Y3 - 3e onderdeel NK Young Riders


<< Terug naar wedstrijdoverzicht

Kingsley Prijs

3e onderdeel NK Young Riders

Rozetten en stalplaten aangeboden door: vd Boogaard Snelvervoer

Rubriek Y3 - Tabel A over 2 verschillende manches 1.45m (tijd 1e manche bepalend voor rubriek uitslag)
KNHS Regl. 273.3.c

Zaterdag 22 april 2017                                            Terrein 1

Klik hier voor de NK eindstand

Parcourstekening Manche 1

Parcourstekening Manche 2


Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 240.00
Datum: 22 april 2017
Tijd: 10:30
Prijzengeld
1e prijs: € 750.-
2e prijs: € 600.-
3e prijs: € 450.-
4e prijs: € 300.-
5e prijs: € 150.-
Regl. Volgprijzen: € 75.-
# Hnr Naam Paard Afstamming Plaats HC
1 216 Mel Thijssen Batistuta Emilion Sevenum
2 203 Sophie Schoonwater Walter Welthit Van De Hermitage Neeritter
3 218 Lars Kuster Cassandra Tangelo van de zuuthoeve beek
4 208 Lisa Everts Captain Morgan Carthino Z Enschede
5 212 Emiel Richter Sundance Padinus Enschede
6 233 Jarno van Erp Al Capone Lupicor Oss.
7 214 Lars Kersten Igor F Cicero van Paemel Egchel
8 240 Delphine Klopper W-Gladdys vd Lindehoeve Z Weldon I Badhoevedorp
9 231 Sanne Thijssen It's Me Cicero Sevenum
10 230 Berber Dijkman Quidor Rose Quasimodo Z Wesepe
11 210 Teddy van de Rijt Zazou Germus R Nuenen
12 223 Micky Morssinkhof Care For Love Cardento Lievelde
13 204 Lisa Bongers Donbalian Carthino Z Wijchen
14 222 Jens van Grunsven Cika Can Cun La Silla Erp nb
15 215 Mel Thijssen Wishkarla Cavelier Sevenum
16 202 Sophie Schoonwater Carizzo Cassini ll Neeritter
17 217 Lars Kuster Kantunaro Kannan beek
18 225 Tristan Marchal Sambucca Sandro Boy Someren
19 201 Sterre Vroomans Cezaro M Verdi Gemert
20 234 Jarno van Erp Bon Giorno Go Tygo Oss.
21 213 Thomas Arendsen Raedt Why Not Karandasj Barchem
22 206 Marlies Pepping Downing Street Cantos Zweeloo
23 239 Kars Bonhof Casina 15 Calido I Lochem
24 228 Megan Laseur Blue Bayou Berlin soest
25 232 Sanne Thijssen Bulavsco Verdi Sevenum
26 227 Lisa Nooren Ilusie Q Quite Capitol Engis
27 221 Jens van Grunsven La Calido Lord Lancer Erp
28 238 Kars Bonhof Cupidor Lupicor Lochem
29 236 Kim Hoogenraat Caesar Ukato Lijnden
30 237 Kim Hoogenraat Contessa Contendro Il Lijnden
31 226 Lisa Nooren VDL Groep Urane de Talma Argentinus Engis
32 224 Micky Morssinkhof Happy Girl Non Stop Lievelde
33 209 Teddy van de Rijt Itcho Van 't Ruytershof Lord Z Nuenen