J1 - 1e onderdeel NK Junioren


<< Terug naar wedstrijdoverzicht

 

PSC Lichtenvoorde Prijs

Rozetten en stalplaten aangeboden door: vd Boogaard Snelvervoer

Rubriek J1 - Snelheid- en wendbaarheidswedstrijd Tabel C 1.35m

KNHS Regl. 263

Donderdag 20 april 2017                                            Terrein 1

Klik hier voor de NK tussenstand


Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 250.00
Datum: 20 april 2017
Tijd: 10:30
Inschrijving: Niet Openbaar
Jury‘s
J Junioren
Prijzengeld
1e prijs: € 250.-
2e prijs: € 200.-
3e prijs: € 125.-
4e prijs: € 100.-
5e prijs: € 70.-
6e prijs: € 70.-
7e prijs: € 60.-
8e prijs: € 55.-
Regl. Volgprijzen: € 50.-
# Hnr Naam Paard Afstamming Plaats HC
1 140 Ralph Slaats K Class Z Kashmir van 't Schuttershof Waalre
2 123 Niels Kersten Can Win Canabis Egchel
3 102 Iris Hakvoort Athena Berlin Tollebeek
4 121 Lars Kersten First one Numero uno Egchel
5 109 Max de Mol Cancona Cancara Oss Noord Brabant
6 107 Sven Peters Fiësta Tangelo van de Zuuthoeve Lonneker
7 126 Mel Thijssen Enrique Tangelo van de Zuuthoeve Sevenum
8 118 Kim Mestrom Argentina Z Air Jordan Z Ohe en Laak
9 115 Niels Bulthuis Blue Silver Balou du Rouet Echt
10 111 Rowen van de Mheen Action P Sheraton Hoevelaken
11 113 Bas Moerings Fasther Vigo D'arsouilles roosendaal
12 144 Max van de Poll Carnegie Cardento Leusden
13 130 Britt Wiefferink Alpha Corland Wierden
14 127 Hessel Hoekstra Elien Carambole Markelo
15 143 Sammy-jo Smit Dijkerhoeve`s Herbie Onbekend Gilze
16 142 Gerrit Veenstra Horses2fly Beverly Baloubet du Rouet Drachtstercompagnie
17 133 Denize van der Poel Havehoeven's Wiske Indoctro h.i.ambacht
18 103 Beau Schuttelaar Caretino Singulor Joter Tegelen
19 136 Lotte Teuns Excellent III Vingino Hoogerheide
20 110 Iris Michels Adidetje Dutch Capitol Liessel
21 138 Lotte van Santvliet Zomodo P Quasimodo Z Vlaardingen
22 105 Claudia Morsink Carthino Z Carthago Z De Lutte
23 132 Aileen Menneken Zingaro Dollar de la Pierre Enschede
24 137 Robin Bril Balou Puissant Balouco Westendorp
25 104 Tom Schellekens Dena-Sienne Van Gogh ESBEEK
26 139 Madee Schuttenbeld Bonheur Riverman Almelo
27 135 Elike Morsink Dakina II Indoctro De Lutte
28 117 Paris Morssinkhof Bayamo Balou du Rouet Hierden
29 134 Julia Engelsman Whipped Cream Cantos berkhout
30 124 Bibi van Ooijen Contagio Girl Contagio Enschede
31 131 Laurie Touw Carell Acolino Biddinghuizen
32 120 Lars Kersten Dobbey Zirocco Blue VDL Egchel
33 119 Kim Mestrom Casanova Z Colander Ohe en Laak
34 141 Ralph Slaats Pres d'ici Quidam de Revel Waalre
35 125 Mel Thijssen Ambler Gambler Colander Sevenum
36 112 Rowen van de Mheen Qverdi Verdi Hoevelaken
37 116 Niels Bulthuis Freebird Lupicor Echt
38 108 Max de Mol Alore on Sauter Heartbreaker Oss Noord Brabant
39 128 Hessel Hoekstra Q Star Quasimodo Z Markelo
40 101 Iris Hakvoort Don't Tell Me What To Do Canturano Tollebeek
41 106 Sven Peters Channel Rascin Lonneker
42 122 Niels Kersten Carefull Carolus Il Egchel
43 129 Britt Wiefferink Brunetti 2 Briar Wierden
44 114 Bas Moerings Fosther Vigo D'arsouilles roosendaal
45 145 Max van de Poll Charlotte Indoctro Leusden