N2 - 1m40 Twee fasen (Kwalificatie voor S6)


<< Terug naar wedstrijdoverzicht

Hotel & Restaurant Keizersberg Prijs

Rozetten en stalplaten aangeboden door: vd Boogaard Snelvervoer

Rubriek N2 - Twee Fasen Tabel A/A 1.40m - (KNHS Regl. 274.5.c)
Kwalificatie Grote Prijs van Mierlo

Donderdag 20 april 2017                      Aanvang: 11:30                      Terrein 2


Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 90.00
Datum: 20 april 2017
Tijd: 11:30
Inschrijving: Niet Openbaar
Prijzengeld
1e prijs: € 400.-
2e prijs: € 300.-
3e prijs: € 200.-
4e prijs: € 150.-
5e prijs: € 100.-
6e prijs: € 100.-
7e prijs: € 75.-
8e prijs: € 75.-
Regl. Volgprijzen: € 60.-
# Hnr Naam Paard Afstamming Plaats HC
1 562 Sanne Thijssen Punjab Perigueux Sevenum
2 563 Lisa Nooren Bardesther Cardento Engis
3 564 Micky Morssinkhof Elianca Carthino Z Lievelde
4 565 Jarno van Erp Bugatty Go Concorde Oss.
5 534 Robin van de Wetering Erma Larino Mortel
6 596 Gert Jan Bruggink Chanyon Chacco-Blue De Lutte
7 648 Bart Bles Pandora 258 Perigueux babberich
8 611 Kevin Beerse Burlington Argentinus Warga
9 650 Doron Kuipers Zucces Gerlinus Mijnsheerenland
10 607 Joy Lammers Athena Namelus R Hamont
11 612 Jur Vrieling Dallas VDL Douglas Holwierde
12 613 Marc Houtzager Mr. Europe Mr. Blue Rouveen
13 618 Glenn Knoester Empire Chacco Blue Assendelft
14 655 Aniek Poels Cosma Go R Cornet Obolensky Swolgen
15 609 Albert Zoer Delgado Verdi echten
16 569 Eric van der Vleuten Quivive S Z Quasimodo Z Someren
17 568 Maikel van der Vleuten Exit of Ice Emilion Someren
18 623 Marriet Hoekstra Eat My Dust Marlon Mildam
19 626 Gerben Morsink Navarone Z Nabab De Reve Enschede
20 625 Julian Kraay Djin Djin Phin Phin Ederveen
21 608 Ruben Romp Dakar Nabab Dinteloord
22 601 Claudia Verburgt Abbervail Diamant Diamant De Semilly Hoogeloon
23 606 Piet Raijmakers Jr. Dahy Lalan Whitesnake Asten
24 617 Wesley Mulder Earl grey Cardento Apeldoorn
25 597 Noelle van der Velde Quasila Fleur Z Quasimodo Z Rijsbergen
26 604 Johnny Pals Anna jo Acodetto As belgie
27 567 Bert-jan van de Pol Looyman Numero Uno Neerpelt
28 671 Frank Schuttert Tiopepe des Champs Ogrion Champs Meeuwen
29 616 Michel Hendrix Don Diablo HX Vittorio Kessel
30 619 Kevin Olsmeyer Bredero Namelus R Doorwerth
31 599 Ben Schroder Glock's Champion Ludwigs Ass Tubbergen
32 600 Gerco Schroder Glock's Dobelensky Cornet Obelensky Tubbergen
33 614 Monique van den Broek Bea van de Helle Castelino vd Helle Sevenum
34 865 Sacha Dito Bolanda Berlin Helmond
35 624 Siebe Kramer Icarus Thunder van de zuuthoeve oud beijerland
36 627 Hendrik-jan Schuttert Expensive Unaniem Ommen
37 622 Loewie Joppen Bianca Casall Maasbree
38 603 Remco Been Mine that bird! Carthino Hoge hexel
39 594 Eric Jr. van der Vleuten Casantos Carthino Z Someren
40 595 Stella Rohlcke Crimson Tornesch Someren
41 621 Rodrigo Almeida Elud Clinton Maasbree
42 573 Gabriel Coumans Coco Blue de Lui Mr. Blue Deurne
43 593 Leopold van Asten VDL Groep C Tara Z Crown Z Hoogeloon
Pauze (10 minuten)
44 684 Jesper Romp Audi's Don't touch it Untouchable Dinteloord
45 574 Willem Greve Elke Maria M Cornet Obolensky Markelo
46 686 Timothy Hendrix Janou For Pleasure Baarlo
47 557 Tim van den Oetelaar El Clasico Kashmir van Schuttershof kessel
48 556 Niels Knape Suarez Berlin Baarlo
49 689 Simone Buhofer Riosco nn Asten
50 620 Esther Manders Twinkling Star-a.s. Kashmir Van Schuttershof Haaren
51 598 Michael Korompis Gatoucha van 't Roosakker Diamant De Semilly Oostmalle
52 551 Alisa Danilova Zanzibar Stolzenberg Asten
53 541 Sanna Olsson Ingren Be Special Chacco Blue Sevenum
54 542 Ellis Pex Charlie Clearway sint joost
55 550 Emile Tacken Cas Viento Uno W Meterik
56 697 Boy Peels Amando Viostaverte Waalre
57 552 Niclas Parmler VDL Groep Ernest Diamant De Semilly Hoogeloon
58 554 Stijn van der Velden Compromis Tygo Eindhoven
59 555 Camila Mazza Smit London AJM Lord Z Kenegsel
60 558 Dave Maarse Valentino Z Vulkano Wellerlooi
61 559 Aniek Diks Huro's Winston-jumper R Cantos Vorstenbosch
62 703 Johan Klein Zieverink Dinoire Rascin Lierop
63 571 Rob van Bussel Dalisca Memphis Asten Heusden
64 543 Lucille Billet Ciolga Bs Indoctro Rijsbergen
65 707 Michael Grijmans Bepomein Chacco Blue Erp
66 544 Marcel Groen Cazapiloko Corrado 1 mierlo
67 629 John Steeghs Herman Wandor van de misplaere Meterik
68 572 Koen Leemans Dopharma's Uraniet Emilion middelbeers
69 576 Liza Tiebot At Last Tampa Wanssum
70 712 Kristian Houwen Edinburgh Vleut Wanssum
71 548 Roald van Lankveld Caia Ol Metta YSSELSTEYN (LB)
72 580 Amy Collinson Laganda Landgold Ospel
73 581 Miranda Harrington Bellisima Sydney Ospel
74 582 Bianca Schoenmakers Dha Dha HDH Douglas Geldrop
75 547 Miranda Esser Akerendam Guidam Bennekom
76 584 Bart Lips Bent Diarado Biest-Houtakker
77 585 Kimberley Winsingh Daimond Douglas Raalte
78 586 Malin Parmler Hopfull Mr. Blue Mierlo
79 587 Anne-martine van Liere Dilithyia Vls Vaust S. Weert
80 588 Wil Schellekens Casander Lord Z ESBEEK
81 589 Gabryella Dufour azitia Taloubet K Lierop
82 591 Jolein Roestenburg Gooya Du Keske Z Gwalarn Ar Park Breugel
83 628 Franklin Posmus So It Be Tadmus Zuidoostbeemster
84 560 kyle Timm H-Cassino Torino Egchel
85 561 Niels Kersten Union de flandre Air Jordan Egchel