S8: 3e onderdeel NK Senioren


<< Terug naar wedstrijdoverzicht

VDL Groep Prijs

3e onderdeel NK Senioren

Rozetten en stalplaten aangeboden door: vd Boogaard Snelvervoer

Rubriek S8 - Tabel A over 2 verschillende manches 1.60m (tijd 1e manche bepalend voor rubriek uitslag)
KNHS Regl. 273.3.c

Zondag 26 april 2015
Klik hier om de parcourstekening te bekijken voor de 1e manche.
Klik hier om de parcourstekening te bekijken voor de 2e manche.


Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 0.00
Datum: 26 april 2015
Tijd: 13:30
Prijzengeld
1e prijs: € 2500.- + M-Line Bed
2e prijs: € 6000.-
3e prijs: € 5000.-
4e prijs: € 4000.-
5e prijs: € 3000.-
6e prijs: € 1250.-
7e prijs: € 600.-
8e prijs: € 350.-
Regl. Volgprijzen: € 250.-
# Hnr Naam Paard Afstamming Plaats HC
1 433 Jur Vrieling Arezzo VDL Chin Chin Holwierde
2 424 Henk Frederiks Ben B Kojak Tollebeek
3 440 Bert-jan van de Pol Eyad D 10 Diamant de Semilly Neerpelt
4 415 Gerben Morsink Cartaire Z Carthago Z Beuningen
5 442 Dominique Roelofsen Alonso Casco Raalte
6 444 Roelof Bril Catherina F Con Capitol Westendorp
7 427 Albert Zoer Gigolo Cicero Z Echten
8 429 Mischa Everse Amarillo Indoctro Waddinxveen
9 431 Suus Kuyten Billy King Baloubet du Rouet Laren
10 453 Gert Jan Bruggink Vampire Marome Nw De Lutte
11 458 Mathijs van Asten H&m Undicci -- Ijsselsteijn
12 428 Doron Kuipers Zucces Gerlinus Mijnsheerenland
13 402 Emile Tacken Zoriana Berlin Echt
14 401 Sabrina Van Rijswijk Zomodo P Quasimodo Z Pijnacker
15 455 Henk van de Pol Spartacus TN Stakkato Waalre
16 413 Peter Geerink VDL Another Pleasure For Pleasure Diepenheim
17 425 Joy Lammers Winny Quasimodo Z Hamont
18 456 Willem Greve Carambole N.O.P. Cassini I Markelo
19 405 Robert Vos Interline H Indoctro Wierden
20 416 Gerben Morsink Faithfull For Keeps Beuningen
21 421 Mark Martens Aken Utopia Berlin Meijel
22 412 Julian Kraay Wings Lupicor Ederveen
23 448 Harrie Smolders -- Lage Mierde
24 452 Gert Jan Bruggink Connelly Calvados Z De Lutte
25 414 Frank Schuttert Arc De Triomphe Triomphe De Muze Ommen
26 419 Siebe Kramer Zsa Zsa Sam R Oud
27 451 Marc Houtzager Sterrehof's Baccarat Padinus Rouveen
28 418 Stefanie van den Brink Ace Berlin Nijkerkerveen
29 423 Pieter Keunen Alban Cavalier Kessel
30 410 Caroline Poels Apart Larino Bekkevoort
31 454 Henk van de Pol Willink Twister Waalre
32 420 Maikel van der Vleuten VDL Groep Arera C Indoctro Someren
33 436 Michael Greeve Whitney B B Nabab de Reve Veeningen
34 457 Willem Greve Eldorado Van De Zeshoek TN Clinton Markelo
35 441 Wout Jan van der Schans Aquila SFN Ovidius Nijkerk
36 403 Leon Thijssen Harthago Heartbreaker Baarlo
37 417 Leopold van Asten VDL Groep Zidane N.O.P. Heartbreaker Duizel
38 409 Vincent Voorn Quinlan Quidam's Rubin Weert
39 447 Harrie Smolders Don VHP Z Diamant De Semilly Lage Mierde
40 449 Jeroen Dubbeldam SFN Zenith N.O.P. Rash R Weerselo
41 439 Frank Schuttert Winchester HS Numero Uno Ommen