S3: Klasse 1m40 2-Fasen


<< Terug naar wedstrijdoverzicht

M-Line Prijs

Rozetten en stalplaten aangeboden door: vd Boogaard Snelvervoer

Rubriek S3 - Twee Fasen Tabel A/A 1.40m - (KNHS Regl. 274.5.c)
Kwalificatie Grote Prijs van Mierlo

Donderdag 23 april 2015            *Aanvang: 11.30 uur*            Terrein 2


Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 30.00
Datum: 23 april 2015
Tijd: 11:30
Inschrijving: Niet Openbaar
Prijzengeld
1e prijs: € 400.-
2e prijs: € 300.-
3e prijs: € 200.-
4e prijs: € 150.-
5e prijs: € 100.-
6e prijs: € 100.-
7e prijs: € 75.-
8e prijs: € 75.-
Regl. Volgprijzen: € 60.-
# Hnr Naam Paard Afstamming Plaats HC
1 47 Vincent Geerink Beaumont Vermont Gelselaar
2 48 Niels Knape Cum Laude Van Gogh Baarlo
3 49 Demi van Grunsven Tinka's Hope Tinka's Boy Handel
4 50 Noƫlle van der Velde Andorra Sir Corland Rijsbergen
5 51 Kevin Jochems Van Schijndel's Charisma Rascin Asten
6 52 Jesper Romp Joujou de Moscou Escudo Haarle
7 53 Ben Schroder Lu Lu 11 Contact Me Tubbergen
8 54 Vincent Voorn VDL Zapatero Chin Chin Weert
9 55 Wesley Mulder Basic instinct WM Padinus Apeldoorn
10 56 Suus Kuyten Dakota Du Buisson Z Dutch Capitol Laren
11 57 Mischa Everse Black Berry Larino Waddinxveen
12 58 Jur Vrieling Carrera VDL Cardento Holwierde
13 59 Johnny Pals A Lee Springpower BH Argentinus As
14 60 Jody van Gerwen Action P Sheraton Limbricht
15 61 Harrie Smolders Acorte Acorado Lage Mierde
16 62 Gert Jan Bruggink Mcb Ulke Lux De Lutte
17 63 Gerben Morsink Carthageno Z Carthino Z Beuningen
18 64 Frank Schuttert Clarinius Clearway C H Ommen
19 65 Dominique Roelofsen Ardenta Cardento Raalte
20 66 Caroline Poels Gin D Clinton Bekkevoort
21 67 Timothy Hendrix Cavalia Vingino Baarlo
22 68 Siebe Kramer Coralie Cornet Obolensky Oud beijerland
23 69 Sabrina Van Rijswijk Grison Van Den Bisschop Canturo Pijnacker
24 70 Robert Vos Wings Sublieme Oklund Wierden
25 71 Pieter Keunen Mojito Krunch de Breve Kessel
26 72 Michel Hendrix Bustique Indoctro Kessel
27 73 Peter Geerink Cuidame Verdi Diepenheim
28 74 Piet Raijmakers Jr. Antares Oxfort Asten
29 75 Mathijs van Asten Artistic Chin Chin Ysselsteyn
30 76 Willem Greve Calanta Verdi Markelo
31 77 Marc Houtzager Sterrehof's Calimero Quidam De Revel Rouveen
32 23 Maikel van der Vleuten VDL Groep Quatro Quaprice Z Someren
33 485 Leopold van Asten VDL Groep C Tara Z Crown Z Duizel
34 80 Julian Kraay Amadeus Q Guidam Ederveen
35 81 Joy Lammers Zomerfee van de Broekkant Oklund Hamont
36 82 Stefanie van den Brink Cash Quasimodo Z Nijkerkerveen
37 83 Henk Frederiks Corina Verdi Tollebeek
38 84 Hans van der Kolk Britney Sydney Dalfsen
39 85 Doron Kuipers Grandy Ask GIPSY D'ASK Mijnsheerenland
40 86 Albert Zoer Cardozo Lupicor Echten
41 87 Mark Martens Captain Cooper Namelus R Meijel
42 88 Leon Thijssen Anastacia T Verdi Baarlo
43 89 Jelmer Hoekstra Undiamo Andiamo Middelharnis
44 474 Gerco Schroder Glock`s Zaranza Karandasj Tubbergen
45 91 Loewie Joppen Vadrouille FM Kannan Maasbree
46 92 Jan Maly Diva Duc of the Lowlands Duc du Rabutin Maasbree
47 25 Patrick Lemmen Tintin de la Pomme Diamant De Semilly Sevenum
48 94 Monique van den Broek Castelino Van De Helle Cassini I Sevenum
49 95 Rob Heyligers Queen Lady Quadrillo Asten
50 96 Renate Beuving Berona Royal Star Odoorn
51 97 Martijn Verpoort Bellisima Sydney Veghel
52
53 99 Ruben Romp Audi?s Chuck Blue SFN Mr. Blue Dinteloord
54 100 Amanda Landeblad Audi's Amalia Lux Dinteloord
55 101 Aniek Poels Qulander Z Quasimodo Z Swolgen
56 102 Albert Voorn Freebird Lupicor Evertsoord
57 103 Bianca Schoenmakers Appetjoek Carinjo Helmond
58 128 Reggy Hoffmann Chinzana Van De Helle Candillo Helmond
59 105 Gabriel Coumans Chocolat Punch Triomphe De Muze Deurne
60
61 106 Liza Tiebot At Last Tampa Olst
62 28 Kristian Houwen Questa Z Quintero Wanssum
63 108 Malin Parmler Bright Vittorio Mierlo
64 109 Glenn Knoester Taloudor KZ Taloubet K Assendelft
65 110 Ahmed El Naggar Upsylon vd Broekkant Darco Asten
66 111 Yuya Ninomiya Van Schijndel's Celvin Calvaro Z Asten
67 112 Rogier Linssen Cupidor Lupicor Kessel
68 113 Anouk de Ruijter Zanzibar Z Zento Kessel
69 114 Anne - Marie Poels Chintorelio Chin Chin Swolgen
70 115 Dennis Caubergs Cassini Cor d'Alme Echt
71 34 Tom Martens Granny de Goedereede Calvaro Meijel
72 117 Sanna Olsson Beau Corland Ospel
73 118 Koen Leemans Grace Van De Werf Querlybet Hero Middelbeers
74 137 Rob van Bussel Calvino's Boy Calvino Z Heusden
75 119 Frank van Helmond Kate Namelus R Ommel
76 120 Stijn van der Velden Zippit O.cor D'emilion Eindhoven
77 121 Robin van de Wetering Winston Sidney De Mortel
78 142 Aimee van Gerwen Bleu Star Mr. Blue Vught
79 122 Mitch Laseur Blue-bayou Berlin Soest
80 123 Marc Beckers Chablis Couleur Rubin Roggel
81 124 Marielle Friesen Concorde Vaillant Ommel
82 125 Martien Amendt Aktiedou Karandasj Broekhuizenvorst
83 126 Niels Tacken Chenna Z Chablis I Z Meterik
84 127 Pim Mulder Blizzerd Upgrade Zwolle
85 129 Roald van Lankveld Caia Ol Metta Ysselsteyn
86 130 Thijs Meulemeesters Bibi Dutch Capitol 2101324 Boekel
87 131 Rodrigo Almeida Jk Horsetrucks Mr. Harrison Darco Helmond
88 132 Hilde Woudstra Titania Clinton Daarle
89 133 Camila Mazza De Benedicto Simba du Rozel Elf d'Or Ospel
90
91 623 Elina Petersson Canasta Z Cannabis Weert