B2 - 1m30 Direct op tijd


<< Terug naar wedstrijdoverzicht

Dopharma Prijs

Rozetten en stalplaten aangeboden door:  v.d. Boogaard Snelvervoer

Rubriek B2    1.30m           direct op tijd
Donderdag 20 april 2017                      Aanvang: 15:30                      Terrein 2


Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 15.00
Datum: 20 april 2017
Tijd: 15:30
Inschrijving: Niet Openbaar
Jury‘s
M de Kleijne
H van Rooij
B van Enckevort
# Hnr Naam Paard Afstamming Plaats HC
1 Albert Voorn Stakkana Koningshoeve NN Sevenum
2 Malin Parmler Gitania van 't Eigenlo Montender Mierlo
3 Marcel Groen Gucci Bustique Mierlo
4 Carlijn Sturme Mjt carnaval Casall Mierlo
5 Julia Geers Darwin Quantum Breugel
6 Jolein Roestenburg Karthoum du Keske Keops De La Lande Breugel
7 Luc Martens Frappant Warrant Ommel
8 Thom van Dijck Archer Ginus Sint
9 Marielle Friesen Devito Clarimo Ommel
10 Laurie Touw Faran Querly Elvis Biddinghuizen
11 Jan Conijn Experience Jumpilot (ex Jumper) Son en breugel
12 Bart Lips Hursulo Querlybet Hero Biest-Houtakker
13 Salvador Ferreira Escada Chacco Blue Evertsoord
14 Dave Maarse Frejus Astrello Wellerlooi
15 Koen Leemans dopharma's cooper casantos middelbeers
16 Marwin van den Nieuwenhuijzen Fien H Sandro Boy Sint-Oedenrode
17 Manon Hees Garrone Baltic Meterik
18 Ellis Pex Capone casado sint joost
19 Roald van Lankveld Fianta Arizona YSSELSTEYN (LB)
20 Johan Klein Zieverink Fatouch s Erco van het Roosakker Lierop
21 Nicky Deurzen All You Need Abke Elsendorp
22 882 Tim van den Oetelaar Earthboy Retto Carret Kessel
23
24 Francine Pijper Overcinge's Columbus Z Colandro Meppel
25 Rob van Bussel zandora z zandor z Asten Heusden
26 John Steeghs Finesse Canturano Meterik
27 Rodrigo Almeida Born to be Picobello Berlin Maasbree
28 Asaf Abudi Quelle Dame Z Quidam De Revel Maasbree
29 Boy Peels Der Over NN Waalre
30 Jorn Emschove VDL Groep Ebony Casall Hoogeloon
31 Patrick Alkema VDL Groep Dumba Zürich Hoogeloon
32 Niclas Parmler VDL Groep Emily Cristo Hoogeloon
33 Miranda Harrington Edalinda Lexicon Ospel
34 Bianca Schoenmakers Famke Adina HDH Bacardi VDL Geldrop
35 Rob Heyligers Dairo Wittinger VDL asten
36 Hermano Marin Fundament E Baltic vdl
37 Gabryella Dufour Fitonia Cicer Lierop
38 Gaby Maarse Girl Power Brainpower Wellerlooi
39 Kimberley Winsingh Dusty Douglas Raalte
40 Stella Rohlcke Ziregina Padinus Someren
41 Monique van den Broek Fasimos Heartbreaker Sevenum
42 Jesper Romp Audi's Fiolita Diamant de semilly Dinteloord
43 Loes Mooren Dark Pride Phin Phin
44 Sayge Quaedvlieg Femme Fatale Vader Onbekend Waldfeucht
45 Wil Schellekens Bellarosa Orlando ESBEEK
46 Tom Schellekens Whoops Voltaire Esbeek
47 Thijs Meulemeesters Eunice Carembar De Muze Boekel
48 Nina Stroucken Wendy Van De Elsakker Sheraton Echt
49 Pieter van Kemenade Cassady Casmir Z Someren
50 Denise de Jongh Zolino -- Asten
51 kyle Timm Genua Quillard de la Pomme Egchel
52 Nina van Hedel Chili Pepper Ulano-h berlicum
53 Avrill Rosso Raino du Jardin NN
54 Lotte van Santvliet Homer de Muze Nabab de Reve Vlaardingen
55 Maikel van der Vleuten Bisous van Overis Z Bustique Someren
56 Pieter Keunen Quitero V Z Quintero Kessel
57 Loewie Joppen Calvara Calvaro Maasbree
58 Niels Tacken Bernadine Landlord Meterik
59 867 Siebe Kramer Hickstead van overis Darco W-001387-hgt Bwp Oud Beijerland