B1 - 1m30 Twee fasen


<< Terug naar wedstrijdoverzicht

Du Pré Groenprojecten Prijs

Rozetten en stalplaten aangeboden door: v.d. Boogaard Snelvervoer

Rubriek B1       1.30m           2-fasen

Donderdag 20 april 2017                      Aanvang: 08:30                      Terrein 2


Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 15.00
Datum: 20 april 2017
Tijd: 08:30
Inschrijving: Niet Openbaar
Jury‘s
B van Enckevort
H van Rooij
M de Kleijne
# Hnr Naam Paard Afstamming Plaats HC
1 Erwin Bos Zonnegoeie Indorado Asten
2 Kim Otten Darling Bleu MR. Blue Asten
3 Kaitlin Kitto Bianco Cartano De Mortel
4 Gabriel Coumans Flippant (F) Baloubet du rouet Deurne
5 Sanne Daandels elixer Zacharov Mariaheide
6 Rebecca Lindberg Calvados Mb Chicago Z Aarle-Rixtel
7 Leon Hegge Chucky HDH Calido I Heeze
8 Marcel Groen Gucci Bustique Mierlo
9 Carlijn Sturme Mjt carnaval Casall Mierlo
10 Imke Gradussen Denver-g Casantos Echt
11 Jeroen Scheepers Clint Donaldson Z Clintissimo Z Elen
12 Alisa Danilova Ecifee Cicero van Paemel Asten
13 Julia Geers Darwin Quantum Breugel
14 Kimberly Peter Ducati Carollus ll 5621AP
15 Jolein Roestenburg Karthoum du Keske Keops De La Lande Breugel
16 Luc Martens Frappant Warrant Ommel
17 Albert Voorn Stakkana Koningshoeve NN Sevenum
18 Marielle Friesen Devito Clarimo Ommel
19 Laurie Touw Faran Querly Elvis Biddinghuizen
20 Jan Conijn Erdousch Up to date Son en breugel
21 866 Bart Lips Hursulo Querlybet Hero Biest-houtakker
22 Salvador Ferreira Escada Chacco Blue Evertsoord
23 Dave Maarse Falco Carambole Wellerlooi
24 Koen Leemans dopharma's egorite namelus middelbeers
25 Marwin van den Nieuwenhuijzen Frodo Echo van t Spieveld Sint-Oedenrode
26 Loewie Joppen Dylano Diarado Maasbree
27 Jari van den Biggelaar Cialotti Contendro 1 Asten Heusden
28 Sacha Dito Doctor Dolittle Lord Z helmond
29 Manon Hees Brumminka Numero uno Meterik
30 Ellis Pex Evita Numero uno sint joost
31 Johan Klein Zieverink Fatouch s Erco van het Roosakker Lierop
32 Nicky Deurzen All You Need Abke Elsendorp
33 Tim van den Oetelaar Gratify DK Z Grafity vd Bisschop kessel
34
35 Emelie Starrin Dutch Dedication cc NN
36 Francine Pijper Overcinge's Columbus Z Colandro Meppel
37 Niels Knape Flanagan Clinton I Baarlo
38 John Steeghs Favoriet Cantos Meterik
39 Rodrigo Almeida Lycere St. Hubert Cicero van Paemel Maasbree
40 Boy Peels Garcon du Cini NN Waalre
41 Malin Parmler Amazing Grace A-Dur Mierlo
42 Jorn Emschove VDL Groep Falco Clearway Hoogeloon
43 Patrick Alkema VDL Groep Etoille Clarimo Hoogeloon
44 Niclas Parmler VDL Groep Edison Calido I Hoogeloon
45 Anne Grefkens Dupp Deejay Z Dutch Capitol Helvoirt
46 Amy Collinson Capello G Collin L Ospel
47 Miranda Esser Extase Vingino Bennekom
48 Rob Heyligers FFw88 MB Azteca Vdl asten
49 Kristian Houwen Drop Shot Vm Kannan Wanssum
50 Liza Tiebot C'est La Vie Namelus R Wanssum
51 Miranda Harrington Celesta Z Calvaro Z Ospel
52 Rob van Bussel erano cathino Asten Heusden
53 Emile Tacken Faithful Calvaro Meterik
54 Hermano Marin Inebelle van 't welthof Takashi van berkenbroeck
55 Gabryella Dufour Elcapone Onbekend Lierop
56 Gaby Maarse Fashion Ustinov Wellerlooi
57 868 Bianca Schoenmakers Elmo HDH Larino Geldrop
58 Monique van den Broek Fasimos Heartbreaker Sevenum
59 903 Jesper Romp Audi's Eclips Baloubet du Rouet Dinteloord
60
61 Kimberley Winsingh Flying Dream Zapatero VDL Raalte
62 Siebe Kramer Hickstead van overis Darco W-001387-hgt Bwp oud beijerland
63 Maikel van der Vleuten Bisous van Overis Z Bustique Someren
64 Gabriela Roger Ibars Fani Puigroq Indret del Mar Someren
65 Pieter Keunen Quitero V Z Quintero Kessel
66 Michael Korompis Derona Van Beek Vigaro Oostmalle