S4: Klasse 1m40 Direct op tijd


<< Terug naar wedstrijdoverzicht

DE BIODERIJ PRIJS

Rozetten en stalplaten aangeboden door: vd Boogaard Snelvervoer

Rubriek S4 - Tabel A direct op Tijd 1.40m - KNHS Regl. 238.a
Kwalificatie Grote Prijs van Mierlo

Vrijdag 24 april 2015            *Aanvang: 09.00 uur*            Terrein 1


Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 30.00
Datum: 24 april 2015
Tijd: 09:00
Inschrijving: Niet Openbaar
Prijzengeld
1e prijs: € 400.-
2e prijs: € 300.-
3e prijs: € 200.-
4e prijs: € 150.-
5e prijs: € 100.-
6e prijs: € 100.-
7e prijs: € 75.-
8e prijs: € 75.-
Regl. Volgprijzen: € 60.-
# Hnr Naam Paard Afstamming Plaats HC
1
2 623 Elina Petersson Canasta Z Cannabis Weert
3 133 Camila Mazza De Benedicto Simba du Rozel Elf d'Or Ospel
4 137 Rob van Bussel Calvino's Boy Calvino Z Heusden
5 31 Rodrigo Almeida Couleur Royal Z Couleur Rubin Helmond
6 130 Thijs Meulemeesters Bibi Dutch Capitol 2101324 Boekel
7 127 Pim Mulder Blizzerd Upgrade Zwolle
8 12 Martien Amendt Brunette -- Broekhuizenvorst
9 124 Marielle Friesen Concorde Vaillant Ommel
10 122 Mitch Laseur Blue-bayou Berlin Soest
11 121 Robin van de Wetering Winston Sidney De Mortel
12 144 Stijn van der Velden Compromis Tygo Eindhoven
13 119 Frank van Helmond Kate Namelus R Ommel
14 37 Koen Leemans Dopharma's Uraniet Emilion middelbeers
15 128 Reggy Hoffmann Chinzana Van De Helle Candillo Helmond
16 117 Sanna Olsson Beau Corland Ospel
17 138 Dennis Caubergs Cascadero Casall Echt
18 114 Anne - Marie Poels Chintorelio Chin Chin Swolgen
19 112 Rogier Linssen Cupidor Lupicor Kessel
20 113 Anouk de Ruijter Zanzibar Z Zento Kessel
21 109 Glenn Knoester Taloudor KZ Taloubet K assendelft
22 108 Malin Parmler Bright Vittorio mierlo
23 106 Liza Tiebot At Last Tampa Olst
24 28 Kristian Houwen Questa Z Quintero Wanssum
25 105 Gabriel Coumans Chocolat Punch Triomphe De Muze Deurne
26 129 Roald van Lankveld Caia Ol Metta Ysselsteyn
27 103 Bianca Schoenmakers Appetjoek Carinjo Helmond
28 102 Albert Voorn Freebird Lupicor Evertsoord
29 99 Ruben Romp Audi?s Chuck Blue SFN Mr. Blue dinteloord
30 100 Amanda Landeblad Audi's Amalia Lux dinteloord
31 25 Patrick Lemmen Tintin de la Pomme Diamant De Semilly Sevenum
32 94 Monique van den Broek Castelino Van De Helle Cassini I Sevenum
33 97 Martijn Verpoort Bellisima Sydney veghel
34 10 Rob Heyligers Zeline Hemmingway Asten
35
36 92 Jan Maly Diva Duc of the Lowlands Duc du Rabutin Maasbree
37 91 Loewie Joppen Vadrouille FM Kannan Maasbree
38 42 Ben Schroder Complemento Contender Tubbergen
39 89 Jelmer Hoekstra Undiamo Andiamo middelharnis
40 88 Leon Thijssen Anastacia T Verdi Baarlo
41 87 Mark Martens Captain Cooper Namelus R Meijel
42 85 Doron Kuipers Grandy Ask GIPSY D'ASK Mijnsheerenland
43 142 Aimee van Gerwen Bleu Star Mr. Blue Vught
44 126 Niels Tacken Chenna Z Chablis I Z Meterik
45 84 Hans van der Kolk Britney Sydney Dalfsen
46 83 Henk Frederiks Corina Verdi Tollebeek
47 81 Joy Lammers Zomerfee van de Broekkant Oklund hamont
48 80 Julian Kraay Amadeus Q Guidam Ederveen
49 36 Leopold van Asten VDL Groep Beauty For Pleasure Duizel
50 23 Maikel van der Vleuten VDL Groep Quatro Quaprice Z Someren
51 39 Marc Houtzager Sterrehof?s Voltaire Now Or Never M Rouveen
52 74 Piet Raijmakers Jr. Antares Oxfort Asten
53 140 Michel Hendrix Baileys Indoctro kessel
54 26 Pieter Keunen Applaus Unistar Kessel
55 48 Niels Knape Cum Laude Van Gogh Baarlo
56 67 Timothy Hendrix Cavalia Vingino
57 73 Peter Geerink Cuidame Verdi Diepenheim
58 70 Robert Vos Wings Sublieme Oklund Wierden
59 69 Sabrina Van Rijswijk Grison Van Den Bisschop Canturo Pijnacker
60 75 Mathijs van Asten Artistic Chin Chin Ysselsteyn
61 45 Willem Greve Girlpower 111 Darco W-001387-hgt Bwp Markelo
62 66 Caroline Poels Gin D Clinton Bekkevoort
63 65 Dominique Roelofsen Ardenta Cardento Raalte
64 64 Frank Schuttert Clarinius Clearway C H Ommen
65 49 Demi van Grunsven Tinka's Hope Tinka's Boy Handel
66 62 Gert Jan Bruggink Mcb Ulke Lux De Lutte
67 43 Harrie Smolders Regina Z Rex Z Lage Mierde
68 50 Noƫlle van der Velde Andorra Sir Corland Rijsbergen
69 110 Ahmed El Naggar Upsylon vd Broekkant Darco Asten
70 51 Kevin Jochems Van Schijndel's Charisma Rascin Asten
71 29 Yuya Ninomiya Buutengewoon-S Quattro Asten
72 47 Vincent Geerink Beaumont Vermont Gelselaar
73 132 Hilde Woudstra Titania Clinton Daarle
74 4 Wesley Mulder Que Je Suis Bel V For Pleasure apeldoorn
75 34 Tom Martens Granny de Goedereede Calvaro meijel
76 54 Vincent Voorn VDL Zapatero Chin Chin Weert
77 90 Gerco Schroder Glock's Lausejunge Ludwig As Tubbergen
78 52 Jesper Romp Joujou de Moscou Escudo Haarle
79 86 Albert Zoer Cardozo Lupicor Echten
80 35 Stefanie van den Brink Baronescha Verdi Nijkerkerveen
81 56 Suus Kuyten Dakota Du Buisson Z Dutch Capitol laren
82 63 Gerben Morsink Carthageno Z Carthino Z Beuningen
83 60 Jody van Gerwen Action P Sheraton Limbricht
84 68 Siebe Kramer Coralie Cornet Obolensky Oud
85 57 Mischa Everse Black Berry Larino Waddinxveen
86 59 Johnny Pals A Lee Springpower BH Argentinus As
87 58 Jur Vrieling Carrera VDL Cardento Holwierde