S7: Klasse 1m40 Klassiek met barrage


<< Terug naar wedstrijdoverzicht

Kleer Delicatessen Prijs

Rozetten en stalplaten aangeboden door: vd Boogaard Snelvervoer

Rubriek S7 - Tabel A met Barrage 1.40m
KNHS Regl. 238.2.b

Zondag 26 april 2015            *Aanvang : 08.30 uur*  


Klik hier om de parcourstekening te bekijken.


Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 30.00
Datum: 26 april 2015
Tijd: 08:30
Inschrijving: Niet Openbaar
Prijzengeld
1e prijs: € 400.-
2e prijs: € 300.-
3e prijs: € 200.-
4e prijs: € 150.-
5e prijs: € 100.-
6e prijs: € 100.-
7e prijs: € 75.-
8e prijs: € 75.-
Regl. Volgprijzen: € 60.-
# Hnr Naam Paard Afstamming Plaats HC
1 638 Wesley Mulder Que Je Suis Bel V For Pleasure Geldrop
2 33 Rob van Bussel Carucinda Ultimo Heusden
3 633 Dennis Caubergs Cassini Cor d'Alme Echt
4 643 Stijn van der Velden Compromis Tygo Eindhoven
5 15 Bianca Schoenmakers Zorianda Indorado Helmond
6 72 Michel Hendrix Bustique Indoctro Kessel
7 83 Henk Frederiks Corina Verdi Tollebeek
8 438 Johnny Pals Vignet BH Heartbreaker As
9 41 Gert Jan Bruggink Chiricco Z Chin Chin De Lutte
10 649 Doron Kuipers Grandy Ask GIPSY D'ASK Mijnsheerenland
11 8 Joy Lammers Athena Namelus R Hamont
12 14 Timothy Hendrix Suarez Berlin Baarlo
13 13 Niels Knape Anatevka Ustinov Baarlo
14 30 Reggy Hoffmann Poison Ivy Mermus R Helmond
15 32 Malin Parmler Abalou Balou du Rouet Z Mierlo
16 35 Stefanie van den Brink Baronescha Verdi Nijkerkerveen
17 77 Marc Houtzager Sterrehof's Calimero Quidam De Revel Rouveen
18 44 Jur Vrieling VDL Glasgow vh Merelsnest Nabab de Reve Holwierde
19 45 Willem Greve Girlpower 111 Darco W-001387-hgt Bwp Markelo
20 46 Siebe Kramer Cherise Tenerife Vdl Oud Beijerland
21 26 Pieter Keunen Applaus Unistar Kessel
22 78 Maikel van der Vleuten VDL Groep Alitta Karandasj Someren
23 485 Leopold van Asten VDL Groep C Tara Z Crown Z Duizel
24 639 Thijs Meulemeesters Bibi Dutch Capitol 2101324 Geldrop
25 632 Koen Leemans Dopharma's Uraniet Emilion Middelbeers
26 111 Yuya Ninomiya Van Schijndel's Celvin Calvaro Z Asten
27 9 Piet Raijmakers Jr. Clarima Clarimo Asten
28 131 Rodrigo Almeida Jk Horsetrucks Mr. Harrison Darco Helmond
29 21 Vincent Voorn Grupo Prom Chacco Boy Chacco Blue Weert
30 647 Caroline Poels Gin D Clinton Swolgen
31 10 Rob Heyligers Zeline Hemmingway Asten
32 636 Aimee van Gerwen Bleu Star Mr. Blue Vught
33 47 Vincent Geerink Beaumont Vermont Gelselaar
34 70 Robert Vos Wings Sublieme Oklund Wierden
35 27 Liza Tiebot Winchester Guidam Olst
36 635 Kristian Houwen Cilydi Contendro Il Wanssum
37 640 Kevin Jochems Van Schijndel's Charisma Rascin Asten
38 641 Albert Zoer Cardozo Lupicor Echten
39 104 Frans Wijlaars Vince Black Hemmingway Waalre
40 122 Mitch Laseur Blue-bayou Berlin Soest
41 644 Martien Amendt Aktiedou Karandasj Broekhuizenvorst
42 143 Monique van den Broek Zimona van de Helle Crawford Sevenum
43 3 Julian Kraay Wasco Casco Ederveen
44 24 Rodrigo Morgado Tasmina Major d'olbiche Venray
45 1 Sanna Olsson Cayenne Celano Ospel
46 646 Patrick Lemmen Tintin de la Pomme Diamant De Semilly Sevenum
47 648 Elina Petersson Canasta Z Cannabis Weert
48 129 Roald van Lankveld Caia Ol Metta Ijsselsteijn
49 55 Wesley Mulder Basic instinct WM Padinus Apeldoorn
50 137 Rob van Bussel Calvino's Boy Calvino Z Asten
51 634 Dennis Caubergs Vadina Odermus R Echt
52 642 Stijn van der Velden Zippit O.cor D'emilion Eindhoven
53 637 Bianca Schoenmakers Appetjoek Carinjo Geldrop
54 716 Michel Hendrix Baileys Indoctro Kessel
55 18 Leon Thijssen Chaplin Verdi Baarlo