S3 - 1m40 Twee fasen (Kwalificatie voor S6)


<< Terug naar wedstrijdoverzicht

Provincie Noord-Brabant Prijs

Rozetten en stalplaten aangeboden door: vd Boogaard Snelvervoer

Rubriek S3 - Twee Fasen Tabel A/A 1.40m - (KNHS Regl. 274.5.c)
Kwalificatie Grote Prijs van Mierlo

Donderdag 21 april 2016                     Terrein 2


Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 90.00
Datum: 21 april 2016
Tijd: 11:45
Inschrijving: Niet Openbaar
Jury‘s
M de Kleijne
H Slaats
B van Enckevort
Prijzengeld
1e prijs: € 400.-
2e prijs: € 300.-
3e prijs: € 200.-
4e prijs: € 150.-
5e prijs: € 100.-
6e prijs: € 100.-
7e prijs: € 75.-
8e prijs: € 75.-
Regl. Volgprijzen: € 60.-
# Hnr Naam Paard Afstamming Plaats HC
1 568 Joris van Helmond Malibou Heart Heartbeat Asten
2 632 Leon Thijssen Tittut Tornesch Sevenum
3 637 Piet Raijmakers Jr. Van Schijndel's Valentino Cavalier Asten
4 627 Remco Been Ulady Guidam Geesteren
5 625 Michel Hendrix Don Diablo HX Vittorio Kessel
6 624 Suus Kuyten Dallas du Domaine Z Darco Laren
7 591 Michael Greeve Colmino Colman Veeningen
8 623 Leopold van Asten VDL Groep Spiritivo Indoctro Duizel
9 622 Jur Vrieling Carrera VDL Cardento Holwierde
10 620 Johnny Pals A Lee Springpower BH Argentinus As
11 619 Henk Frederiks Adokus Calvados Rucphen
12 618 Gert Jan Bruggink Chiricco Z Chin Chin De Lutte
13 617 Frank Schuttert Tiopepe des Champs Ogrion Champs Ommen
14 616 Doron Kuipers Dimitri Up to Date Mijnsheerenland
15 615 Albert Zoer Dum Drum Larino Echten
16 614 Dominique Roelofsen Quidaro Quidam de Revel Raalte
17 611 Emile Tacken Another Lady Padinus Meterik
18 610 Manon Hees Daimond Douglas Meterik
19 653 Gerco Schroder Glock's Debalia Numero Uno Tubbergen
20 608 Ben Schroder Don Diego Verdi Tubbergen
21 655 Glenn Knoester Clint Easter Clinton Assendelft
22 606 Joy Lammers Athena Namelus R Hamont
23 605 Kevin Beerse Heldia Quadrillo Warga
24 603 Julian Kraay C'est la Donna-Y Montreal Ederveen
25 598 Sabrina Van Rijswijk Homer de Muze Nabab de Reve Pijnacker
26 661 Ruben Romp Audi's Dimple Wittinger Goirle
27 662 Jesper Romp Audi's Dakar Nabab de Reve Dinteloord
28 529 Maikel van der Vleuten Delina Verdi Someren
29 593 Robbert Ehrens Hisa Indoctro Sevenum
30 592 Niels Tacken Chenna Z Chablis I Z Meterik
31 590 Pia Luise Aufrecht Thelma de la Tour Vidal Ogano Sitte De Lutte
32 621 Suzanne Tepper Dyango Zapatero Holwierde
33 613 Vincent Voorn Dante Padinus Weert
34 612 Ivo Biessen Selecto van het Kapelhof Stakkato Achtmaal
35 589 Gabriel Coumans Coco Blue de Lui Mr. Blue Deurne
36 549 Aniek Diks Huro's Winston-jumper R Cantos Vorstenbosch
37 586 Yuya Ninomiya Buutengewoon-S Quattro Asten
38 585 Amin Maghraby Synderella Stakkato Asten
39 726 Jelmer Hoekstra Chaplin Verdi Middelharnis
