B4: Klasse M


<< Terug naar wedstrijdoverzicht

CHM Vrieden Prijs

Rubriek B4     Klasse M   2-fasen
Rozetten en stalplaten aangeboden door: v.d. Boogaard Snelvervoer
Terrein 2       Aanvang: 13.00  uur

 
Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 15.00
Datum: 24 april 2015
Tijd: 13:00
Inschrijving: Niet Openbaar
Jury‘s
F Boerekamps
B van Enckevort
M de Kleijne
P van Rijssel
# Hnr Naam Paard Afstamming Plaats HC
1 510 Maikel van der Vleuten Dreambrina Verdi Someren
2 Maxime de Clercq Cardouch Z Calvaro Someren
3 511 Eric Jr. van der Vleuten Elegance SB Singapore Someren
4 Ellis Pex Firefly Zidane Ospel
5 Sanna Olsson Chippo Z Chippendale Z Ospel
6 Mirjan Horyon Egano Larino Meijel
7 Mark Martens Enjoy Viceroy T. Meijel
8 Anne - Marie Poels Ed Hardy Berlin Swolgen
9 Malin Parmler Eye Catcher Nabab De Reve mierlo
10 Pieter Keunen Dento B Zento kessel
11 502 Rob Heyligers Elotti Cardento Asten
12 Martien Amendt Evita T Numero Uno Broekhuizenvorst
13 Joep van der Kampen VDL Groep Eternal Flame Mr. Blue Hoogeloon
14 Jorn Emschove VDL Groep Empire For Pleasure Hoogeloon
15 627 Doron Kuipers Elcapone M Baloubet Du Rouet Mijnsheerenland
16 Marc Beckers Capirossi Ukato Roggel
17 Ellen van Bussel Emerson Cicero Roggel
18 Wil Schellekens Dorosa Canturano Esbeek
19 Johan Klein Zieverink Caretino's Frechdachs Caretino Lierop
20 Aniek Poels Cartina DE Cartogran Swolgen
21 Rob van Bussel Captain Capitos Heusden
22 630 Yannick Hendrikx Esprit Calvaro Z Heusden
23 Bianca Schoenmakers I-spy HDH Douglas Helmond
24 Robin van de Wetering Eldorado Verdi De Mortel
25 Manon Hees Dolinda Douglas Echt
26 Jeroen Scheepers King Kong Douglas Echt
27 Niels Tacken Alexia Z Andiamo Meterik
28 Teun Vestjens Electra Vleut Meterik
29 514 Freek Vestjens Dallas Ultimo Sevenum
30 Marielle Friesen Dylano Tangelo v d Zuuthoeve Ommel
31 Anouk de Ruijter Ekimov Ustinov Kessel
32 Pieter Bergmans Mousko Du Buisson Z Mr. Blue Meijel
33 487 Roy Rutten Famero bleu Chacco Blue Heythuysen
34 Rodrigo Morgado Elvis Cicero Z van Paemel Venray
35 Ingrid Jakobsen Cassia Liberty Condato Swolgen
36 628 Jolein Roestenburg Karthoum du Keske Keops De La Lande Weert
37 Kristian Houwen Edinburgh Vleut Wanssum
38 Liza Tiebot Do Tangelo Van De Zuuthoeve Olst
39 Tom Martens Casino Royal van de Hunters CARRICO meijel
40 532 Anne-martine van Liere Dellejojo Vls Wall Street Weert
41 Roosje Brouwer Justice-d'Exaerde Deauville de La Vie Waalre
42 Reggy Hoffmann Evolution Larino Helmond
43 Sanna Olsson E'special Berlin Ospel
44 Olivia Backsell Wadette S Argentinus Weert
45 524 Malin Parmler Diorado Lupicor Mierlo
46 Pieter Keunen Dohrelliaz Clarimo I Kessel
47 Kim Otten Darling Bleu MR. Blue Asten
48 Sander Sauve Dempsey Verdi Asten
49 612 Jan Janssen Europe Crusador Weert
50
51 Eyal Gat Edarado Diarado Someren
52 Mirjan Horyon Easy Rider Mr. Blue Meijel
53 Loewie Joppen Entano Namelus R Maasbree
54 Jan Maly Davito Canturano Maasbree
55 Rob Heyligers Extra Canturano asten
56 Martien Amendt Evita Tangelo Van De Zuuthoeve Broekhuizenvorst
57 Joep van der Kampen VDL Groep Elexia Calvaro Z Hoogeloon
58 Kim Rothengatter VDL Groep Etoille Clarimo Hoogeloon
59 Jorn Emschove VDL Groep Ebony Casall Hoogeloon
60 506 Marc Beckers Eligius Ustinov Roggel
61 Ellen van Bussel Ecclestone Cicero Roggel
62 Wil Schellekens Foltaire G. Franco Esbeek
63 Michiel de Ruyter Doberlina B Wizzerd Wv Wanssum
64 Johan Klein Zieverink Dinoire Rascin
65 Nicky van Deurzen All you need Abke Elsendorp
66 518 Aniek Poels Davos Canturo Swolgen
67 Rob van Bussel excuse me Quintender Heusden
68 Yannick Hendrikx Eye Catcher Heartbreaker Heusden
69 Bianca Schoenmakers Donja HDH Numero Uno Helmond
70 Robin van de Wetering Epic Londontimes De Mortel
