J2 - 2e onderdeel Junioren


<< Terug naar wedstrijdoverzicht

PMC Staalbouw Prijs

2e onderdeel NK Junioren

Rozetten en stalplaten aangeboden door: vd Boogaard Snelvervoer

Rubriek J2 - Tabel A direct op Tijd 1.40m  
KNHS Regl. 238.2.a
Vrijdag 21 april 2017                                            Terrein 1

Klik hier voor de NK tussenstand

Parcourstekening


Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 240.00
Datum: 21 april 2017
Tijd: 12:30
Prijzengeld
1e prijs: € 250.-
2e prijs: € 200.-
3e prijs: € 125.-
4e prijs: € 100.-
5e prijs: € 75.-
6e prijs: € 65.-
7e prijs: € 60.-
8e prijs: € 55.-
Regl. Volgprijzen: € 50.-
# Hnr Naam Paard Afstamming Plaats HC
1 129 Britt Wiefferink Brunetti 2 Briar Wierden
2 118 Kim Mestrom Argentina Z Air Jordan Z Ohe en Laak
3 141 Ralph Slaats Pres d'ici Quidam de Revel Waalre
4 115 Niels Bulthuis Blue Silver Balou du Rouet Echt
5 143 Sammy-jo Smit Dijkerhoeve`s Herbie Onbekend Gilze
6 132 Aileen Menneken Zingaro Dollar de la Pierre Enschede
7 142 Gerrit Veenstra Horses2fly Beverly Baloubet du Rouet Drachtstercompagnie
8 105 Claudia Morsink Carthino Z Carthago Z De Lutte
9 134 Julia Engelsman Whipped Cream Cantos berkhout
10 138 Lotte van Santvliet Zomodo P Quasimodo Z Vlaardingen
11 111 Rowen van de Mheen Action P Sheraton Hoevelaken
12 135 Elike Morsink Dakina II Indoctro De Lutte
13 121 Lars Kersten First one Numero uno Egchel
14 133 Denize van der Poel Havehoeven's Wiske Indoctro h.i.ambacht
15 123 Niels Kersten Can Win Canabis Egchel
16 130 Britt Wiefferink Alpha Corland Wierden
17 119 Kim Mestrom Casanova Z Colander Ohe en Laak
18 140 Ralph Slaats K Class Z Kashmir van 't Schuttershof Waalre
19 102 Iris Hakvoort Athena Berlin Tollebeek
20 137 Robin Bril Balou Puissant Balouco Westendorp
21 109 Max de Mol Cancona Cancara Oss Noord Brabant
22 136 Lotte Teuns Excellent III Vingino Hoogerheide
23 125 Mel Thijssen Ambler Gambler Colander Sevenum
24 107 Sven Peters Fiësta Tangelo van de Zuuthoeve Lonneker
25 114 Bas Moerings Fosther Vigo D'arsouilles roosendaal
26 144 Max van de Poll Carnegie Cardento Leusden
27 139 Madee Schuttenbeld Bonheur Riverman Almelo
28 117 Paris Morssinkhof Bayamo Balou du Rouet Hierden
29 127 Hessel Hoekstra Elien Carambole Markelo
30 112 Rowen van de Mheen Qverdi Verdi Hoevelaken
31 104 Tom Schellekens Dena-Sienne Van Gogh ESBEEK
32 116 Niels Bulthuis Freebird Lupicor Echt
33 131 Laurie Touw Carell Acolino Biddinghuizen
34 110 Iris Michels Adidetje Dutch Capitol Liessel
35 122 Niels Kersten Carefull Carolus Il Egchel
36 124 Bibi van Ooijen Contagio Girl Contagio Enschede
37 108 Max de Mol Alore on Sauter Heartbreaker Oss Noord Brabant
38 126 Mel Thijssen Enrique Tangelo van de Zuuthoeve Sevenum
39 106 Sven Peters Channel Rascin Lonneker
40 113 Bas Moerings Fasther Vigo D'arsouilles roosendaal
41 103 Beau Schuttelaar Caretino Singulor Joter Tegelen
42 145 Max van de Poll Charlotte Indoctro Leusden
43 101 Iris Hakvoort Don't Tell Me What To Do Canturano Tollebeek
44 128 Hessel Hoekstra Q Star Quasimodo Z Markelo