S2 - 1e onderdeel NK Senioren


<< Terug naar wedstrijdoverzicht

Audi - Van Mossel Prijs

1e onderdeel NK Senioren

Rozetten en stalplaten aangeboden door: vd Boogaard Snelvervoer

Rubriek S2 - Snelheid- en wendbaarheidswedstrijd Tabel C 1.50m
KNHS Regl. 263

Donderdag 21 april 2016  

Tussenstand Senioren


Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 320.00
Datum: 21 april 2016
Tijd: 15:00
Inschrijving: Niet Openbaar
Prijzengeld
1e prijs: € 3500.-
2e prijs: € 2750.-
3e prijs: € 2000.-
4e prijs: € 1500.-
5e prijs: € 1000.-
6e prijs: € 250.-
7e prijs: € 250.-
8e prijs: € 150.-
Regl. Volgprijzen: € 100.-
# Hnr Naam Paard Afstamming Plaats HC
1 341 Michael Greeve Whitney B B Nabab de Reve Veeningen
2 310 Remco Been Songe Blue Mr. Blue Geesteren
3 327 Suus Kuyten Billy King Baloubet du Rouet Laren
4 337 Doron Kuipers Baileys Vincenzo Mijnsheerenland
5 306 Piet Raijmakers Jr. Amberlina Tangelo vd Zuuthoeve Asten
6 304 Henk Frederiks Corina Verdi Rucphen
7 349 Wout Jan van der Schans Capetown Oklund Nijkerk
8 319 Albert Zoer Heechhiem's Cancun VDM Balou du Rouet Z Echten
9 332 Michel Hendrix Baileys Indoctro Kessel
10 346 Johnny Pals Vignet BH Heartbreaker As
11 321 Henk van de Pol Spartacus TN Stakkato Middelbeers
12 302 Leopold van Asten VDL Groep Zagreb Querlybet Hero Duizel
13 338 Jur Vrieling VDL Glasgow vh Merelsnest Nabab de Reve Holwierde
14 343 Gert Jan Bruggink Vampire Marome Nw De Lutte
15 312 Emile Tacken Zoriana Berlin Meterik
16 326 Edwin Klokman Quidor-Rose Quasimodo Z Rheden
17 318 Kevin Beerse WBS Camelot Harley VDL Warga
18 325 Gerben Morsink Cartaire Z Carthago Z Beuningen
19 347 Julian Kraay Wings Lupicor Ederveen
20 307 Charlotte Verhagen Abache HL Cantos Schoorl
21 330 Pieter Keunen Alban Cavalier Kessel
22 316 Astrid van Leeuwen Bohemian Rhapsody Balourado valkenswaard
23 335 Leon Thijssen Aken Utopia Berlin Sevenum
24 342 Glenn Knoester Alpicor Lupicor Assendelft
25 324 Ruben Romp Audi's Teavanta II C Z Treasure Z Goirle
26 350 Dominique Roelofsen Gioia van het Neerenbosch Nagano Raalte
27 311 Manon Hees Waterstone Silverstone Meterik
28 314 Joy Lammers Taura van de Broekkant Tornado Hamont
29 329 Sabrina Van Rijswijk Zomodo P Quasimodo Z Pijnacker
30 333 Willem Greve Carambole N.O.P. Cassini I Markelo
31 317 Gerco Schroder Glock's Lausejunge Ludwig AS Tubbergen
32 334 Jeroen Dubbeldam Carusso LS La Silla Montebello la Silla Weerselo
33 323 Frank Schuttert Go Easy de Muze Vigo d' Arsouilles Ommen
34 313 Harrie Smolders Aiyetoro Concorde Lage-mierde
35 303 Henk Frederiks Ben B Kojak Rucphen
36 336 Doron Kuipers Zinius Nabab de Reve Mijnsheerenland
37 309 Remco Been VDL Holland vd Bisschop Heartbreaker Geesteren
38 348 Wout Jan van der Schans Aquila SFN Ovidius Nijkerk
39 340 Michael Greeve Eurohill's Afrika Guidam Veeningen
40 328 Suus Kuyten Cabachon Casall Laren
41 331 Michel Hendrix Eder van den Blauwaert Kashmir van Schuttershof Kessel
42 320 Albert Zoer Gigolo Cicero Z Echten
43 305 Piet Raijmakers Jr. Van Schijndel's Cosun Up To Date Asten
44 339 Jur Vrieling VDL Zirocco Blue N.O.P. Mr. Blue Holwierde
45 344 Gert Jan Bruggink Connelly Calvados Z De Lutte
46 322 Henk van de Pol Willink Twister Middelbeers
47 345 Johnny Pals Fernando BH For Pleasure As
48 301 Leopold van Asten VDL Groep Zidane N.O.P. Heartbreaker Duizel