71 Terry van de Wetering Cryolita S Ginus de mortel
72 Manon Hees Ekilly van de Horst Berlin Echt
73 Jeroen Scheepers Chananje-landra Tangelo Van De Zuuthoeve Echt
74 Niels Tacken Equal Ahorn Meterik
75 Teun Vestjens Extream Lexicon Sevenum
76 513 Freek Vestjens Everlina Lexicon Sevenum
77 486 Marielle Friesen Demorc Canturano Ommel
78 528 Anouk de Ruijter Esme Numero Uno Kessel
79
80 Kim Sturme Eyecatcher Carthino Z Bakel
81 Carlijn Sturme Daytime Dreamer Bd Zurich Bakel
82 626 Roy Rutten Danturano Canturano Heythuysen
83 Rodrigo Morgado Wappu Chacco-Blue Venray
84 609 Anne - Marie Poels Ediamo Andiamo Swolgen
85 Kristian Houwen Drop Shot Vm Kannan Wanssum
86 613 Jan Janssen Dalihay Van Gogh Weert
87 Liza Tiebot Fybalia HS Whistler Olst
88 Tom Martens Guilder's Empire Of The Sun Carembar De Muze meijel
89 625 Gabryella Dufour Egg MCMuffin HDH Guidam Helmond
90 Anne-martine van Liere Calamity Jane Vls Vaust S. Weert
91 Roosje Brouwer Easy Mr. Blue Waalre
92 Giovanni Torre Ippon V.h. Rebelshof Catwalk van de Helle ASTEN
93 503 Niels Bulthuis Zendo Heartbreaker Echt
94 Rodrigo Almeida Harley Boy NN Helmond
95 Sacha Dito Jk Horsetrucks Handsome Douglas helmond
96 Ellen Smeets Devito Mr Bleu Kessel
97 Loewie Joppen Elud Clinton Maasbree
98 Jan Maly Evening Breeze Namelus R
99 Gabriel Coumans Endgame Canturo Deurne
100 Desiree Rietveld Ango De Lui Oklund deurne
101 Shiraz Nir Velanov Celano deurne
102 Leon Hegge Fudge HDH Wizzerd Hc
103 John Josephs Elsjes Lady HDH Douglas Helmond
104 Emma Johansson Queen Ps Placido Blerick
105 mirja kooi Dito Kashmir van schuttershof vorstenbosch
106 Frank van Helmond Ebony Zento Ommel
107 Juus Bankers Cogito Mr. Blue Bakel
108 Marlies Van Soest Bijoux Z Baloubet Du Rouet Hoogeloon
109 Maarten Aarts eldorado v Ziezo helmond
110 Naomi van de Klift Zavino Damiro Veenendaal
111
112
113
114
115 Britt van Golstein Brouwers Winston Osmium Asten
116 Juul Prinssen Craft Z Calvin Z Uden
117 Kim Sturme Erano Carthino Z Bakel
118 601 Carlijn Sturme Jaziera NN Bakel
119 610 Ingrid Jakobsen Cappucino Corland Swolgen
120 Erwin Bos dorania p van achternes Vaillant Eersel
121 Niels Bulthuis Zanette Casco Echt
122 Pieter van Kemenade Con Amore Indoctro Asten
123 Alexa Larkin Cream Caramel Canabis Weert
124 Laura Luusua Quite Earb Quadrigus M Weert
125 Julia Geers Darwin Quantum Breugel
126 Rodrigo Almeida Durango Warrant helmond
127 525 Leon Hegge Erosa HDH Arezzo VDL Hc
128 John Josephs Dublin HDH Cardento Helmond
129 Michelle Dings Eluana Cantos Heeze
130
131 Kim Vos Cayenne Z Caridor Z Eethen
132 Marco Marchal Charie's Angel Indoctro Someren
133 Miranda van Geloof Vagida Cordobes I Made
134 Richelle Verhoeven STRANGER EB Z SANDRO beast VUGHT
135 Kim Bressers Escalade Numero Uno Helmond
136 Rian Smits Amay Artos Z Ommel
137 Anique Sijkens D'avange K Massimo geldrop
138 Esther Wijlaars Voque Oklund Geldrop
139 Jamie Cox Wiwaldi Oklund Horn
140 Larissa Bijl Dylana Verte Unaniem Bakel
141 Emily Sanders Molenkoning's Maximus Contendro I Sint Agatha
142 Maikel Coolen Caddington Vz Chippendale Z Geldrop
143 Anne Grefkens Dupp Deejay Z Dutch Capitol Helvoirt
144 Kim Hendriks Tino Caretino Waalre
145 johny smits nielson lux z helmond
146 Jos van Heijst Cesar D Vegas Vdl Nuenen
147 Desiree Rietveld Balandra NN Deurne
148 617 Giovanni Torre Iron Man van Berkenbroeck Blue Boy Weert
149 Sharon Hodiamont Wally Contango milheeze
150 Jennifer van Drimmelen Dinges-z Dutch Capitol Meijel
151 Salvador Ferreira Escada Chacco Blue Hoogeloon
152 Rosanne Janssen Chelsea Contact Vd Heffinck lierop
153 Britt van Golstein Brouwers Dascin Rascin Asten
154 Peggy Looymans Erma Larino vught
155 508 Beau Schuttelaar Airjody Z Air Jordan Z Weert
156 Gabryella Dufour El-Rapide HDH Douglas Helmond