N3 - 1m40 Direct op tijd (Kwalificatie S6)


<< Terug naar wedstrijdoverzicht

Tinello Keuken & Interieur Prijs

Rozetten en stalplaten aangeboden door: vd Boogaard Snelvervoer

Rubriek N3 - Tabel A direct op Tijd 1.40m - KNHS Regl. 238.a
Kwalificatie Grote Prijs van Mierlo

Vrijdag 21 april 2017                      Aanvang: 09:00                      Terrein 1


Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 0.00
Datum: 21 april 2017
Tijd: 09:00
Inschrijving: Niet Openbaar
Prijzengeld
1e prijs: € 400.-
2e prijs: € 300.-
3e prijs: € 200.-
4e prijs: € 150.-
5e prijs: € 100.-
6e prijs: € 100.-
7e prijs: € 75.-
8e prijs: € 75.-
Regl. Volgprijzen: € 60.-
# Hnr Naam Paard Afstamming Plaats HC
1 541 Sanna Olsson Ingren Be Special Chacco Blue Sevenum
2 542 Ellis Pex Charlie Clearway sint joost
3 543 Lucille Billet Ciolga Bs Indoctro Rijsbergen
4 544 Marcel Groen Cazapiloko Corrado 1 mierlo
5 508 Simone Buhofer Flying girl Querlybet Hero Asten
6 547 Miranda Esser Akerendam Guidam Bennekom
7 684 Jesper Romp Audi's Don't touch it Untouchable Dinteloord
8 551 Alisa Danilova Zanzibar Stolzenberg Asten
9 506 Niclas Parmler VDL Groep Cherokee No Limit Hoogeloon
10 554 Stijn van der Velden Compromis Tygo Eindhoven
11 555 Camila Mazza Smit London AJM Lord Z Kenegsel
12 556 Niels Knape Suarez Berlin Baarlo
13 557 Tim van den Oetelaar El Clasico Kashmir van Schuttershof kessel
14 558 Dave Maarse Valentino Z Vulkano Wellerlooi
15 559 Aniek Diks Huro's Winston-jumper R Cantos Vorstenbosch
16 560 kyle Timm H-Cassino Torino Egchel
17 561 Niels Kersten Union de flandre Air Jordan Egchel
18 562 Sanne Thijssen Punjab Perigueux Sevenum
19 563 Lisa Nooren Bardesther Cardento Engis
20 564 Micky Morssinkhof Elianca Carthino Z Lievelde
21 565 Jarno van Erp Bugatty Go Concorde Oss.
22 567 Bert-jan van de Pol Looyman Numero Uno Neerpelt
23 550 Emile Tacken Cas Viento Uno W Meterik
24 568 Maikel van der Vleuten Exit of Ice Emilion Someren
25 569 Eric van der Vleuten Quivive S Z Quasimodo Z Someren
26 570 Johan Klein Zieverink Galapagos Palegro Lierop
27 571 Rob van Bussel Dalisca Memphis Asten Heusden
28 573 Gabriel Coumans Coco Blue de Lui Mr. Blue Deurne
29 531 Willem Greve Cathy - Blue S Chacco Blue Markelo
30 576 Liza Tiebot At Last Tampa Wanssum
31 514 Kristian Houwen Daddy Cool Jth Wizzerd Wv Wanssum
32 865 Sacha Dito Bolanda Berlin Helmond
33 686 Timothy Hendrix Janou For Pleasure Baarlo
34 580 Amy Collinson Laganda Landgold Ospel
35 581 Miranda Harrington Bellisima Sydney Ospel
36 582 Bianca Schoenmakers Dha Dha HDH Douglas Geldrop
37 583 Robin van de Wetering Evithya Diarado Mortel
38 584 Bart Lips Bent Diarado Biest-Houtakker
39 585 Kimberley Winsingh Daimond Douglas Raalte
40 586 Malin Parmler Hopfull Mr. Blue Mierlo
41 587 Anne-martine van Liere Dilithyia Vls Vaust S. Weert
42 588 Wil Schellekens Casander Lord Z ESBEEK
Pauze (10 minuten)
43 548 Roald van Lankveld Caia Ol Metta YSSELSTEYN (LB)
44 589 Gabryella Dufour azitia Taloubet K Lierop
45 572 Koen Leemans Dopharma's Uraniet Emilion middelbeers
46 590 Fleur van Lier Deejay Harley Vdl sevenum
47 591 Jolein Roestenburg Gooya Du Keske Z Gwalarn Ar Park Breugel
48 697 Boy Peels Amando Viostaverte Waalre
49 594 Eric Jr. van der Vleuten Casantos Carthino Z Someren
50 595 Stella Rohlcke Crimson Tornesch Someren
51 596 Gert Jan Bruggink Chanyon Chacco-Blue De Lutte
52 597 Noelle van der Velde Quasila Fleur Z Quasimodo Z Rijsbergen
53 598 Michael Korompis Gatoucha van 't Roosakker Diamant De Semilly Oostmalle
54 599 Ben Schroder Glock's Champion Ludwigs Ass Tubbergen
55 600 Gerco Schroder Glock's Dobelensky Cornet Obelensky Tubbergen
56 601 Claudia Verburgt Abbervail Diamant Diamant De Semilly Hoogeloon
57 518 Bart Bles Comino Casinni II babberich
58 603 Remco Been Mine that bird! Carthino Hoge hexel
59 604 Johnny Pals Anna jo Acodetto As belgie
60 650 Doron Kuipers Zucces Gerlinus Mijnsheerenland
61 606 Piet Raijmakers Jr. Dahy Lalan Whitesnake Asten
62 607 Joy Lammers Athena Namelus R Hamont
63 608 Ruben Romp Dakar Nabab Dinteloord
64 609 Albert Zoer Delgado Verdi echten
65 523 Frank Schuttert Assalitore Arpeggio Meeuwen
66 611 Kevin Beerse Burlington Argentinus Warga
67 612 Jur Vrieling Dallas VDL Douglas Holwierde
68 613 Marc Houtzager Mr. Europe Mr. Blue Rouveen
69 614 Monique van den Broek Bea van de Helle Castelino vd Helle Sevenum
70 525 Aniek Poels Coocanusa Numero Uno Swolgen
71 616 Michel Hendrix Don Diablo HX Vittorio Kessel
72 617 Wesley Mulder Earl grey Cardento Apeldoorn
73 618 Glenn Knoester Empire Chacco Blue Assendelft
74 619 Kevin Olsmeyer Bredero Namelus R Doorwerth
75 620 Esther Manders Twinkling Star-a.s. Kashmir Van Schuttershof Haaren
76 622 Loewie Joppen Bianca Casall Maasbree
77 623 Marriet Hoekstra Eat My Dust Marlon Mildam
78 624 Siebe Kramer Icarus Thunder van de zuuthoeve Oud
79 625 Julian Kraay Djin Djin Phin Phin Ederveen
80 626 Gerben Morsink Navarone Z Nabab De Reve Enschede
81 627 Hendrik-jan Schuttert Expensive Unaniem Ommen
82
83 629 John Steeghs Herman Wandor van de misplaere Meterik
84 593 Leopold van Asten VDL Groep C Tara Z Crown Z Hoogeloon
85 336 Johnny Pals Chat botte du ruisseau z Cassal As belgie