B2: Klasse 1m30 Direct op tijd


<< Terug naar wedstrijdoverzicht

Dopharma Prijs

Rubriek B2    1.30m           direct op tijd
Rozetten en stalplaten aangeboden door:  v.d. Boogaard Snelvervoer
Terrein 2                    Aanvang:15.15 uur
Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 15.00
Datum: 23 april 2015
Tijd: 15:15
Inschrijving: Niet Openbaar
Jury‘s
B van Enckevort
M de Kleijne
F Boerekamps
P van Rijssel
# Hnr Naam Paard Afstamming Plaats HC
1 595 Malin Parmler Chic Cheraa Chacco Blue Mierlo
2 Kristin Nyberg Douglas PH Douglas Ysselsteyn
3 Gabryella Dufour E-vincent Hdh Numero Uno Helmond
4 Rob Heyligers Cattepult Sa Vermont asten
5 Thijs Meulemeesters Boncetto W Concetto Famos Boekel
6 Marc Beckers Da Vinci Numero Uno Roggel
7 Maaike Schoormans Kapi de villafranca Papillon Rouge Sf Hapert
8 Pieter Bergmans Aloube Ludwig Von Bayern Meijel
9 Ellen van Bussel Quilanta Z Quasimodo Z Roggel
10 596 Jaime Guerra Dominick Numero Uno Elmpt
11 603 Bianca Schoenmakers Doryane Hdh Vleut Helmond
12 Maarten Aarts Wassenaar Indoctro Helmond
13 504 Robin van de Wetering La scala 5 Larson De
14 Niels Tacken Diranca S Zambesi Meterik
15 503 Ellis Pex Daloa Lupicor Ospel
16 Mirjan Horyon Adidetje Dutch Capitol 2101324 Meijel
17 Johan Klein Zieverink Diva No Limit
18
19 505 Maud Schouwenberg Dolce Vita Wz Douglas Swalmen
20 Rob van Bussel Daydream Wittinger VDL Heusden
21 Yannick Hendrikx Dageraad Numero Uno Heusden
22
23 522 Rodrigo Almeida jk horsetrucks aristo caretano Helmond
24 540 Jolein Roestenburg Gooya Du Keske Z Gwalarn Ar Park Breugel
25 594 Marielle Friesen Ines de Kalvarie Wandor Van De Mispelaere Ommel
26 Rodrigo Morgado Bora Iroko Venray
27
28
29 Anouk de Ruijter Darero Ginus Kessel
30 Dennis Evertse Armando - Weert
31 Monique van den Broek Duke Ukato Sevenum
32 Patrick Lemmen Dantos Hbc Cantos Sevenum
33 Simon Jost Balandra Iroko deurne
34 Gabriel Coumans Coco Blue de Lui Mr. Blue Deurne
35 Martien Amendt Da Silva Tolan R Broekhuizenvorst
36 Bart Lips Ev?nzo Diarado Biest-Houtakker
37 494 Kristian Houwen Daddy Cool Jth Wizzerd Wv Wanssum
38 Liza Tiebot C'est La Vie Namelus R Olst
39 Tom Martens Dakota Andiamo meijel
40 Anne-martine van Liere Charlie Brown Vls Wall Street Weert
41 Renate Beuving Desteny Numero Uno Odoorn
42 Glenn Knoester Alpicor Lupicor assendelft
43 John Steeghs Donnalaris Calido Meterik
44 Siebe Kramer Cathanos Carthago Oud
45 Koen Leemans Dubai Heartbreaker middelbeers
46 Maxime de Clercq Casablanca Corland Someren
47 Eyal Gat Vive La Pomme Hors La Loi Ii Someren
48 Giovanni Torre Iron Man van Berkenbroeck Blue Boy ASTEN
49 Tim van den Oetelaar Derke Heartbreaker kessel
50 Emma Johansson Broekie Padinus Blerick
51 Sanna Olsson Expert Tangelo Van De Zuuthoeve Ospel
52 Rachel Udelson Corette NN
53
54
55
56 Anne - Marie Poels Hodyssee Flamenco de Semilly Swolgen
57 Dennis Caubergs Dominus Berlin Echt
58 Francine Pijper Overcinge's Columbus Z Colandro
59 Sterre Vroomans Cezaro M Verdi Gemert
60 Michelle Raijmakers Dascin Rascin Asten
61 Sophie Schoonwater Queeny Z Quintessence Z Neeritter
62 Ruben Romp Faults Free Con Air Dinteloord
63 jessica mendoza Toy Boy NN Mierlo
64 Laura Luusua Arena UK Lando Lando S Weert
65 Lieke Vogels Abercrombie Ovidius Oirschot
66 Boaz Rich Darjeeling valliant
67 507 Maikel van der Vleuten Dana Blue MR. Blue Someren
68
69 Bert-jan van de Pol Bois Le Duc Solitair Neerpelt
70
71 Pieter Keunen Disaronno Quasimodo Vd Molendreef Kessel
72 Michel Hendrix Diva HX Indoctro kessel
73 Richelle Verhoeven Davi Namelus R Vught
74 Bart van der Maat Dalton Vaillant
75 Wil Schellekens Bellarosa Orlando Esbeek
76 Teddy van de Rijt Duvessa Memphis Nuenen
77 Michael Grijmans Brasil Ustinov Erp
78 Loewie Joppen Codermie Odermus R
79 Jan Maly Diamond Quick Heto Quick Lauro Z
80 Martien Adelaars Ardette S Artos Z Heeze
81
82 Emile Tacken Caro Casantos Echt
83 582 Manon Hees Curious George Codex One Echt
84
85 Maaike ten Berg Danger Lalan Valeur De Guidam Veeningen