S5: 2e onderdeel NK Senioren


<< Terug naar wedstrijdoverzicht

v.d. Boogaard Snelvervoer Prijs

2e onderdeel NK Senioren

Rozetten en stalplaten aangeboden door: vd Boogaard Snelvervoer

Rubriek S5 - Tabel A direct op Tijd 1.50m
KNHS Regl. 238.2.a

Vrijdag 24 april 2015            *Aanvang: 16.45 uur*  

Klik hier om de parcourstekening te bekijken.


Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 0.00
Datum: 24 april 2015
Tijd: 16:45
Prijzengeld
1e prijs: € 4000.-
2e prijs: € 3250.-
3e prijs: € 2500.-
4e prijs: € 1750.-
5e prijs: € 1250.-
6e prijs: € 750.-
7e prijs: € 250.-
8e prijs: € 200.-
Regl. Volgprijzen: € 100.-
# Hnr Naam Paard Afstamming Plaats HC
1 432 Suus Kuyten Dallas du Domaine Z Darco Laren
2 445 Wesley Mulder A Kind Of Magic Wm Hinault Apeldoorn
3 443 Dominique Roelofsen Gioia van het Neerenbosch Nagano Raalte
4 433 Jur Vrieling Arezzo VDL Chin Chin Holwierde
5 440 Bert-jan van de Pol Eyad D 10 Diamant de Semilly Neerpelt
6 424 Henk Frederiks Ben B Kojak Tollebeek
7 435 Hans van der Kolk Ziezo Tangelo vd Zuuthoeve Dalfsen
8 458 Mathijs van Asten H&m Undicci -- Ijsselsteijn
9 427 Albert Zoer Gigolo Cicero Z Echten
10 405 Robert Vos Interline H Indoctro Wierden
11 416 Gerben Morsink Faithfull For Keeps Beuningen
12 422 Michel Hendrix Eder van den Blauwaert Kashmir van Schuttershof Kessel
13 428 Doron Kuipers Zucces Gerlinus Mijnsheerenland
14 429 Mischa Everse Amarillo Indoctro Waddinxveen
15 402 Emile Tacken Zoriana Berlin Echt
16 431 Suus Kuyten Billy King Baloubet du Rouet Laren
17 446 Wesley Mulder Umeunig Untouchable Z Apeldoorn
18 412 Julian Kraay Wings Lupicor Ederveen
19 401 Sabrina Van Rijswijk Zomodo P Quasimodo Z Pijnacker
20 455 Henk van de Pol Spartacus TN Stakkato Waalre
21 442 Dominique Roelofsen Alonso Casco Raalte
22 452 Gert Jan Bruggink Connelly Calvados Z De Lutte
23 437 Timothy Hendrix Very Nice Cantos Baarlo
24 451 Marc Houtzager Sterrehof's Baccarat Padinus Rouveen
25 407 Jody van Gerwen Acord Andiamo Z Limbricht
26 456 Willem Greve Carambole N.O.P. Cassini I Markelo
27 414 Frank Schuttert Arc De Triomphe Triomphe De Muze Ommen
28 413 Peter Geerink VDL Another Pleasure For Pleasure Diepenheim
29 404 Leon Thijssen Bulavsco Verdi Baarlo
30 425 Joy Lammers Winny Quasimodo Z Hamont
31 448 Harrie Smolders -- Lage Mierde
32 444 Roelof Bril Catherina F Con Capitol Westendorp
33 423 Pieter Keunen Alban Cavalier Kessel
34 410 Caroline Poels Apart Larino Bekkevoort
35 421 Mark Martens Aken Utopia Berlin Meijel
36 415 Gerben Morsink Cartaire Z Carthago Z Beuningen
37 454 Henk van de Pol Willink Twister Waalre
38 420 Maikel van der Vleuten VDL Groep Arera C Indoctro Someren
39 438 Johnny Pals Vignet BH Heartbreaker As
40 436 Michael Greeve Whitney B B Nabab de Reve Veeningen
41 453 Gert Jan Bruggink Vampire Marome Nw De Lutte
42 457 Willem Greve Eldorado Van De Zeshoek TN Clinton Markelo
43 441 Wout Jan van der Schans Aquila SFN Ovidius Nijkerk
44 419 Siebe Kramer Zsa Zsa Sam R Oud
45 403 Leon Thijssen Harthago Heartbreaker Baarlo
46 418 Stefanie van den Brink Ace Berlin Nijkerkerveen
47 417 Leopold van Asten VDL Groep Zidane N.O.P. Heartbreaker Duizel
48 409 Vincent Voorn Quinlan Quidam's Rubin Weert
49 447 Harrie Smolders Don VHP Z Diamant De Semilly Lage Mierde
50 449 Jeroen Dubbeldam SFN Zenith N.O.P. Rash R Weerselo
51 439 Frank Schuttert Winchester HS Numero Uno Ommen