J2: 2e onderdeel NK Junioren


<< Terug naar wedstrijdoverzicht

Provincie Noord-Brabant Prijs

2e onderdeel NK Junioren

Rozetten en stalplaten aangeboden door: vd Boogaard Snelvervoer

Rubriek J2 - Tabel A direct op Tijd 1.40m
KNHS Regl. 238.2.a

Vrijdag 24 april 2015            *Aanvang: 12.45 uur*  

Klik hier om de parcourstekening te bekijken.


Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 0.00
Datum: 24 april 2015
Tijd: 12:45
Prijzengeld
1e prijs: € 250.-
2e prijs: € 200.-
3e prijs: € 125.-
4e prijs: € 100.-
5e prijs: € 75.-
6e prijs: € 65.-
7e prijs: € 60.-
8e prijs: € 55.-
Regl. Volgprijzen: € 50.-
# Hnr Naam Paard Afstamming Plaats HC
1 242 Bas Moerings Virgin Contender Roosendaal
2 205 Ralph Slaats Liberty Antara Arpeggio Waalre
3 210 Lars Kuster van Schijndel's Balderas Verdi Stokkum
4 216 Sophie Schoonwater Carizzo Cassini ll Neeritter
5 201 Peggy Looymans Wholly Van De Kapel Krunch De Breve Vught
6 241 Anke Jansen Zicorlien Indoctro Horssen
7 223 Leontine Bruin Colino Colman Wilp
8 237 Berber Dijkman Darville Quasimodo Z Wesepe
9 219 Delphine Klopper Abiga Quattro Badhoevedorp
10 221 Kelly Jochems Bontendro Contendro Achtmaal
11 236 Emiel Richter Sundance Padinus Enschede
12 225 Jowy v.d. Oetelaar Daydream Concorde Veghel
13 226 Micky van de Oetelaar Dorus Harley VDL Veghel
14 203 Kessy van Berlo Ricardo VB Lancelot Veghel
15 212 Teddy van de Rijt Zazou Germus R Nuenen
16 217 Kars Bonhof Cupidor Lupicor Epe
17 227 Bas Moerings Vesther Guidam Roosendaal
18 208 Vicky Helthuis Chappeau Niveau Weerselo
19 233 Megan Laseur Esperance Vader Onbekend Soest
20 220 Iris Hakvoort Don't Tell Me What To Do Canturano De Bult
21 229 Lars Kersten Capone T Casado Egchel
22 204 Ralph Slaats Dakiro Van Berkenbroeck Perhaps Vh Molenvondel Waalre
23 213 Max de Mol Clapello Clearway Oss
24 206 Sanne Thijssen Warette Casco Baarlo
25 234 Fleur van Lier Cartuno Vittorio Sevenum
26 231 Lars Kuster Cash Casper Quasimodo Vd Molendreef Stokkum
27 224 Leontine Bruin Hollister Apple Juice Wilp
28 222 Kelly Jochems Zelena Baloubet Du Rouet Achtmaal
29 235 Emiel Richter Calgary Concorde Enschede
30 215 Melanie van de Pol Betje Viento Uno W Oss
31 240 Pieter-jan de Visser Walter Nassau Woensdrecht
32 211 Teddy van de Rijt Lander Z Lord Z Nuenen
33 202 Kessy van Berlo Wennemars VB Karandasj Veghel
34 209 Vicky Helthuis Lotus Stakkato Weerselo
35 232 Megan Laseur Zeppelin Heartbreaker Soest
36 230 Niels Kersten Carefull Carolus Il Egchel
37 243 Lars Kersten Largo Laptop Egchel
38 218 Kars Bonhof Tennessee V Toronto V Epe
39 214 Max de Mol Quinken Quintero Oss
40 207 Sanne Thijssen Ulena Baloubet du Rouet Baarlo