S6 - 1m40 Grote Prijs


<< Terug naar wedstrijdoverzicht

Gemeente Geldrop-Mierlo Prijs

Grote Prijs van Mierlo

Rozetten en stalplaten aangeboden door: vd Boogaard Snelvervoer

Rubriek S6 - Tabel A met Barrage 1.40m
KNHS Regl. 238.2.b

Zaterdag 23 april 2016


Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 90.00
Datum: 23 april 2016
Tijd: 12:15
Inschrijving: Niet Openbaar
Prijzengeld
1e prijs: € 1400.-
2e prijs: € 1100.-
3e prijs: € 850.-
4e prijs: € 600.-
5e prijs: € 300.-
6e prijs: € 200.-
7e prijs: € 100.-
8e prijs: € 100.-
Regl. Volgprijzen: € 60.-
# Hnr Naam Paard Afstamming Plaats HC
1 593 Robbert Ehrens Hisa Indoctro Sevenum
2 591 Michael Greeve Colmino Colman Veeningen
3 554 Roel Holthuizen Casillas Vegas VDL Elst
4 653 Gerco Schroder Glock's Debalia Numero Uno Tubbergen
5 1001 Rodrigo Almeida Ilatina Nabab de Reve Maasbree
6 615 Albert Zoer Dum Drum Larino Echten
7 578 Reggy Hoffmann Flair Z Feliciano Helmond
8 630 Jan Berben Chilli B Berlin Kelpen-Oler
9 614 Dominique Roelofsen Quidaro Quidam de Revel Raalte
10 626 Bart Haselbekke Dorus Sam R Wierden
11 573 Loewie Joppen Dolinn Cardento Maasbree
12 526 Jelmer Hoekstra Anastacia T Verdi Middelharnis
13 612 Ivo Biessen Selecto van het Kapelhof Stakkato Achtmaal
14 624 Suus Kuyten Dallas du Domaine Z Darco Laren
15 539 Piet Raijmakers Jr. Van Schijndel's Dominus Berlin Asten
16 566 Rogier Linssen Donanso Vingino Kessel
17 600 Niels Knape Chuck Blue SFN Mr. Blue Baarlo
18 547 Rob Heyligers Cream On Top Concorde Asten
19 616 Doron Kuipers Dimitri Up to Date Mijnsheerenland
20 555 Ellen Zwijnenberg Boncetto Concetto Famos Raalte
21 621 Suzanne Tepper Dyango Zapatero Holwierde
22 567 Bert-jan van de Pol Eyad D 10 Diamant de Semilly Neerpelt
23 622 Jur Vrieling Carrera VDL Cardento Holwierde
24 550 Harrie Wiering Swanenberg IJzer Groep World W Corland Elmpt
25 521 Ruben Romp Audi's Contento Lord Z Goirle
26 601 Timothy Hendrix Janou For Pleasure Baarlo
27 592 Niels Tacken Chenna Z Chablis I Z Meterik
28 589 Gabriel Coumans Coco Blue de Lui Mr. Blue Deurne
29 634 Rianne Nalis Cendy VDP Triomphe de Muze Broekland
30 575 Yannick Hendrikx Dalisca Memphis Asten
31 605 Kevin Beerse Heldia Quadrillo Warga
32 623 Leopold van Asten VDL Groep Spiritivo Indoctro Duizel
33 577 Malin Parmler Hockney Baloubet du Rouet Mierlo
34 625 Michel Hendrix Don Diablo HX Vittorio Kessel
35 662 Jesper Romp Audi's Dakar Nabab de Reve Dinteloord
36 599 Nicole Mestrom Iselle van Orshof Winningmood vd Arenberg Swalmen
37 655 Glenn Knoester Clint Easter Clinton Assendelft
38 558 Koen Leemans Dopharma's Uraniet Emilion Middelbeers
39 561 Nienke van Roekel Copain Z Calvino Z Ede
40 559 Jaime Guerra Casper Wizzerd W Elmpt
41 529 Maikel van der Vleuten Delina Verdi Someren
42 617 Frank Schuttert Tiopepe des Champs Ogrion Champs Ommen
43 564 Isheau Wong Zadarijke San Remo Weert
44 727 Sanne Thijssen Ulena Baloubet du Rouet Sevenum
45 632 Leon Thijssen Tittut Tornesch Sevenum
46 582 Johan Klein Zieverink Galapagos Palegro Lierop
47 618 Gert Jan Bruggink Chiricco Z Chin Chin De Lutte
48 560 Niclas Parmler VDL Groep Cherokee No Limit Hoogeloon
49 620 Johnny Pals A Lee Springpower BH Argentinus As
50 563 Emma Augier de Moussac Diva No Limit Weert
51 569 Bianca Schoenmakers Daylight HDH Ustinov Geldrop
52 627 Remco Been Ulady Guidam Geesteren