B3 - 1m35 Twee fasen


<< Terug naar wedstrijdoverzicht

Goedwerk Communicatie Prijs

Rozetten en stalplaten aangeboden door: v.d. Boogaard Snelvervoer

Rubriek B3   1.35m    2-fasen

Vrijdag 21 april 2017                      Aanvang: 09:00                      Terrein 2


Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 15.00
Datum: 21 april 2017
Tijd: 09:00
Inschrijving: Niet Openbaar
# Hnr Naam Paard Afstamming Plaats HC
1 Monique van den Broek Barika van de helle Clearway Sevenum
2 Aniek Poels Evivera contendro Swolgen
3 Gabryella Dufour Fitonia Cicer Lierop
4 Rob van Bussel Doriena V NN Asten
5 879 Kristian Houwen Questa Z Quintero Wanssum
6 Koen Leemans dopharma's cooper casantos middelbeers
7 Bianca Schoenmakers Donja Hdh Numero Uno Geldrop
8 Miranda Harrington Don Diablo Z Diarado Ospel
9 Amy Collinson Capello G Collin L Ospel
10 520 Siebe Kramer Donnafugata Ginus Oud
11 Moniek Banens Juna van het keizershof Numero Uno Schimmert
12 Leopold van Asten VDL Groep Jos van d'Abdijhoeve Cooper v.d. Heffinck Hoogeloon
13 901 Leopold van Asten VDL Groep Quinthago Z Quinar Z Hoogeloon
14 Boy Peels Douglas NN Waalre
15 Rob Heyligers Fire Vleut asten
16 Denise de Jongh Zolino -- Asten
17 Wendy Hermans Wise Guy Cantos roggel
18 Hermano Marin Inebelle van 't welthof Takashi van berkenbroeck
19 Malin Parmler Gitania van 't Eigenlo Montender Mierlo
20 Jeroen Scheepers King Kong Douglas Elen
21 Liza Tiebot C'est La Vie Namelus R Wanssum
22 872 Frank Schuttert Tiopepe des Champs Ogrion Champs Meeuwen
23 Thijs Meulemeesters Eunice Carembar De Muze Boekel
24 Kim Sturme Doretta Vittorio Bakel
25 Michael Korompis Derona Van Beek Vigaro Oostmalle
26 Marwin van den Nieuwenhuijzen Frodo Echo van t Spieveld Sint-Oedenrode
27 Thomas Mertens Blom`s Kasper vd Bisschop Nabab de Reve etten-leur
28 Marc Beckers Da Vinci Numero Uno Roggel
29 880 Julian Kraay A.Kumonia Namelus R Ederveen
30 itay bliss Diableur Berlin
31 Erwin Bos Zonnegoeie Indorado Asten
32 Tanja Torgilsman Splendid Spender S swolgen
33 902 Niclas Parmler VDL Groep Dylan Balou Du Rouet Z Hoogeloon
34 Jorn Emschove VDL Groep Cavaro Ol Metta Hoogeloon
35 Monique van den Broek dantos hbc Cantos Sevenum
36 Laurie Touw Faran Querly Elvis Biddinghuizen
37 Julie Boonen Quirra's Twinkling Z Quadrillo Weelde
38 903 Jesper Romp Audi's Eclips Baloubet du Rouet Dinteloord
39 873 John Steeghs Favoriet Cantos Meterik
40 Moniek Banens Zamara van 't venhof Cantos Schimmert
41 Manon Hees Fellow Quidam De Revel Meterik
42 Rob Heyligers Flow-Versent Nabab de Reve asten
43 Jari van den Biggelaar Cialotti Contendro 1 Asten Heusden
44 Ellis Pex Capone casado sint joost
45 Tim van den Oetelaar Earthboy Retto Carret kessel
46 Emelie Starrin Starljght Gold NN
47 533 Hendrik-jan Schuttert Cerna Michael Ommen
48 kyle Timm Princess Leah Douglas Egchel
49 Rodrigo Almeida Born to be Picobello Berlin Maasbree
50 Gaby Maarse Fashion Ustinov Wellerlooi
51 Dave Maarse Finesse B Vigo D'arsouilles Wellerlooi
52 Camila Mazza Smit Jazzmir Kashimir Kenegsel
53 Siebe Kramer Hickstead van overis Darco W-001387-hgt Bwp oud beijerland
54 Thom van Dijck Don Diablo Vaillant Sint Oedenrode
55 Loewie Joppen Faberg Corneille Maasbree
56 Hermano Marin Ino van Dareezhof NN
57 Gabriela Roger Ibars Fani Puigroq Indret del Mar Someren
58 Thomas Mertens Blom`s Ascanalien asca z etten-leur
59 Marwin van den Nieuwenhuijzen Fien H Sandro Boy Sint-Oedenrode
60 Miranda Esser Extase Vingino Bennekom
61 Alisa Danilova Dadorijke Calvaro Z Asten
62 501 Emile Tacken Waterstone Silverstone Meterik
63 Manon Hees Brumminka Numero uno Meterik
64 Joep van der Kampen VDL Groep Dimitrie Clarimo Hoogeloon
65 Niclas Parmler VDL Groep Italia Numero Uno Hoogeloon
66 703 Johan Klein Zieverink Dinoire Rascin Lierop
67 Maikel van der Vleuten Cuarta Canto Someren
68 Rob van Bussel gotcha gameboy Asten Heusden
69 Miranda Harrington Edalinda Lexicon Ospel
70 897 Kimberley Winsingh Flying Dream Zapatero VDL Raalte
71 524 Tim van den Oetelaar Eretto Vinesse kessel
72 Kristian Houwen Drop Shot Vm Kannan Wanssum
73 Dave Maarse Free WM Numero Uno Wellerlooi
74 Koen Leemans dopharma's egorite namelus middelbeers
75 Jesper Romp Audi's Fiolita Diamant de semilly Dinteloord
76 534 Robin van de Wetering Erma Larino mortel
77 Malin Parmler Amazing Grace A-Dur Mierlo
78 Gabryella Dufour amsonia springtime Lierop
79 Bart Lips Hursulo Querlybet Hero Biest-Houtakker
80 Bianca Schoenmakers Elmo HDH Larino Geldrop