P2 - Klasse DE-L


<< Terug naar wedstrijdoverzicht

DE-L

Aansluitend aan DE-B

Klassiek met barrage


Discipline: Springen
Categorie: D-Pony‘s E-Pony‘s
Inschrijfgeld: € 7.00
Datum: 23 april 2016
Tijd: Aansluitend
Inschrijving: Niet Openbaar
Jury‘s
w van Stiphout
m de Kleijne
b van Enckevort
# Hnr Naam Paard Afstamming Klasse Plaats HC
1 Britt Weber Tommy Onbekend D-L Geldrop
2 Wouter Enzerink Shutterfly Silvio I D-L asten heusden
3 Tara van der Leegte westerveld's fiorentine Orchid's Tygo D-L waalre
4 Lucienne Couperus Chance Or Not Kanshebber D-L Grashoek
5 Michelle van den Heuvel Tongerenhof Juweeltje Tongerenhof Peridoot D-L helmond
6 Geertje Van Aarle Boebas -- D-L Heeswijk
7 Finn Boerekamp Panace Machno Carwyn D-L Someren-Heide
8 Merel Kriek Wodan -- D-L Veghel
9 Tessa Eeftink Zoef Zodiak D-L erp
10 Nomie Donck Miss Liberty Nobility D-L Best
11 Anne Verbakel Kenzo Sweet Forest Wizard D-L Lieshout
12 Antje van Gastel Indira Kantjes Ronaldo D-L someren
13 Jinte van Dongen Geralja's Tommie De Mensinghe's Rinaldo D-L Eindhoven
14 Max Toebosch Cap Nord d'Hyrencourt Machno Carwyn D-L Dilsen-Stokkem
15 Tom van Schipstal Orchid's Julian Pieter Kantje's Carlando D-L Sint Hubert
16 Evy van Mensvoort Luca K. Poppings Macho D-L Boekel
17 Noa van der Aa Goudlokje Silvertown's Toman D-L asten
18 Mara van der Heijden Choice Sun Beam Onbekend D-L Geldrop
19 Chayen Ramakers Crushem Spayk D-L Sint odilienberg
20 Floor Janssen Desperado -- D-L Sevenum
21 Julia van Vlerken Luckie Reekamp's Saladin D-L someren
22 Piet van Bragt Imogen Glantraeth Cymro'r Wy D-L
23 Eline Moerings Orchid's Paraqui Orchid's Justin D-L Roosendaal
24 Ilvy Schippers Hazelberg's Macho -- D-L berlicum
25 Levana Kraus Mr. Baco Priory Prickle D-L Oss
26 Eefje Janssen Kantje's Tobitho Kantje's Ronaldo D-L Holthees
27 Suzy le Grand blueberry ice nvt D-L Halsteren
28 Emmy Hermsen Bill Mc Killian Pearl's Cove D-L Elst
29 Kelsey Busch Chico MH Sulaatik's Classic Marmelade D-L Limbricht
30 Bo Bressers Comm`s Forest Urtica Brandy Xiii D-L
31 Sanne Bressers Bon Ami -- D-L
32 Terry van Ballegooy Lucky-luke - D-L geffen
33 Fleur Leemans Tomtom Orchard Red Prince D-L middelbeers
34 Fabienne Wijdeven Shakira Casper D-L Berghem
35 Vivian Driessen Tornado - D-L asten
36
37 Cheyenne Meijers Special Lady Springtime D-L Echt
38 Lauren Holla Mastwood Pepperboy NN D-L
39 Britt Weber Iskat Ismar Npa 930001*90 Stb D-L Geldrop
40 Wouter Enzerink Malforin Mac Popsicale CH Machno Carwyn D-L Asten -Heusden
41 Timon van Leiden Pina Colada Morgenland's Fabian E-L Waalre
42 Nicole Bohmerman Maasberg's Rudolf Wester Aikema's Caspar E-L berlicum