S1 - 1e onderdeel NK Senioren


<< Terug naar wedstrijdoverzicht

 

Audi - Van Mossel Prijs

1e onderdeel NK Senioren

Rozetten en stalplaten aangeboden door: vd Boogaard Snelvervoer

Rubriek S1 - Snelheid- en wendbaarheidswedstrijd Tabel C 1.50m

KNHS Regl. 263

Donderdag 20 april 2017                                          Terrein 1

Klik hier voor de NK tussenstand


Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 350.00
Datum: 20 april 2017
Tijd: 15:00
Inschrijving: Niet Openbaar
Jury‘s
S Senioren
Prijzengeld
1e prijs: € 3500.-
2e prijs: € 2750.-
3e prijs: € 2000.-
4e prijs: € 1500.-
5e prijs: € 1000.-
6e prijs: € 250.-
7e prijs: € 250.-
8e prijs: € 150.-
Regl. Volgprijzen: € 100.-
# Hnr Naam Paard Afstamming Plaats HC
1 341 Kevin Beerse Heldia Quadrillo Warga
2 313 Glenn Knoester Alpicor Lupicor Assendelft
3 305 Gerben Morsink Cartaire Z Carthago Z Enschede
4 346 Bart Bles Gran Canyon van HD Cartani babberich
5 325 Joy Lammers Winny Quasimodo Z Hamont
6 308 Marriet Hoekstra U-Bresco Z Untouchable Z Mildam
7 322 Jur Vrieling Corporal VDL Cardento Holwierde
8 303 Gert Jan Bruggink Charmeur Cristallo I De Lutte
9 316 Aniek Poels Athene Berlin Swolgen
10 329 Albert Zoer Heechhiem's Cancun VDM Balou du Rouet Z echten
11 334 Doron Kuipers Charley Calido I Mijnsheerenland
12 318 Marc Houtzager Sterrehof's Calimero Quidam De Revel Rouveen
13 332 Sanne Thijssen Captain cooper Namelus R Sevenum
14 310 Pieter Keunen Alban Cavalier kessel
15 327 Bert-jan van de Pol Eyad D 10 Diamant de Semilly Neerpelt
16 337 Wesley Mulder Twister de la pomme Darco Apeldoorn
17 324 Julian Kraay Wings Lupicor Ederveen
18 350 Eric van der Vleuten Wunschkind 19 Casall Someren
19 312 Kevin Olsmeyer Dalvaro Calvaro Z Doorwerth
20 342 Henk Van De Pol Willink Twisther Middelbeers
21 345 Claudia Verburgt Abbervail Lightning VDL Douglas Hoogeloon
22 301 Niels Tacken Chenna Z Chablis I Z Meterik
23 304 Peter Olthof Doma Sue Dollar Du Murier Langeveen
24 349 Loewie Joppen Ilatina Nabab De Reve Maasbree
25 328 Hendrik-jan Schuttert Balboa HS Tygo Ommen
26 311 Ben Schroder Davino Q Vingino Tubbergen
27 307 Siebe Kramer Zizi Donaldson BH Quidam de revel oud beijerland
28 338 Roelof Bril Dizzy Lizzy Tangelo vd Zuuthoeve Westendorp
29 344 Noelle van der Velde Bukato Ukato Rijsbergen
30 339 Piet Raijmakers Jr. Amberlina Tangelo vd Zuuthoeve Asten
31 336 Johnny Pals Chat botte du ruisseau z Cassal As belgie
32 315 Michel Hendrix Baileys Indoctro kessel
33 343 Maikel van der Vleuten VDL Groep Idi Utopia Quasimodo Z Someren
34 331 Ruben Romp Audi's Teavanta II C Z Treasure Z Dinteloord
35 323 Frank Schuttert Chianti's Champion Champion du Lys Meeuwen
36 320 Lisa Nooren VDL Groep Sabech D'Ha Qredo de Paulstra Engis
37 348 Remco Been VDL Holland vd Bisschop Heartbreaker Hoge hexel
38 340 Kevin Beerse WBS Camelot Harley VDL Warga
39 347 Bart Bles Nickolette E Nintender babberich
40 309 Marriet Hoekstra Wimphof's Hinde De La Vie Berlin Mildam
41 306 Gerben Morsink Clintino Clinton Enschede
42 326 Joy Lammers Taura van de Broekkant Tornado Hamont
43 314 Glenn Knoester Clint Easter Clinton Assendelft
44 335 Doron Kuipers Dickyville Quasimodo Mijnsheerenland
45 317 Aniek Poels Barry White Twisther Swolgen
46 330 Albert Zoer Gigolo Cicero Z echten
47 319 Marc Houtzager Sterrehof's Baccarat Padinus Rouveen
48 321 Jur Vrieling VDL Glasgow vh Merelsnest Nabab de Reve Holwierde
49 333 Sanne Thijssen Con Quidam RB Quinar Sevenum
50 302 Gert Jan Bruggink Umeunig Untouchable Z De Lutte