P2 - Klasse DE-L


<< Terug naar wedstrijdoverzicht

DE-L

PAVO Prijs

Aansluitend aan DE-B

Klassiek met barrage

Een ponycombinatie mag slechts in 1 klasse starten!


Discipline: Springen
Categorie: D-Pony‘s E-Pony‘s
Inschrijfgeld: € 8.00
Datum: 22 april 2017
Tijd: Aansluitend
Inschrijving: Niet Openbaar
# Hnr Naam Paard Afstamming Klasse Plaats HC
1 Ilvy Schippers Vitalis Vitano D-L BERLICUM NB
2 Joyce Wolters Heide's berg Boy NB D-L Montfort
3 Sofie van den Broek Pialotta XS - D-L Ospel
4 Jessica Maassen Bockmann's Mon Tiamo Mikel D-L Helden
5 Tara van der Leegte Zwavo's Zadok Lamento lll D-L Waalre
6 Jade Thaens Ombos Pepper Kantje's Ronaldo D-L someren
7 Bo van Belkum Laico nn D-L helmond
8 Siebe Leemans Venezia Zebrano D-L middelbeers
9 Anne Verbakel Kenzo Sweet Forest Wizard D-L Lieshout
10 Britt Driessen Chocotof onbekend D-L Beesel
11 Guusje van den Braken Joly,s Honey Bee Priory Prickle D-L Rijkevoort
12 Janske van den Braken Nejon Star onbekent D-L Rijkevoort
13 Britt van den Broek Salt And Pepper onbekend D-L Lierop
14 878 Esmee van Oers Odessa NN D-L
15 Lars Van De Geijn TTP Vivian Hoppenhofs Vivaldi D-L Hernen
16
17 Julia van Vlerken Luckie Reekamp's Saladin D-L Someren
18 Wouter Boeijen Rocco NN D-L Helmond
19 Rens Bogers Bonjour l'amour Orchid's Tygo D-L Guttecoven
20 Renske Bisschops Izar onbekend D-L Swalmen
21 Britt Lemmens Kentucky Kassanova van Klaverborch D-L Riel
22 Georgina Maas Quinto's OBI DMC Machno Garwyn D-L Sint
23 Iza Heurkens Prinz Nibelungenheld D-L Schaijk
24 Eefje Janssen Kantje's Tobitho Kantje's Ronaldo D-L Holthees
25 Danice Giesbertz Vayda H Vitano D-L Kessel
26 Piet van Bragt Imogen Glantraeth Cymro'r Wy D-L Beek en Donk
27 Mirte van Mensvoort Damian K Poppings Macho D-L Boekel
28 Maud Verhoeven Casper Orlando D-L Venray
29 Teun Schripsema kriesol kosmo van Orchid's D-L helenaveen
30 Logan Fiechter Panache Machno Carwyn D-L Merksplas
31 Britt Schuttelaar Koka d' almy - D-L Tegelen
32 Selma van Werkhoven Addie van´t Kamertje Azmiraff D-L Neerglabbeek
33 Evy van den Broek Orchid's Yakira Watershof Pretendent D-L Lierop
34 Pleuni Raaijmakers Melle Michelle Orlando D-L st Michielsgestel
35 Robbe Boerekamp Daylight - D-L Someren
36 Niels Roozen Chimaera -- D-L Biest-houtakker
37 Juul Michels Bambine Hoppenhof's Shardon D-L Merselo
38 Sanne Buijs Poycos Hoppenhof's Shardon D-L Heusden
39 Mathijs Toelen Ducati NN D-L Asten
40 Elke Stolzenbach Larienhof's Charmant Justice H.R. D-L Maasbree
41 Bo Snoeks Flint Molenaar's golden king D-L Valkenswaard
42 Ilvy Schippers Zakira Zodiak D-L Berlicum Nb
43 Joyce Wolters Frits NB D-L Montfort
44 Sofie van den Broek Maui -- D-L Ospel
45 Jessica Maassen Bockmann's Punto - D-L Helden
46 Ilse Meulendijks New Look Z Noble Sire E-L Asten
47 Lisa Wennekes Welding Support's V.I.P. Guidam E-L Haps