B3: Klasse 1m35 2-Fasen


<< Terug naar wedstrijdoverzicht

Goedwerk Communicatie Prijs

Rubriek B3   1.35m    2-fasen
Rozetten en stalplaten aangeboden door: v.d. Boogaard Snelvervoer
Terrein 2                   Aanvang: 9.00  uur
 

 
Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 15.00
Datum: 24 april 2015
Tijd: 09:00
Inschrijving: Niet Openbaar
Jury‘s
M de Kleijne
P van Rijssel
B van Enckevort
F Boerkamps
# Hnr Naam Paard Afstamming Plaats HC
1 597 Leon Thijssen Chaplin Verdi Sevenum
2 Jaime Guerra Zilona Clinton Elmpt
3 Marwin van den Nieuwenhuijzen Tjonge-jonge Guidam Sint-Oedenrode
4 Thijs Meulemeesters Boncetto W Concetto Famos boekel
5 17 Mark Martens Celine M Z Crusador Meijel
6 Reggy Hoffmann Flair Z Feliciano Helmond
7 Jan Berben Chilli B Berlin beringe
8 Sanne van Gendt Lincom's Cassanova Carolus II
9 Teun Vestjens Babblou Cartano Sevenum
10 Siebe Kramer Cathanos Carthago Oud beijerland
11 Freek Vestjens Zapata No Limit Sevenum
12 Mathijs van Asten Aysattie No Limit Ysselsteyn
13 474 Gerco Schroder Glock`s Zaranza Karandasj Tubbergen
14 9 Piet Raijmakers Jr. Clarima Clarimo Asten
15 Niels Tacken Dutch Indorado Meterik
16 Bert-jan van de Pol Bois Le Duc Solitair Neerpelt
17 Daniel Melis Pepperhill Negro Tegelen
18 Michael Grijmans Brasil Ustinov Erp
19 Jan Janssen Zaa-zoe Hornet Rose
20 Rob Heyligers Baigneur Tolan R asten
21 Manon Hees Daimond Douglas Echt
22 Emile Tacken D'almgravin Quasimodo Z Echt
23 Bianca Schoenmakers Boss Hdh Phin Phin Helmond
24 Roosje Brouwer Bente Oklund Waalre
25 Glenn Knoester Alpicor Lupicor assendelft
26 Anouk de Ruijter Darero Ginus Kessel
27
28 Robin van de Wetering Jk Horsetrucks Hooligan Heartbreaker De Mortel
29 599 Francine Pijper Overcinge's Columbus Z Colandro Weert
30 Martijn Verpoort Hermione De La Pomme Nabab De Reve veghel
31 Johan Klein Zieverink Galapagos Palegro Lierop
32 Rob van Bussel Dubai Cardento Heusden
33 Ellen van Bussel Digrassi Chin Chin Roggel
34 531 Anne-martine van Liere Charlie Brown Vls Wall Street Weert
35 Amber Fijen Show Man Green Kannan Echt
36 Dennis Caubergs Clarico Clarimo Echt
37 Simon Jost Breezer Untouchable deurne
38 Ellis Pex Baron Colman Ospel
39
40 Martien Amendt Bornels Lord Z Broekhuizenvorst
41 46 Siebe Kramer Cherise Tenerife Vdl Oud beijerland
42 Gabryella Dufour Deftig Hdh Ustinov Helmond
43 Tom Martens Bo-jay Tygo meijel
44 Henk Frederiks Champion Ol Metta Tollebeek
45 Jaime Guerra Casper Wizzerd Elmpt
46 Jolein Roestenburg Gooya Du Keske Z Gwalarn Ar Park Breugel
47 Wendy Hermans Wise Guy Cantos roggel
48 Liza Tiebot C'est La Vie Namelus R Olst
49 Loewie Joppen Pina Colada Pino
50 Jan Maly Cardozo Blue Mr. Blue
51 Michel Hendrix Que Belle Quick Nick Kessel
52 Marielle Friesen Apiatair Verte Solitair Ommel
53 618 Koen Leemans Grace Van De Werf Querlybet Hero Weert
