S6: Grote Prijs van Mierlo


<< Terug naar wedstrijdoverzicht

Gemeente Geldrop-Mierlo Prijs

Grote Prijs van Mierlo

Rozetten en stalplaten aangeboden door: vd Boogaard Snelvervoer

Rubriek S6 - Tabel A met Barrage 1.40m
KNHS Regl. 238.2.b

Zaterdag 25 april 2015            *Aanvang : 11.45 uur*  
Klik hier om de parcourstekening te bekijken.


Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 30.00
Datum: 25 april 2015
Tijd: 11:45
Prijzengeld
1e prijs: € 1400.-
2e prijs: € 1100.-
3e prijs: € 850.-
4e prijs: € 600.-
5e prijs: € 300.-
6e prijs: € 200.-
7e prijs: € 100.-
8e prijs: € 100.-
Regl. Volgprijzen: € 60.-
# Hnr Naam Paard Afstamming Plaats HC
1 73 Peter Geerink Cuidame Verdi Hierden
2 80 Julian Kraay Amadeus Q Guidam Ederveen
3 113 Anouk de Ruijter Zanzibar Z Zento Kessel
4 75 Mathijs van Asten Artistic Chin Chin Ysselsteyn
5 81 Joy Lammers Zomerfee van de Broekkant Oklund Hamont
6 132 Hilde Woudstra Titania Clinton Daarle
7 54 Vincent Voorn VDL Zapatero Chin Chin Weert
8 94 Monique van den Broek Castelino Van De Helle Cassini I Sevenum
9 121 Robin van de Wetering Winston Sidney De Mortel
10 76 Willem Greve Calanta Verdi Markelo
11 38 Robert Vos Carat Cardento Wierden
12 108 Malin Parmler Bright Vittorio Mierlo
13 61 Harrie Smolders Acorte Acorado Lage Mierde
14 28 Kristian Houwen Questa Z Quintero Wanssum
15 52 Jesper Romp Joujou de Moscou Escudo Haarle
16 23 Maikel van der Vleuten VDL Groep Quatro Quaprice Z Someren
17 57 Mischa Everse Black Berry Larino Waddinxveen
18 97 Martijn Verpoort Bellisima Sydney Veghel
19 64 Frank Schuttert Clarinius Clearway C H Ommen
20 36 Leopold van Asten VDL Groep Beauty For Pleasure Duizel
21 126 Niels Tacken Chenna Z Chablis I Z Meterik
22 34 Tom Martens Granny de Goedereede Calvaro Meijel
23 47 Vincent Geerink Beaumont Vermont Gelselaar
24 69 Sabrina Van Rijswijk Grison Van Den Bisschop Canturo Pijnacker
25 102 Albert Voorn Freebird Lupicor Evertsoord
26 124 Marielle Friesen Concorde Vaillant Ommel
27 74 Piet Raijmakers Jr. Antares Oxfort Asten
28 127 Pim Mulder Blizzerd Upgrade Zwolle
29 68 Siebe Kramer Coralie Cornet Obolensky Oud beijerland
30 48 Niels Knape Cum Laude Van Gogh Baarlo
31 106 Liza Tiebot At Last Tampa Olst
32 99 Ruben Romp Audi?s Chuck Blue SFN Mr. Blue Dinteloord
33 17 Mark Martens Celine M Z Crusador Meijel
34 109 Glenn Knoester Taloudor KZ Taloubet K Assendelft
35 39 Marc Houtzager Sterrehof?s Voltaire Now Or Never M Rouveen
36 62 Gert Jan Bruggink Mcb Ulke Lux De Lutte
37 65 Dominique Roelofsen Ardenta Cardento Raalte
38 58 Jur Vrieling Carrera VDL Cardento Holwierde
39 658 Jelmer Hoekstra Rosa du coisel Diamant De Semilly Middelharnis
40 63 Gerben Morsink Carthageno Z Carthino Z Beuningen
41 118 Koen Leemans Grace Van De Werf Querlybet Hero Middelbeers
42 90 Gerco Schroder Glock's Lausejunge Ludwig As Tubbergen
43 88 Leon Thijssen Anastacia T Verdi Baarlo
44 50 Noƫlle van der Velde Andorra Sir Corland Rijsbergen
45 53 Ben Schroder Lu Lu 11 Contact Me Tubbergen
46 59 Johnny Pals A Lee Springpower BH Argentinus As
47 56 Suus Kuyten Dakota Du Buisson Z Dutch Capitol Laren
48 71 Pieter Keunen Mojito Krunch de Breve Kessel
49 67 Timothy Hendrix Cavalia Vingino Baarlo
50 60 Jody van Gerwen Action P Sheraton Limbricht
51 82 Stefanie van den Brink Cash Quasimodo Z Nijkerkerveen
52 119 Frank van Helmond Kate Namelus R Ommel