B2 - 1m30 Direct op tijd


<< Terug naar wedstrijdoverzicht

Dopharma Prijs

Rubriek B2    1.30m           direct op tijd
Rozetten en stalplaten aangeboden door:  v.d. Boogaard Snelvervoer
Terrein 2                    Aanvang:16.00 uur


Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 15.00
Datum: 21 april 2016
Tijd: 16:30
Inschrijving: Niet Openbaar
Jury‘s
B van Enckevort
M de Kleijne
H Slaats
# Hnr Naam Paard Afstamming Plaats HC
1 Gaby Maarse Lupitrella Lupicor II WELLERLOOI
2 Dave Maarse Valentino Z Vulkano WELLERLOOI
3 Erwin Bos Etna Canturano Eersel
4 Ren Van Zuilen Dixie Canturano helden
5 Kim Sturme Erano Carthino Z Bakel
6 Rodrigo Morgado Forlan HX Bustique
7 Berber Dijkman Elzgravin Quasimodo Z Wesepe
8 Robin van de Wetering Evithya Diarado De
9 967 Maxime de Clercq Gantico Canturo Someren
10 966 Eric Jr. van der Vleuten Farthago NN Someren
11 Stijn van der Velden Fanni Nassau Eindhoven
12 964 Wil Schellekens Bellarosa Orlando Esbeek
13 Roald van Lankveld Landliebe Locato Ysselsteyn
14 Bart Lips Hursulo Querlybet Hero Biest-Houtakker
15 981 Anne - Marie Poels Cera Christiano Swolgen
16 Rob Wiering Alieone Gentleman Schaijk
17 Anne-martine van Liere Doemedima Vls Vaust S. Weert
18 Nienke van Roekel Evakarla Vincenzo Ede
19 Kim Otten Darling Bleu MR. Blue Helmond
20 953 Kristian Houwen Daddy Cool Jth Wizzerd Wv Wanssum
21 Jolein Roestenburg Game De Keske Z Gwalarn Ar Park Breugel
22 Jelmer Hoekstra Emerald NN Middelharnis
23 Jesper Romp Audi's Eclips Baloubet du Rouet Dinteloord
24 Malin Parmler Jasmijn van 't Eigenlo NN Mierlo
25 Aniek Diks Fiarabo Diarado Vorstenbosch
26 Rob van Bussel Annabel NN Asten
27 Yannick Hendrikx Datytime Dreamer bd NN Asten
28 Boy Peels Ishtar v.d. Broekkant NN Waalre
29 Nicole Mestrom Elina Carambole Swalmen
30 Niels Tacken Zanta Caterina Casco Meterik
31 Tristan Marchal Sambucca Sandro Boy someren
32 Ellen Zwijnenberg Divollette van Beek Vigaro Raalte
33 Monique van den Broek Dora v.d. Helle Castelino Sevenum
34 Robbert Ehrens Chacco Me Biolley Chacco Blue Sevenum
35 Marlies Hoorn Duke Sion NN Sevenum
36 990 Anouk de Ruijter Consano NN Kessel
37 Rogier Linssen Conthino NN Kessel
38 Bianca Schoenmakers Dha Dha HDH Douglas Geldrop
39 Rob Heyligers Forlan Caleandro Asten
40 Thijs Derks Guevara S Conan Z
41 Johan Klein Zieverink Dinoire Rascin Lierop
42 Guido Hornesch ellis tygo
43 Arnold Boerekamps D'avange K Massimo Asten
44 Jaime Guerra golden pleasure champion for pleasure Elmpt
45 Delphine Klopper Abiga Quattro badhoevedorp
46 Siebe Kramer Anemone Europa Kannan Oud Beijerland
47 Niclas Parmler VDL Groep Charisma Z Calato 2100381 87 Hoogeloon
48
49 Pieter Bergmans Be Impressed Vancouver Meijel
50 Thom van Dijck Don Diablo Vaillant Sint oedenrode
51 Sophie Schoonwater Walter Welthit Van De Hermitage Neeritter
52 Serra Yedikardes Atleet Triomphe De Muze Riel
53 Sjaak van der Lei Titan des Chenes Kannan uden
54 Tanja Torgilsman Splendid Spender S swolgen
55 Luc Martens Deveny Ticallux Verte Ommel
56 730 Maikel van der Vleuten VDL Groep Idi Utopia Quasimodo Z Someren
57 Salvador Ferreira Escada Chacco Blue Hoogeloon
58 Josta van Straaten Ditola-s Carento Den Ham
59 960 Loewie Joppen Darjeeling NN Maasbree
60 Rodrigo Almeida Davito Canturano Maasbree
61 Suzanne Tepper Quality FZ Quintender Holwierde
62 Pieter Keunen Entertainer Warrant Kessel
63 Desi Wilmsen Dawn Wonder Boy Shb nederweert
64 Tim van den Oetelaar Esmee Carthino Z kessel
65 Timothy Hendrix Jewel LVP Berlin Baarlo
66 991 Britt Wiefferink Apourti Quinar
67 Kristine Seierstad Dorina Verdi Meterik
68 Jan Janssen Dalihay Van Gogh Merselo
69 Thijs Meulemeesters Eunice Carembar De Muze boekel
70 itay bliss Diableur Berlin
71 Iago Fratti Eldorado AC NN Lierop
72 Leon Hegge Commandant Larino Heeze