54
55 Anne - Marie Poels Chersi Van Gogh Swolgen
56 Joep van der Kampen VDL Groep Dirkowitz Indoctro Hoogeloon
57 Jorn Emschove VDL Groep Cavaro Ol Metta Hoogeloon
58 Marwin van den Nieuwenhuijzen Barca Contendro Il Sint-Oedenrode
59 Maxime de Clercq Casablanca Corland Someren
60 Eric van der Vleuten Charming Edition Namelus R Someren
61 604 Eyal Gat Casper Cartano Someren
62 Yannick Hendrikx Daisy-Lyn Quasimodo vd Molendreef Heusden
63 611 Rob van Bussel Disco Lady Quasimodo Z Heusden
64 Jan Janssen Capriool Massimo
65 Stijn van der Velden Double Dees Quintender Eindhoven
66 Niels Tacken Diranca S Zambesi Meterik
67 Bianca Schoenmakers Dha Dha HDH Douglas Helmond
68 Jelmer Hoekstra Zsa-zsa Colander middelharnis
69 Wil Schellekens Atlantic Nonstop 1590 Bwp Esbeek
70 Rob Heyligers Cream On Top Concorde asten
71 Kristin Nyberg Tittut Tornesch Ysselsteyn
72 Mathijs van Asten Lets Go Lissabon Ysselsteyn
73 Mark Martens No Fear Vd Tichelrij Z Numero Uno Meijel
74 Michiel de Ruyter Auckland Corland Wanssum
75 Patrick Lemmen Dantos Hbc Cantos Sevenum
76 Monique van den Broek Dacantos Up To Date Sevenum
77 624 Maikel van der Vleuten VDL Groep Aristo Z Air Jordan Z Someren
78 493 Pieter Bergmans Aloube Ludwig Von Bayern Meijel
79 Glenn Knoester Clint Easter Clinton assendelft
80 Kristian Houwen Bosch Blue HBC Cantos Wanssum
81 Roosje Brouwer Wishkarla NN Waalre
82 Anne-martine van Liere Dilithyia Vls Vaust S. Weert
83 Reggy Hoffmann Boucheron Quasimodo Z Helmond
84 123 Marc Beckers Chablis Couleur Rubin Roggel
85 Manon Hees Duduza Dulf vd Bisschop Echt
86 Emile Tacken Caro Casantos Echt
87 Ellis Pex Driek Lord Z Ospel
88 605 Olivia Backsell Valdelamadne Always First NN Weert
89 1 Sanna Olsson Cayenne Celano Ospel
90
91 Gabryella Dufour Daylight Hdh Ustinov
92 Anouk de Ruijter Dide Calvaro Z Kessel
93
94 Amber Fijen Dilona Zurich Echt
95 Dennis Caubergs Diego P.d. Verdi Echt
96
97 Gabriel Coumans Coco Blue de Lui Mr. Blue Deurne
98 116 Tom Martens Henna de goedereede Argentinus Meijel
99 Timothy Hendrix Ginde Van De Withoeve Enrico v/d Withoeve Baarlo
100 Pieter Keunen Don Diablo HX Vittorio kessel
101 Tim van den Oetelaar Bodet M. Verdi kessel
102 615 Rodrigo Almeida JK Horsetrucks Chantilly Calvaro Weert
103 Ingrid Jakobsen Zsazsa Orlando Bwp Swolgen
104 Anne - Marie Poels Lois Larson Larson Swolgen
105 541 Julian Kraay Wasco Casco Ederveen
106 Loewie Joppen Cicer Onbekend
107 621 Jan Maly Calimero Vader Onbekend
108 Johan Klein Zieverink Diva No Limit
109 517 Aniek Poels Quontine de la Roque Kannan Swolgen
110 598 Marielle Friesen Ines de Kalvarie Wandor Van De Mispelaere Weert
111 622 Leopold van Asten VDL Groep C Tara Z Crown Z Weert
112 620 Timothy Hendrix Suarez Berlin Weert
113 629 Maikel van der Vleuten VDL Groep Alitta Karandasj Weert