Y2 - 2e onderdeel NK Young Riders


<< Terug naar wedstrijdoverzicht

Van Grunsven Groep Prijs

2e onderdeel NK Young Riders

Rozetten en stalplaten aangeboden door: vd Boogaard Snelvervoer

Rubriek Y2 - Tabel A direct op Tijd 1.45m
KNHS Regl. 238.2.a
Vrijdag 21 april 2017                      Aanvang: 14:45                      Terrein 1

Klik hier voor de NK tussenstand

Parcourstekening


Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 240.00
Datum: 21 april 2017
Tijd: 14:45
Prijzengeld
1e prijs: € 300.-
2e prijs: € 250.-
3e prijs: € 175.-
4e prijs: € 100.-
5e prijs: € 75.-
6e prijs: € 65.-
7e prijs: € 60.-
8e prijs: € 55.-
Regl. Volgprijzen: € 50.-
# Hnr Naam Paard Afstamming Plaats HC
1 229 Berber Dijkman Elzgravin Quasimodo Z Wesepe
2 212 Emiel Richter Sundance Padinus Enschede
3 207 Emma Laarkamp Je T 'aime Cicero van Paemel Z Zuidschermer
4 240 Delphine Klopper W-Gladdys vd Lindehoeve Z Weldon I Badhoevedorp
5 214 Lars Kersten Igor F Cicero van Paemel Egchel
6 205 Lisa Bongers Athina Van Schuttershof Cristo Wijchen
7 217 Lars Kuster Kantunaro Kannan beek
8 209 Teddy van de Rijt Itcho Van 't Ruytershof Lord Z Nuenen
9 238 Kars Bonhof Cupidor Lupicor Lochem
10 237 Kim Hoogenraat Contessa Contendro Il Lijnden
11 216 Mel Thijssen Batistuta Emilion Sevenum
12 231 Sanne Thijssen It's Me Cicero Sevenum
13 201 Sterre Vroomans Cezaro M Verdi Gemert
14 221 Jens van Grunsven La Calido Lord Lancer Erp
15 208 Lisa Everts Captain Morgan Carthino Z Enschede
16 224 Micky Morssinkhof Happy Girl Non Stop Lievelde
17 230 Berber Dijkman Quidor Rose Quasimodo Z Wesepe
18 203 Sophie Schoonwater Walter Welthit Van De Hermitage Neeritter
19 225 Tristan Marchal Sambucca Sandro Boy Someren
20 213 Thomas Arendsen Raedt Why Not Karandasj Barchem
21 233 Jarno van Erp Al Capone Lupicor Oss.
22 226 Lisa Nooren VDL Groep Urane de Talma Argentinus Engis
23 218 Lars Kuster Cassandra Tangelo van de zuuthoeve beek
24 210 Teddy van de Rijt Zazou Germus R Nuenen
25 206 Marlies Pepping Downing Street Cantos Zweeloo
26 236 Kim Hoogenraat Caesar Ukato Lijnden
27 239 Kars Bonhof Casina 15 Calido I Lochem
28 215 Mel Thijssen Wishkarla Cavelier Sevenum
29 204 Lisa Bongers Donbalian Carthino Z Wijchen
30 222 Jens van Grunsven Cika Can Cun La Silla Erp nb
31 228 Megan Laseur Blue Bayou Berlin soest
32 232 Sanne Thijssen Bulavsco Verdi Sevenum
33
34 202 Sophie Schoonwater Carizzo Cassini ll Neeritter
35 223 Micky Morssinkhof Care For Love Cardento Lievelde
36 234 Jarno van Erp Bon Giorno Go Tygo Oss.
37 227 Lisa Nooren Ilusie Q Quite Capitol Engis