J1 - 1e onderdeel NK Junioren


<< Terug naar wedstrijdoverzicht

PSC Lichtenvoorde Prijs

1e onderdeel NK Junioren

Rozetten en stalplaten aangeboden door: vd Boogaard Snelvervoer

Rubriek J1 - Snelheid- en wendbaarheidswedstrijd Tabel C 1.35m
KNHS Regl. 263

Donderdag 21 april 2016                       

Eindstand junioren


Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 240.00
Datum: 21 april 2016
Tijd: 11:00
Inschrijving: Niet Openbaar
Prijzengeld
1e prijs: € 250.-
2e prijs: € 200.-
3e prijs: € 125.-
4e prijs: € 100.-
5e prijs: € 70.-
6e prijs: € 70.-
7e prijs: € 60.-
8e prijs: € 55.-
Regl. Volgprijzen: € 50.-
# Hnr Naam Paard Afstamming Plaats HC
1 118 Britt Wiefferink Brunetti 2 Briar Wierden
2 116 Niels Kersten Carefull Carolus Il Egchel
3 129 Ralph Slaats K Class Z Kashmir van 't Schuttershof Waalre
4 103 Bas Moerings Vesther Guidam Roosendaal
5 132 Veronique Morsink Dakina II Indoctro De Lutte
6 122 Micky van de Oetelaar Anjou Heartbreaker Veghel
7 124 Niels Bulthuis Zendo Heartbreaker Echt
8 104 Max de Mol Clapello Clearway Oss
9 134 Laurie Touw Cilienthya Valentino DDH Biddinghuizen
10 108 Amber Meijer KM Carrera Clearway Muntendam
11 131 Josta van Straaten Dabelle S Ustinov Den Ham
12 111 Mel Thijssen Wishkarla Cavelier Sevenum
13 115 Lars Kersten Isarus van de Vijfeiken Cooper vd Heffinck Egchel
14 121 Elisabeth Jukema Exclusief Canto`s Cantos Sexbierum
15 113 Sophie Schoonwater Carizzo Cassini ll Neeritter
16 120 Sven Peters Channel Rascin Enschede
17 102 Marlies Pepping Downing Street Cantos Zweeloo
18 101 Julie Janssen Zabrina Calvados Eindhoven
19 110 Iris Hakvoort Don't Tell Me What To Do Canturano Stegeren
20 109 Denize van der Poel Havehoeven's Wiske Indoctro H.i.ambacht
21 106 Kaylee Heynen Chanel vd Laarse Heide Z Carolus II Tholen
22 137 Lars Kuster Kantunaro Kannan Stokkum
23 126 Sjoerd Kommers Champetter Calvaro Z Roosendaal
24 107 Kessy van Berlo Ricardo VB Lancelot Veghel
25 127 Robin Bril Catherina F Con Capitol Westendorp
26 133 Veronique Morsink Belina Indoctro De Lutte
27 125 Niels Bulthuis Pina Colada Pino Echt
28 105 Max de Mol Alore on Sauter Heartbreaker Oss
29 138 Amber Meijer Urban Hero Centurion Montfort Muntendam
30 135 Laurie Touw Carell Acolino Biddinghuizen
31 139 Bas Moerings Bueno Cobra Roosendaal
32 117 Niels Kersten Chablis Chacco Blue Egchel
33 130 Josta van Straaten Ciao Bella S Triomphe de Muze Den Ham
34 128 Ralph Slaats Liberty Antara Arpeggio Waalre
35 114 Lars Kersten Dobbey Zirocco Blue VDL Egchel
36 112 Mel Thijssen Batistuta Emilion Sevenum
37 119 Britt Wiefferink Alpha Corland Wierden
38 123 Micky van de Oetelaar Dorus Harley VDL Veghel