40 582 Johan Klein Zieverink Galapagos Palegro Lierop
41 677 Stijn van der Velden Compromis Tygo Eindhoven
42 678 Boy Peels Casper Vigo d'Arsouilles Waalre
43 580 Monique van den Broek Duke Ukato Sevenum
44 578 Reggy Hoffmann Flair Z Feliciano Helmond
45 577 Malin Parmler Hockney Baloubet du Rouet Mierlo
Bodem prepareren (5 minuten)
46 634 Rianne Nalis Cendy VDP Triomphe de Muze Broekland
47 576 Rob van Bussel Darius Warrant Asten Heusden
48 575 Yannick Hendrikx Dalisca Memphis Asten
49 571 Pieter Rutten Dakota Darco Rucphen
50 570 Dominique Greeve Skipio K Taloubet K Rucphen
51 569 Bianca Schoenmakers Daylight HDH Ustinov Geldrop
52 691 Kristian Houwen Questa Z Quintero Wanssum
53 629 Roald van Lankveld Caia Ol Metta Ysselsteyn (Lb)
54 572 Rodrigo Almeida Hassan van de Wittemoere Nabab de Reve Maasbree
55 573 Loewie Joppen Dolinn Cardento Maasbree
56 567 Bert-jan van de Pol Eyad D 10 Diamant de Semilly Neerpelt
57 566 Rogier Linssen Donanso Vingino Kessel
58 563 Emma Augier de Moussac Diva No Limit Weert
59 564 Isheau Wong Zadarijke San Remo Weert
60 565 Anouk de Ruijter Vegas Phin Phin Kessel
61 588 Rodrigo Morgado Donchalant Larino Venray
62 579 Robin van de Wetering Winston Sydney De Mortel
63 633 Sandra Klaessen Donna Kitona L Landino Neer
64 635 Siebe Kramer Coralie Cornet Obolensky Oud Beijerland
65 562 Mandy Jansen Cicarlos Tangelo vd Zuuthoeve Breugel
66 561 Nienke van Roekel Copain Z Calvino Z Ede
67 560 Niclas Parmler VDL Groep Cherokee No Limit Hoogeloon
68 630 Jan Berben Chilli B Berlin Kelpen-Oler
69 559 Jaime Guerra Casper Wizzerd W Elmpt
70 558 Koen Leemans Dopharma's Uraniet Emilion Middelbeers
71 557 Bart Lips Zidane Oklund Biest-Houtakker
72 626 Bart Haselbekke Dorus Sam R Wierden
73 556 Daniel Melis Pepperhill Negro Belfeld
74 555 Ellen Zwijnenberg Boncetto Concetto Famos Raalte
75 554 Roel Holthuizen Casillas Vegas VDL Elst
76 553 Priscilla Klink Banagro Cardento Oudehaske
77 552 Rob Wiering Dee Dee Ultimo Schaijk
78 584 Anne - Marie Poels Ippon vh Rebelshof Catwalk Swolgen
79 716 Guido Hornesch Ti Amo President Kelpen
80 551 Jolein Roestenburg Gooya Du Keske Z Gwalarn Ar Park Breugel
81 550 Harrie Wiering Swanenberg IJzer Groep World W Corland Elmpt
82 969 Antona Hartwall Sunland de Thieusies Landjuweel Saint Hubert Kelpen-oler
83 720 Dennis Caubergs Conboy Con Air Echt
84 547 Rob Heyligers Cream On Top Concorde Asten
85 604 Roelof Bril Cuba Libre Mr. Blue Westendorp
86 599 Nicole Mestrom Iselle van Orshof Winningmood vd Arenberg Swalmen
87 601 Timothy Hendrix Janou For Pleasure Baarlo
88 600 Niels Knape Chuck Blue SFN Mr. Blue Baarlo
89 727 Sanne Thijssen Ulena Baloubet du Rouet Sevenum
90 545 Kevin Jochems Van Schijndel's Daimond Rascin Asten
91 544 Kim Hoogenraat Contessa Contendro Il Lijnden