
48 Eric Jr. van der Vleuten Canavaro De Muze Vader Onbekend Someren
49 Sherin Hogenkamp Bella Donna Caricello Someren
50 Eyal Gat Casper Cartano Someren
51 Maxime de Clercq Casablanca Corland Someren
52 Maikel van der Vleuten Delina Verdi Someren
53 Harry van Dooren Inowe P Bentley Heffinck geldrop
54 Mark Martens No Fear Vd Tichelrij Z Numero Uno Meijel
55 Piet Raijmakers Jr. Hypericum C. Darco Asten
56 Martijn Verpoort Catosca Oklund veghel
57 Michel Hendrix Dustin Ustinov Kessel
58 Pieter Keunen Entertainer Warrant kessel
59 Tim van den Oetelaar Derke Heartbreaker kessel
60 Wil Schellekens Atlantic Nonstop 1590 Bwp Esbeek
61 Emma Johansson Broekie Padinus Blerick
62 Gabriel Coumans Dominique Namelus R Deurne
63 Nikki de Vries American Dream Renkum Valentino Helvoirt
64 Niels Tacken Dutch Indorado Meterik
65 Nicky van Deurzen Carrera Heartbreaker Elsendorp
66 Johan Klein Zieverink Galapagos Palegro Lierop
67 Francine Pijper Overcinge's Columbus Z Colandro Meppel
68 Jaime Guerra Van De Sar Il Zento Elmpt
69 Mirjan Horyon Dancing Queen Celano Meijel
70 577 Jorn Emschove VDL Groep Allstar Z Air Jordan Z Hoogeloon
71 Kim Rothengatter VDL Groep Sophie Z Chellano Z Hoogeloon
72 Laura Luusua Daranco Cardento Weert
73 Henk Frederiks Champion Ol Metta Tollebeek
74 Patrick Lemmen Dantos Hbc Cantos Sevenum
75 593 Anne - Marie Poels Chanel Canturo Swolgen
76 566 Olivia Backsell Valdelamadne Always First NN
77 Dennis Caubergs Alusinus Odermus Echt
78 Koen Leemans Dopharma''s Chantal Landlord middelbeers
79 Sterre Vroomans Cezaro M Verdi Gemert
80 515 Aniek Poels Grand Amour Nabab de Reve Swolgen
81 Amanda Landeblad Happy Lux Z Dinteloord
82 Ruben Romp Audi's Dimple Wittinger Dinteloord
83 Loewie Joppen Cicer Onbekend Maasbree
84 Jan Maly Calimero Vader Onbekend Maasbree
85 Kaitlin Kitto Bianco Cartano De Mortel
86 Robin van de Wetering Cap Dream On De Mortel
87 Bart van der Maat El Greco Diarado
88 Sanna Olsson Punjab Perigueux Ospel
89
90
91 Maaike ten Berg Danger Lalan Valeur De Guidam Veeningen
92 Kristian Houwen Bosch Blue HBC Cantos Wanssum