S4 - 1m40 Direct op tijd (Kwalificatie S6)


<< Terug naar wedstrijdoverzicht

Tinello Keuken & Interieur PRIJS

Rozetten en stalplaten aangeboden door: vd Boogaard Snelvervoer

Rubriek S4 - Tabel A direct op Tijd 1.40m - KNHS Regl. 238.a
Kwalificatie Grote Prijs van Mierlo

Vrijdag 22 april 2016                       Terrein 1


Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 90.00
Datum: 22 april 2016
Tijd: 09:00
Inschrijving: Niet Openbaar
Prijzengeld
1e prijs: € 400.-
2e prijs: € 300.-
3e prijs: € 200.-
4e prijs: € 150.-
5e prijs: € 100.-
6e prijs: € 100.-
7e prijs: € 75.-
8e prijs: € 75.-
Regl. Volgprijzen: € 60.-
# Hnr Naam Paard Afstamming Plaats HC
1 603 Julian Kraay C'est la Donna-Y Montreal Ederveen
2 553 Priscilla Klink Banagro Cardento Oudehaske
3 583 Stijn van der Velden Double Dees Quintender Eindhoven
4 579 Robin van de Wetering Winston Sydney De Mortel
5 590 Pia Luise Aufrecht Thelma de la Tour Vidal Ogano Sitte De Lutte
6 562 Mandy Jansen Cicarlos Tangelo vd Zuuthoeve Breugel
7
8 593 Robbert Ehrens Hisa Indoctro Sevenum
9 619 Henk Frederiks Adokus Calvados Rucphen
10 552 Rob Wiering Dee Dee Ultimo Schaijk
11 576 Rob van Bussel Darius Warrant Asten Heusden
12 551 Jolein Roestenburg Gooya Du Keske Z Gwalarn Ar Park Breugel
13 613 Vincent Voorn Dante Padinus Weert
14 557 Bart Lips Zidane Oklund Biest-Houtakker
15 588 Rodrigo Morgado Donchalant Larino Venray
16 664 Eric Jr. van der Vleuten Casantos Carthino Z Someren
17 716 Guido Hornesch Ti Amo President Kelpen
18 571 Pieter Rutten Dakota Darco Rucphen
19 973 Loewie Joppen Tanagra de Brekka Opium de Talma Maasbree
20 611 Emile Tacken Another Lady Padinus Meterik
21 598 Sabrina Van Rijswijk Homer de Muze Nabab de Reve Pijnacker
22 544 Kim Hoogenraat Contessa Contendro Il Lijnden
23 545 Kevin Jochems Van Schijndel's Daimond Rascin Asten
24 1001 Rodrigo Almeida Ilatina Nabab de Reve Maasbree
25 635 Siebe Kramer Coralie Cornet Obolensky Oud Beijerland
26 548 Dennis Caubergs Capoen KZ Converter Echt
27 584 Anne - Marie Poels Ippon vh Rebelshof Catwalk Swolgen
28 610 Manon Hees Daimond Douglas Meterik
29 556 Daniel Melis Pepperhill Negro Belfeld
30 570 Dominique Greeve Skipio K Taloubet K Rucphen
31 568 Joris van Helmond Malibou Heart Heartbeat Asten
32 547 Rob Heyligers Cream On Top Concorde Asten
33 629 Roald van Lankveld Caia Ol Metta Ysselsteyn (Lb)
34 968 Antona Hartwall Bewitched Indorado Kelpen-oler
35 622 Jur Vrieling Carrera VDL Cardento Holwierde
36 565 Anouk de Ruijter Vegas Phin Phin Kessel
37 612 Ivo Biessen Selecto van het Kapelhof Stakkato Achtmaal
38 580 Monique van den Broek Duke Ukato Sevenum
39 633 Sandra Klaessen Donna Kitona L Landino Neer
40 575 Yannick Hendrikx Dalisca Memphis Asten
