S7 - 1m40 Klassiek


<< Terug naar wedstrijdoverzicht

Jacquart Champagne Prijs

Rozetten en stalplaten aangeboden door: vd Boogaard Snelvervoer

Rubriek S7 - Tabel A met Barrage 1.40m
KNHS Regl. 238.2.b

Zondag 24 april 2016


Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 90.00
Datum: 24 april 2016
Tijd: 08:30
Inschrijving: Niet Openbaar
Prijzengeld
1e prijs: € 400.-
2e prijs: € 300.-
3e prijs: € 200.-
4e prijs: € 150.-
5e prijs: € 100.-
6e prijs: € 100.-
7e prijs: € 75.-
8e prijs: € 75.-
Regl. Volgprijzen: € 60.-
# Hnr Naam Paard Afstamming Plaats HC
1 580 Monique van den Broek Duke Ukato Sevenum
2 504 Dennis Caubergs Antares VDL Arkansas Echt
3 691 Kristian Houwen Questa Z Quintero Wanssum
4 608 Ben Schroder Don Diego Verdi Tubbergen
5 549 Aniek Diks Huro's Winston-jumper R Cantos Vorstenbosch
6 516 Manon Hees Duduza Dulf vd Bisschop Meterik
7 535 Maaike ten Berg Eager Douglas Veeningen
8 590 Pia Luise Aufrecht Thelma de la Tour Vidal Ogano Sitte De Lutte
9 568 Joris van Helmond Malibou Heart Heartbeat Asten
10 524 Reggy Hoffmann Poison Ivy Mermus R Helmond
11 531 Frank Schuttert Cambio Con Capitol Ommen
12 619 Henk Frederiks Adokus Calvados Rucphen
13 603 Julian Kraay C'est la Donna-Y Montreal Ederveen
14 562 Mandy Jansen Cicarlos Tangelo vd Zuuthoeve Breugel
15 572 Rodrigo Almeida Hassan van de Wittemoere Nabab de Reve Maasbree
16 542 Niclas Parmler VDL Groep Dylan Balou Du Rouet Z Hoogeloon
17 543 Leopold van Asten VDL Groep Alexia Z Air Jordan Z Duizel
18 557 Bart Lips Zidane Oklund Biest-Houtakker
19 629 Roald van Lankveld Caia Ol Metta Ysselsteyn (Lb)
20 513 Joy Lammers Zomerfee van de Broekkant Oklund Hamont
21 588 Rodrigo Morgado Donchalant Larino Venray
22 586 Yuya Ninomiya Buutengewoon-S Quattro Asten
23 1012 Anouk de Ruijter Ekimov Ekimov Kessel
24 598 Sabrina Van Rijswijk Homer de Muze Nabab de Reve Pijnacker
25 571 Pieter Rutten Dakota Darco Rucphen
26 570 Dominique Greeve Skipio K Taloubet K Rucphen
27 533 Kevin Beerse Harleys Hero VT Harley VDL Warga
28 664 Eric Jr. van der Vleuten Casantos Carthino Z Someren
29 530 Eric van der Vleuten Salomon Stolzenberg Someren
30 730 Maikel van der Vleuten VDL Groep Idi Utopia Quasimodo Z Someren
31 537 Gerco Schroder Glock's Champions Ludwig Ludwigs AS Tubbergen
32 522 Jesper Romp Audi's Happy Lux Dinteloord
33 661 Ruben Romp Audi's Dimple Wittinger Goirle
34 517 Niels Knape Dantura Canturo Baarlo
35 518 Timothy Hendrix Beau Beau Untouchable Baarlo
36 505 Bart Haselbekke Ivan R Apple Juice Wierden
37 507 Jaime Guerra Zamia 3 Aljano Elmpt
38 511 Emma Augier de Moussac Charly Brown Diamant de Semilly Weert
39 538 Vincent Voorn Ceather Quasimodo Weert
40 544 Kim Hoogenraat Contessa Contendro Il Lijnden
41 523 Bart Lips Bent Diarado Biest-Houtakker
42 502 Glenn Knoester Taloudor KZ Taloubet K Assendelft
43 545 Kevin Jochems Van Schijndel's Daimond Rascin Asten
44 585 Amin Maghraby Synderella Stakkato Asten
45 637 Piet Raijmakers Jr. Van Schijndel's Valentino Cavalier Asten
46 541 Monique van den Broek Bea van de Helle Castelino vd Helle Sevenum
47 720 Dennis Caubergs Conboy Con Air Echt
48 520 Liza Tiebot At Last Tampa Olst
49 519 Kristian Houwen Cilydi Contendro Il Wanssum
50 970 Ben Schroder Davino Q Vingino Tubbergen
51 514 Aniek Diks Emil Amadeus Vorstenbosch
52 610 Manon Hees Daimond Douglas Meterik
53 509 Anouk de Ruijter Cassinha Cassini II Kessel
54 551 Jolein Roestenburg Gooya Du Keske Z Gwalarn Ar Park Breugel
55 611 Emile Tacken Another Lady Padinus Meterik