J2 - 2e onderdeel Junioren


<< Terug naar wedstrijdoverzicht

Provincie Noord-Brabant Prijs

2e onderdeel NK Junioren

Rozetten en stalplaten aangeboden door: vd Boogaard Snelvervoer

Rubriek J2 - Tabel A direct op Tijd 1.40m
KNHS Regl. 238.2.a

Vrijdag 22 april 2016

Eindstand junioren


Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 240.00
Datum: 22 april 2016
Tijd: 13:00
Inschrijving: Niet Openbaar
Prijzengeld
1e prijs: € 250.-
2e prijs: € 200.-
3e prijs: € 125.-
4e prijs: € 100.-
5e prijs: € 75.-
6e prijs: € 65.-
7e prijs: € 60.-
8e prijs: € 55.-
Regl. Volgprijzen: € 50.-
# Hnr Naam Paard Afstamming Plaats HC
1 131 Josta van Straaten Dabelle S Ustinov Den Ham
2 122 Micky van de Oetelaar Anjou Heartbreaker Veghel
3 134 Laurie Touw Cilienthya Valentino DDH Biddinghuizen
4 121 Elisabeth Jukema Exclusief Canto`s Cantos Sexbierum
5 102 Marlies Pepping Downing Street Cantos Zweeloo
6 125 Niels Bulthuis Pina Colada Pino Echt
7 120 Sven Peters Channel Rascin Enschede
8 138 Amber Meijer Urban Hero Centurion Montfort Muntendam
9 118 Britt Wiefferink Brunetti 2 Briar Wierden
10 117 Niels Kersten Chablis Chacco Blue Egchel
11 109 Denize van der Poel Havehoeven's Wiske Indoctro H.i.ambacht
12 129 Ralph Slaats K Class Z Kashmir van 't Schuttershof Waalre
13 137 Lars Kuster Kantunaro Kannan Stokkum
14 139 Bas Moerings Bueno Cobra Roosendaal
15 130 Josta van Straaten Ciao Bella S Triomphe de Muze Den Ham
16 123 Micky van de Oetelaar Dorus Harley VDL Veghel
17 135 Laurie Touw Carell Acolino Biddinghuizen
18 104 Max de Mol Clapello Clearway Oss
19 124 Niels Bulthuis Zendo Heartbreaker Echt
20 106 Kaylee Heynen Chanel vd Laarse Heide Z Carolus II Tholen
21 133 Veronique Morsink Belina Indoctro De Lutte
22 115 Lars Kersten Isarus van de Vijfeiken Cooper vd Heffinck Egchel
23 110 Iris Hakvoort Don't Tell Me What To Do Canturano Stegeren
24 112 Mel Thijssen Batistuta Emilion Sevenum
25 116 Niels Kersten Carefull Carolus Il Egchel
26 119 Britt Wiefferink Alpha Corland Wierden
27 128 Ralph Slaats Liberty Antara Arpeggio Waalre
28 127 Robin Bril Catherina F Con Capitol Westendorp
29 101 Julie Janssen Zabrina Calvados Eindhoven
30 126 Sjoerd Kommers Champetter Calvaro Z Roosendaal
31 105 Max de Mol Alore on Sauter Heartbreaker Oss
32 113 Sophie Schoonwater Carizzo Cassini ll Neeritter
33 103 Bas Moerings Vesther Guidam Roosendaal
34 132 Veronique Morsink Dakina II Indoctro De Lutte
35 114 Lars Kersten Dobbey Zirocco Blue VDL Egchel
36 108 Amber Meijer KM Carrera Clearway Muntendam
37 111 Mel Thijssen Wishkarla Cavelier Sevenum