41 600 Niels Knape Chuck Blue SFN Mr. Blue Baarlo
42 653 Gerco Schroder Glock's Debalia Numero Uno Tubbergen
43 608 Ben Schroder Don Diego Verdi Tubbergen
44 624 Suus Kuyten Dallas du Domaine Z Darco Laren
45 634 Rianne Nalis Cendy VDP Triomphe de Muze Broekland
Bodem prepareren (5 minuten)
46 678 Boy Peels Casper Vigo d'Arsouilles Waalre
47 586 Yuya Ninomiya Buutengewoon-S Quattro Asten
48 555 Ellen Zwijnenberg Boncetto Concetto Famos Raalte
49 554 Roel Holthuizen Casillas Vegas VDL Elst
50 614 Dominique Roelofsen Quidaro Quidam de Revel Raalte
51 507 Jaime Guerra Zamia 3 Aljano Elmpt
52 566 Rogier Linssen Donanso Vingino Kessel
53 615 Albert Zoer Dum Drum Larino Echten
54 606 Joy Lammers Athena Namelus R Hamont
55 632 Leon Thijssen Tittut Tornesch Sevenum
56 621 Suzanne Tepper Dyango Zapatero Holwierde
57 604 Roelof Bril Cuba Libre Mr. Blue Westendorp
58 605 Kevin Beerse Heldia Quadrillo Warga
59 529 Maikel van der Vleuten Delina Verdi Someren
60 591 Michael Greeve Colmino Colman Veeningen
61 522 Jesper Romp Audi's Happy Lux Dinteloord
62 589 Gabriel Coumans Coco Blue de Lui Mr. Blue Deurne
63 561 Nienke van Roekel Copain Z Calvino Z Ede
64 549 Aniek Diks Huro's Winston-jumper R Cantos Vorstenbosch
65 630 Jan Berben Chilli B Berlin Kelpen-Oler
66 617 Frank Schuttert Tiopepe des Champs Ogrion Champs Ommen
67 623 Leopold van Asten VDL Groep Spiritivo Indoctro Duizel
68 539 Piet Raijmakers Jr. Van Schijndel's Dominus Berlin Asten
69 560 Niclas Parmler VDL Groep Cherokee No Limit Hoogeloon
70 582 Johan Klein Zieverink Galapagos Palegro Lierop
71 618 Gert Jan Bruggink Chiricco Z Chin Chin De Lutte
72 567 Bert-jan van de Pol Eyad D 10 Diamant de Semilly Neerpelt
73 585 Amin Maghraby Synderella Stakkato Asten
74 625 Michel Hendrix Don Diablo HX Vittorio Kessel
75 592 Niels Tacken Chenna Z Chablis I Z Meterik
76 626 Bart Haselbekke Dorus Sam R Wierden
77 558 Koen Leemans Dopharma's Uraniet Emilion Middelbeers
78 578 Reggy Hoffmann Flair Z Feliciano Helmond
79 620 Johnny Pals A Lee Springpower BH Argentinus As
80 577 Malin Parmler Hockney Baloubet du Rouet Mierlo
81 502 Glenn Knoester Taloudor KZ Taloubet K Assendelft
82 599 Nicole Mestrom Iselle van Orshof Winningmood vd Arenberg Swalmen
83 564 Isheau Wong Zadarijke San Remo Weert
84 563 Emma Augier de Moussac Diva No Limit Weert
85 601 Timothy Hendrix Janou For Pleasure Baarlo
86 521 Ruben Romp Audi's Contento Lord Z Goirle
87 627 Remco Been Ulady Guidam Geesteren
88 616 Doron Kuipers Dimitri Up to Date Mijnsheerenland
89 569 Bianca Schoenmakers Daylight HDH Ustinov Geldrop
90 526 Jelmer Hoekstra Anastacia T Verdi Middelharnis
91 727 Sanne Thijssen Ulena Baloubet du Rouet Sevenum
92 550 Harrie Wiering Swanenberg IJzer Groep World W Corland Elmpt