S8 - 3e onderdeel NK Senioren


<< Terug naar wedstrijdoverzicht

VDL Groep Prijs

3e onderdeel NK Senioren

Rozetten en stalplaten aangeboden door: vd Boogaard Snelvervoer

Rubriek S8 - Tabel A over 2 verschillende manches 1.60m (tijd 1e manche bepalend voor rubriek uitslag)
KNHS Regl. 273.3.c

Zondag 24 april 2016                                  

Tussenstand Senioren

Parcourstekening manche 1

Parcourstekening manche 2


Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 320.00
Datum: 24 april 2016
Tijd: 13:30
Inschrijving: Niet Openbaar
Prijzengeld
1e prijs: € 2500.- + M-Line Bed
2e prijs: € 6000.-
3e prijs: € 5000.-
4e prijs: € 4000.-
5e prijs: € 3000.-
6e prijs: € 1250.-
7e prijs: € 600.-
8e prijs: € 350.-
9e prijs: € 250.-
10e prijs: € 150.-
11e prijs: € 150.-
# Hnr Naam Paard Afstamming Plaats HC
1 319 Albert Zoer Heechhiem's Cancun VDM Balou du Rouet Z Echten
2 322 Henk van de Pol Willink Twister Middelbeers
3 326 Edwin Klokman Quidor-Rose Quasimodo Z Rheden
4 337 Doron Kuipers Baileys Vincenzo Mijnsheerenland
5 304 Henk Frederiks Corina Verdi Rucphen
6 345 Johnny Pals Fernando BH For Pleasure As
7 347 Julian Kraay Wings Lupicor Ederveen
8 318 Kevin Beerse WBS Camelot Harley VDL Warga
9
10 309 Remco Been VDL Holland vd Bisschop Heartbreaker Geesteren
11 325 Gerben Morsink Cartaire Z Carthago Z Beuningen
12 330 Pieter Keunen Alban Cavalier Kessel
13 338 Jur Vrieling VDL Glasgow vh Merelsnest Nabab de Reve Holwierde
14 317 Gerco Schroder Glock's Lausejunge Ludwig AS Tubbergen
15 335 Leon Thijssen Aken Utopia Berlin Sevenum
16 320 Albert Zoer Gigolo Cicero Z Echten
17 321 Henk van de Pol Spartacus TN Stakkato Middelbeers
18 336 Doron Kuipers Zinius Nabab de Reve Mijnsheerenland
19 334 Jeroen Dubbeldam Carusso LS La Silla Montebello la Silla Weerselo
20 343 Gert Jan Bruggink Vampire Marome Nw De Lutte
21 346 Johnny Pals Vignet BH Heartbreaker As
22 301 Leopold van Asten VDL Groep Zidane N.O.P. Heartbreaker Duizel
23 342 Glenn Knoester Alpicor Lupicor Assendelft
24 332 Michel Hendrix Baileys Indoctro Kessel
25 348 Wout Jan van der Schans Aquila SFN Ovidius Nijkerk
26 314 Joy Lammers Taura van de Broekkant Tornado Hamont
27 333 Willem Greve Carambole N.O.P. Cassini I Markelo
28 339 Jur Vrieling VDL Zirocco Blue N.O.P. Mr. Blue Holwierde
29 323 Frank Schuttert Go Easy de Muze Vigo d' Arsouilles Ommen
30 341 Michael Greeve Whitney B B Nabab de Reve Veeningen
31 316 Astrid van Leeuwen Bohemian Rhapsody Balourado valkenswaard
32 350 Dominique Roelofsen Gioia van het Neerenbosch Nagano Raalte
33 313 Harrie Smolders Aiyetoro Concorde Lage-mierde
34 303 Henk Frederiks Ben B Kojak Rucphen
35 302 Leopold van Asten VDL Groep Zagreb Querlybet Hero Duizel
36 340 Michael Greeve Eurohill's Afrika Guidam Veeningen
37 331 Michel Hendrix Eder van den Blauwaert Kashmir van Schuttershof Kessel
38 305 Piet Raijmakers Jr. Van Schijndel's Cosun Up To Date Asten
39 310 Remco Been Songe Blue Mr. Blue Geesteren
40 324 Ruben Romp Audi's Teavanta II C Z Treasure Z Goirle
41 329 Sabrina Van Rijswijk Zomodo P Quasimodo Z Pijnacker
42 328 Suus Kuyten Cabachon Casall Laren
43 349 Wout Jan van der Schans Capetown Oklund Nijkerk