J3: 3e onderdeel NK Junioren 2e manche


<< Terug naar wedstrijdoverzicht

Allspan Prijs

3e onderdeel NK Junioren

Rozetten en stalplaten aangeboden door: vd Boogaard Snelvervoer

Rubriek J3 - Tabel A over 2 verschillende manches 1.40m (tijd 1e manche bepalend voor rubriek uitslag)
KNHS Regl. 273.3.c

Zaterdag 25 april 2015            *Aanvang: 2e Manche: 15.15 uur*  

Klik hier om de parcourstekening te bekijken.


Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 0.00
Datum: 25 april 2015
Tijd: 15:15
# Hnr Naam Paard Afstamming Plaats HC
1 242 Bas Moerings Virgin Contender Roosendaal
2 236 Emiel Richter Sundance Padinus Enschede
3 210 Lars Kuster van Schijndel's Balderas Verdi Stokkum
4 204 Ralph Slaats Dakiro Van Berkenbroeck Perhaps Vh Molenvondel Waalre
5 216 Sophie Schoonwater Carizzo Cassini ll Neeritter
6 233 Megan Laseur Esperance Vader Onbekend Soest
7 215 Melanie van de Pol Betje Viento Uno W Oss
8 226 Micky van de Oetelaar Dorus Harley VDL Veghel
9 219 Delphine Klopper Abiga Quattro Badhoevedorp
10 240 Pieter-jan de Visser Walter Nassau Woensdrecht
11 224 Leontine Bruin Hollister Apple Juice Wilp
12 222 Kelly Jochems Zelena Baloubet Du Rouet Achtmaal
13 212 Teddy van de Rijt Zazou Germus R Nuenen
14 208 Vicky Helthuis Chappeau Niveau Weerselo
15 229 Lars Kersten Capone T Casado Egchel
16 213 Max de Mol Clapello Clearway Oss
17 206 Sanne Thijssen Warette Casco Baarlo
18 227 Bas Moerings Vesther Guidam Roosendaal
19 235 Emiel Richter Calgary Concorde Enschede
20 231 Lars Kuster Cash Casper Quasimodo Vd Molendreef Stokkum
21 205 Ralph Slaats Liberty Antara Arpeggio Waalre
22 220 Iris Hakvoort Don't Tell Me What To Do Canturano De Bult
23 232 Megan Laseur Zeppelin Heartbreaker Soest
24 230 Niels Kersten Carefull Carolus Il Egchel
25 221 Kelly Jochems Bontendro Contendro Achtmaal
26 211 Teddy van de Rijt Lander Z Lord Z Nuenen
27 218 Kars Bonhof Tennessee V Toronto V Epe
28 209 Vicky Helthuis Lotus Stakkato Weerselo
29 243 Lars Kersten Largo Laptop Egchel
30 214 Max de Mol Quinken Quintero Oss
31 207 Sanne Thijssen Ulena Baloubet du Rouet Baarlo