Y1 - 1e onderdeel NK Young Riders


<< Terug naar wedstrijdoverzicht

 

RIVEZ Assurantiën Prijs

Rozetten en stalplaten aangeboden door: vd Boogaard Snelvervoer

Rubriek Y1 - Snelheid- en wendbaarheidswedstrijd Tabel C 1.40m

KNHS Regl. 263

Donderdag 20 april 2017                      Aanvang: 12:45                      Terrein 1

Klik hier voor de NK tussenstand


Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 250.00
Datum: 20 april 2017
Tijd: 12:45
Inschrijving: Niet Openbaar
Jury‘s
Y Young Riders
Prijzengeld
1e prijs: € 300.-
2e prijs: € 250.-
3e prijs: € 175.-
4e prijs: € 100.-
5e prijs: € 75.-
6e prijs: € 65.-
7e prijs: € 60.-
8e prijs: € 55.-
Regl. Volgprijzen: € 50.-
# Hnr Naam Paard Afstamming Plaats HC
1 239 Kars Bonhof Casina 15 Calido I Lochem
2 237 Kim Hoogenraat Contessa Contendro Il Lijnden
3 223 Micky Morssinkhof Care For Love Cardento Lievelde
4 202 Sophie Schoonwater Carizzo Cassini ll Neeritter
5 204 Lisa Bongers Donbalian Carthino Z Wijchen
6 233 Jarno van Erp Al Capone Lupicor Oss.
7 230 Berber Dijkman Quidor Rose Quasimodo Z Wesepe
8 217 Lars Kuster Kantunaro Kannan beek
9 227 Lisa Nooren Ilusie Q Quite Capitol Engis
10 210 Teddy van de Rijt Zazou Germus R Nuenen
11 221 Jens van Grunsven La Calido Lord Lancer Erp
12 216 Mel Thijssen Batistuta Emilion Sevenum
13 231 Sanne Thijssen It's Me Cicero Sevenum
14 207 Emma Laarkamp Je T 'aime Cicero van Paemel Z Zuidschermer
15 214 Lars Kersten Igor F Cicero van Paemel Egchel
16 208 Lisa Everts Captain Morgan Carthino Z Enschede
17 201 Sterre Vroomans Cezaro M Verdi Gemert
18 206 Marlies Pepping Downing Street Cantos Zweeloo
19 228 Megan Laseur Blue Bayou Berlin soest
20 213 Thomas Arendsen Raedt Why Not Karandasj Barchem
21 240 Delphine Klopper W-Gladdys vd Lindehoeve Z Weldon I Badhoevedorp
22 225 Tristan Marchal Sambucca Sandro Boy Someren
23 212 Emiel Richter Sundance Padinus Enschede
24 235 Maud Roosendaal Universo Celano Heelweg
25 218 Lars Kuster Cassandra Tangelo van de zuuthoeve beek
26 203 Sophie Schoonwater Walter Welthit Van De Hermitage Neeritter
27 205 Lisa Bongers Athina Van Schuttershof Cristo Wijchen
28 238 Kars Bonhof Cupidor Lupicor Lochem
29 224 Micky Morssinkhof Happy Girl Non Stop Lievelde
30 234 Jarno van Erp Bon Giorno Go Tygo Oss.
31 236 Kim Hoogenraat Caesar Ukato Lijnden
32 232 Sanne Thijssen Bulavsco Verdi Sevenum
33 226 Lisa Nooren VDL Groep Urane de Talma Argentinus Engis
34 215 Mel Thijssen Wishkarla Cavelier Sevenum
35 229 Berber Dijkman Elzgravin Quasimodo Z Wesepe
36 209 Teddy van de Rijt Itcho Van 't Ruytershof Lord Z Nuenen
37 222 Jens van Grunsven Cika Can Cun La Silla Erp nb