B3 - 1m35 Twee fasen


<< Terug naar wedstrijdoverzicht

Goedwerk Communicatie Prijs

Rubriek B3   1.35m    2-fasen
Rozetten en stalplaten aangeboden door: v.d. Boogaard Snelvervoer
Terrein 2                   Aanvang: 8.00  uur


Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 15.00
Datum: 22 april 2016
Tijd: 08:00
Inschrijving: Niet Openbaar
Jury‘s
B van Enckevort
M de Kleijne
W van Stiphout
# Hnr Naam Paard Afstamming Plaats HC
1 Ren Van Zuilen Capone Cashandcarry Helden
2 Leonie Verberne Cillus Massimo asten
3 Wil Schellekens Bellarosa Orlando Esbeek
4 Yannick Hendrikx Explosief Numero Uno Asten Heusden
5 Rob van Bussel excuse me Quintender Asten
6 Jan Janssen Zaa-zoe Hornet Rose Merselo
7 Rob de Bruyn Eristov Cicero Z van Paemel Hooge Mierde
8 Ellen van Bussel Digrassi Chin Chin Roggel
9 Marc Beckers Valiant Royal Rose Roggel
10 1005 Dave Maarse Valentino Z Vulkano Wellerlooi
11 Renee de Weert Horsemanship's Curiosity Veron Ossendrecht
12 Mel Thijssen corientes clinton Sevenum
13 andrea marie sundal ziro solitair Asten
14 Arnold Boerekamps S.l.i. Quapitol Quidamderevel Asten
15 Rodrigo Morgado Elvis Cicero Z van Paemel Venray
16 957 Rodrigo Almeida Darek Quick Lauro Maasbree
17 Loewie Joppen Diamond Quick Heto Quick Lauro Z Maasbree
18 Lucille Billet Ciolga Bs Indoctro Rijsbergen
19 Berber Dijkman Elzgravin Quasimodo Z Wesepe
20 Mitchel Sonneveld Dutch Sixpack Verdi Sprundel
21 Niclas Parmler VDL Groep Ernest Diamant De Semilly Hoogeloon
22 Joep van der Kampen VDL Groep Elexia Calvaro Z Hoogeloon
23 Jorn Emschove VDL Groep Cavaro Ol Metta Hoogeloon
24 Jesper Romp Audi's Duncan Cajus Dinteloord
25 Ruben Romp Audi´s Dutch Design Dollar de la Pierre Goirle
26 983 Emile Tacken Cas Viento Uno W
27 Lianne Kuypers Quiz Me Quintender Bingelrade
28 Josta van Straaten Ditola-s Carento Den Ham
29 Maurice van Vliet Heerlijkenhuisjes.nl Bondiro Cartano Domburg
30 Imke Frankena Fabel Querlybet Hero Nijkerk
31 Yves Winkelmolen berlusoni ocklund Son
32 Marwin van den Nieuwenhuijzen ERP van www.olland.biz Amadeus Sint-Oedenrode
33 Ingrid Jakobsen Zsazsa Orlando Bwp Swolgen
34 Don Sas Dunja Van Den Hoogeweg Phin Phin Dreumel
35 Delphine Klopper Abiga Quattro badhoevedorp
36 Sanna Olsson Dailady Lavaletto Grubbenvorst
37 Ren Van Zuilen Cassima Capo Cassione helden
38 Leonie Verberne Dali T Phin Phin asten
39 Ellen Zwijnenberg Etcetera Carnute Raalte
40 Boy Peels Douglas NN Waalre
41 Jaime Guerra Dominick Numero Uno Elmpt
42 Wil Schellekens Casander Lord Z Esbeek
43 982 Anne - Marie Poels Chersi Van Gogh Swolgen
44 Manon Hees Don Cello Douglas Meterik
45 Jelmer Hoekstra Emerald NN Middelharnis
46 Bianca Schoenmakers Dha Dha HDH Douglas Geldrop
47 Timothy Hendrix Jewel LVP Berlin Baarlo
48 Niels Tacken Zanta Caterina Casco Meterik
49 Robbert Ehrens HrmForce Bellamy Indorado Sevenum
50 Rob de Bruyn Elaura S Contendro
51 1011 Aniek Jansen Cent Carrats Tangelo vd Zuuthoeve
52 Siebe Kramer Cathanos Carthago Oud Beijerland
53 Sanne van Gendt Lincom's Cassanova Carolus II Nuenen
54 Joris van Helmond Jazou DIKTATOR VAN DE BOSLANDHOEVE Asten
55
56 Rob Wiering Alieone Gentleman Schaijk
57 Ellis Pex Lara Z Larimar Sint Joost
58 1006 Dave Maarse Engelien Clinton Wellerlooi
59 Dennis Caubergs Dantos NN Echt
60 Suzanne Tepper Quality FZ Quintender Holwierde
61 Nienke van Roekel Sagnol Silvano N Ede
62 Frans Wijlaars Charlton Quasimodo Waalre
63 1023 Jan Janssen Dalihay Van Gogh Merselo
64
65 Rogier Linssen Canto Canturo Kessel
66 Maikel van der Vleuten Exit of Ice Emilion Someren
67 Renee de Weert Valle Blanche Indoctro Ossendrecht
68 Johan Klein Zieverink Caresinto Caresino Lierop
69 Rob Heyligers Bienvenu NN Asten
70 Koen Leemans Dubai Heartbreaker Middelbeers
71 Don Sas Cl?opra Atlantic Dreumel
72 Delphine Klopper W-Gladdys vd Lindehoeve Z Weldon I badhoevedorp
73 Arnold Boerekamps D'angelo Tangelo Van De Zuuthoeve Asten
74 Wendy Hermans Wise Guy Cantos roggel
75 Boy Peels Hargentina v.d. Broekkant NN Waalre
76 Jaime Guerra golden pleasure champion for pleasure Elmpt
77 Malin Parmler diablo z diarado Mierlo
78 Niclas Parmler VDL Groep Dimitrie Clarimo Hoogeloon
79 Mitchel Sonneveld Blom's Cekakina Lupicor Sprundel
80
81 Maikel van der Vleuten Dana Blue MR. Blue Someren
82 Sanna Olsson Expert Tangelo Van De Zuuthoeve Grubbenvorst
83 Manon Hees Dolinda Douglas Meterik
84 Ellen Zwijnenberg Divollette van Beek Vigaro Raalte
85 Jelmer Hoekstra Corientes NN Middelharnis
86 Bianca Schoenmakers Doryane Hdh Vleut Geldrop
87 Yannick Hendrikx Daisy-Lyn Quasimodo vd Molendreef Asten
88 Rob van Bussel Dubha d cassini Asten
89 Niels Tacken Equal Ahorn Meterik
90 Rodrigo Almeida Davito Canturano Maasbree
91 958 Loewie Joppen Coks Casall Maasbree
92 Robbert Ehrens Q-assessments Haggai Catwalk van de Helle Sevenum
93 Maaike ten Berg Eager Douglas
94 Anne - Marie Poels Celvin Raphael Swolgen
95 Siebe Kramer Donnafugata Ginus Oud
96 Dennis Caubergs Quint NN Echt
97 988 Frank Schuttert Cambio Con Capitol
98 1003 Ben Schroder Davino Q Vingino
99 1004 Bart Haselbekke Ivan R Apple Juice