S2 - 2e onderdeel NK Senioren


<< Terug naar wedstrijdoverzicht

v.d. Boogaard Snelvervoer Prijs

2e onderdeel NK Senioren

Rozetten en stalplaten aangeboden door: vd Boogaard Snelvervoer

Rubriek S2 - Tabel A direct op Tijd 1.50m
KNHS Regl. 238.2.a
Vrijdag 21 april 2017                      Aanvang: 16:30                      Terrein 1

Klik hier voor de NK tussenstand

Parcourstekening


Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 320.00
Datum: 21 april 2017
Tijd: 16:30
Prijzengeld
1e prijs: € 4000.-
2e prijs: € 3250.-
3e prijs: € 2500.-
4e prijs: € 1750.-
5e prijs: € 1250.-
6e prijs: € 750.-
7e prijs: € 250.-
8e prijs: € 200.-
Regl. Volgprijzen: € 100.-
# Hnr Naam Paard Afstamming Plaats HC
1 324 Julian Kraay Wings Lupicor Ederveen
2 327 Bert-jan van de Pol Eyad D 10 Diamant de Semilly Neerpelt
3 307 Siebe Kramer Zizi Donaldson BH Quidam de revel oud beijerland
4 342 Henk Van De Pol Willink Twisther Middelbeers
5 345 Claudia Verburgt Abbervail Lightning VDL Douglas Hoogeloon
6 344 Noelle van der Velde Bukato Ukato Rijsbergen
7 337 Wesley Mulder Twister de la pomme Darco Apeldoorn
8 309 Marriet Hoekstra Wimphof's Hinde De La Vie Berlin Mildam
9 301 Niels Tacken Chenna Z Chablis I Z Meterik
10 340 Kevin Beerse WBS Camelot Harley VDL Warga
11 349 Loewie Joppen Ilatina Nabab De Reve Maasbree
12 314 Glenn Knoester Clint Easter Clinton Assendelft
13 310 Pieter Keunen Alban Cavalier kessel
14 311 Ben Schroder Davino Q Vingino Tubbergen
15 347 Bart Bles Nickolette E Nintender babberich
16 322 Jur Vrieling Corporal VDL Cardento Holwierde
17 312 Kevin Olsmeyer Dalvaro Calvaro Z Doorwerth
18 320 Lisa Nooren VDL Groep Sabech D'Ha Qredo de Paulstra Engis
19 338 Roelof Bril Dizzy Lizzy Tangelo vd Zuuthoeve Westendorp
20 316 Aniek Poels Athene Berlin Swolgen
21 328 Hendrik-jan Schuttert Balboa HS Tygo Ommen
22 304 Peter Olthof Doma Sue Dollar Du Murier Langeveen
23 305 Gerben Morsink Cartaire Z Carthago Z Enschede
24 339 Piet Raijmakers Jr. Amberlina Tangelo vd Zuuthoeve Asten
25 308 Marriet Hoekstra U-Bresco Z Untouchable Z Mildam
26 302 Gert Jan Bruggink Umeunig Untouchable Z De Lutte
27 330 Albert Zoer Gigolo Cicero Z echten
28 341 Kevin Beerse Heldia Quadrillo Warga
29 343 Maikel van der Vleuten VDL Groep Idi Utopia Quasimodo Z Someren
30 332 Sanne Thijssen Captain cooper Namelus R Sevenum
31 334 Doron Kuipers Charley Calido I Mijnsheerenland
32 313 Glenn Knoester Alpicor Lupicor Assendelft
33 319 Marc Houtzager Sterrehof's Baccarat Padinus Rouveen
34 325 Joy Lammers Winny Quasimodo Z Hamont
35 346 Bart Bles Gran Canyon van HD Cartani babberich
36 321 Jur Vrieling VDL Glasgow vh Merelsnest Nabab de Reve Holwierde
37 350 Eric van der Vleuten Wunschkind 19 Casall Someren
38 317 Aniek Poels Barry White Twisther Swolgen
39 315 Michel Hendrix Baileys Indoctro kessel
40 348 Remco Been VDL Holland vd Bisschop Heartbreaker Hoge hexel
41 303 Gert Jan Bruggink Charmeur Cristallo I De Lutte
42 329 Albert Zoer Heechhiem's Cancun VDM Balou du Rouet Z echten
43 306 Gerben Morsink Clintino Clinton Enschede
44 323 Frank Schuttert Chianti's Champion Champion du Lys Meeuwen
45 333 Sanne Thijssen Con Quidam RB Quinar Sevenum
46 335 Doron Kuipers Dickyville Quasimodo Mijnsheerenland
47 331 Ruben Romp Audi's Teavanta II C Z Treasure Z Dinteloord
48 318 Marc Houtzager Sterrehof's Calimero Quidam De Revel Rouveen
49 326 Joy Lammers Taura van de Broekkant Tornado Hamont