J3: 3e onderdeel NK Junioren


<< Terug naar wedstrijdoverzicht

Allspan Prijs

3e onderdeel NK Junioren

Rozetten en stalplaten aangeboden door: vd Boogaard Snelvervoer

Rubriek J3 - Tabel A over 2 verschillende manches 1.40m (tijd 1e manche bepalend voor rubriek uitslag)
KNHS Regl. 273.3.c

Zaterdag 25 april 2015           
Klik hier om de parcourstekening te bekijken voor manche 1.
Klik hier om de parcourstekening te bekijken voor manche 2.


Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 0.00
Datum: 25 april 2015
Tijd: 08:00
Prijzengeld
1e prijs: € 500.-
2e prijs: € 400.-
3e prijs: € 300.-
4e prijs: € 200.-
5e prijs: € 100.-
Regl. Volgprijzen: € 75.-
# Hnr Naam Paard Afstamming Plaats HC
1 242 Bas Moerings Virgin Contender Roosendaal
2 201 Peggy Looymans Wholly Van De Kapel Krunch De Breve Vught
3 216 Sophie Schoonwater Carizzo Cassini ll Neeritter
4 225 Jowy v.d. Oetelaar Daydream Concorde Veghel
5 237 Berber Dijkman Darville Quasimodo Z Wesepe
6 224 Leontine Bruin Hollister Apple Juice Wilp
7 215 Melanie van de Pol Betje Viento Uno W Oss
8 210 Lars Kuster van Schijndel's Balderas Verdi Stokkum
9 234 Fleur van Lier Cartuno Vittorio Sevenum
10 203 Kessy van Berlo Ricardo VB Lancelot Veghel
11 205 Ralph Slaats Liberty Antara Arpeggio Waalre
12 236 Emiel Richter Sundance Padinus Enschede
13 217 Kars Bonhof Cupidor Lupicor Epe
14 222 Kelly Jochems Zelena Baloubet Du Rouet Achtmaal
15 212 Teddy van de Rijt Zazou Germus R Nuenen
16 208 Vicky Helthuis Chappeau Niveau Weerselo
17 227 Bas Moerings Vesther Guidam Roosendaal
18 229 Lars Kersten Capone T Casado Egchel
19 213 Max de Mol Clapello Clearway Oss
20 220 Iris Hakvoort Don't Tell Me What To Do Canturano De Bult
21 233 Megan Laseur Esperance Vader Onbekend Soest
22 223 Leontine Bruin Colino Colman Wilp
23 206 Sanne Thijssen Warette Casco Baarlo
24 226 Micky van de Oetelaar Dorus Harley VDL Veghel
25 240 Pieter-jan de Visser Walter Nassau Woensdrecht
26 219 Delphine Klopper Abiga Quattro Badhoevedorp
27 204 Ralph Slaats Dakiro Van Berkenbroeck Perhaps Vh Molenvondel Waalre
28 231 Lars Kuster Cash Casper Quasimodo Vd Molendreef Stokkum
29 235 Emiel Richter Calgary Concorde Enschede
30 221 Kelly Jochems Bontendro Contendro Achtmaal
31 211 Teddy van de Rijt Lander Z Lord Z Nuenen
32 209 Vicky Helthuis Lotus Stakkato Weerselo
33 230 Niels Kersten Carefull Carolus Il Egchel
34 243 Lars Kersten Largo Laptop Egchel
35 214 Max de Mol Quinken Quintero Oss
36 202 Kessy van Berlo Wennemars VB Karandasj Veghel
37 232 Megan Laseur Zeppelin Heartbreaker Soest
38 218 Kars Bonhof Tennessee V Toronto V Epe
39 207 Sanne Thijssen Ulena Baloubet du Rouet Baarlo