N4 - 1m40 Grote Prijs


<< Terug naar wedstrijdoverzicht

Gemeente Geldrop-Mierlo Prijs

Grote Prijs van Mierlo

Rozetten en stalplaten aangeboden door: vd Boogaard Snelvervoer

Rubriek S6 - Tabel A met Barrage 1.40m
KNHS Regl. 238.2.b
Zaterdag 22 april 2017                      Aanvang: 12:15                      Terrein 1


Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 90.00
Datum: 22 april 2017
Tijd: 12:15
Prijzengeld
1e prijs: € 1400.-
2e prijs: € 1100.-
3e prijs: € 850.-
4e prijs: € 600.-
5e prijs: € 300.-
6e prijs: € 200.-
7e prijs: € 100.-
8e prijs: € 100.-
Regl. Volgprijzen: € 60.-
# Hnr Naam Paard Afstamming Plaats HC
1 542 Ellis Pex Charlie Clearway sint joost
2 598 Michael Korompis Gatoucha van 't Roosakker Diamant De Semilly Oostmalle
3 564 Micky Morssinkhof Elianca Carthino Z Lievelde
4 613 Marc Houtzager Mr. Europe Mr. Blue Rouveen
5 621 Rodrigo Almeida Elud Clinton Maasbree
6 671 Frank Schuttert Tiopepe des Champs Ogrion Champs Meeuwen
7 558 Dave Maarse Valentino Z Vulkano Wellerlooi
8 583 Robin van de Wetering Evithya Diarado Mortel
9 595 Stella Rohlcke Crimson Tornesch Someren
10 581 Miranda Harrington Bellisima Sydney Ospel
11 544 Marcel Groen Cazapiloko Corrado 1 mierlo
12 560 kyle Timm H-Cassino Torino Egchel
13 556 Niels Knape Suarez Berlin Baarlo
14 618 Glenn Knoester Empire Chacco Blue Assendelft
15 599 Ben Schroder Glock's Champion Ludwigs Ass Tubbergen
16 617 Wesley Mulder Earl grey Cardento Apeldoorn
17 512 Bianca Schoenmakers Daylight HDH Ustinov Geldrop
18 522 Ruben Romp Happy Lux Dinteloord
19 609 Albert Zoer Delgado Verdi echten
20 594 Eric Jr. van der Vleuten Casantos Carthino Z Someren
21 593 Leopold van Asten VDL Groep C Tara Z Crown Z Hoogeloon
22 625 Julian Kraay Djin Djin Phin Phin Ederveen
23 684 Jesper Romp Audi's Don't touch it Untouchable Dinteloord
24 597 Noelle van der Velde Quasila Fleur Z Quasimodo Z Rijsbergen
25 648 Bart Bles Pandora 258 Perigueux babberich
26 603 Remco Been Mine that bird! Carthino Hoge hexel
27 569 Eric van der Vleuten Quivive S Z Quasimodo Z Someren
28 570 Johan Klein Zieverink Galapagos Palegro Lierop
29 588 Wil Schellekens Casander Lord Z ESBEEK
30 601 Claudia Verburgt Abbervail Diamant Diamant De Semilly Hoogeloon
31 600 Gerco Schroder Glock's Dobelensky Cornet Obelensky Tubbergen
32 604 Johnny Pals Anna jo Acodetto As belgie
33 567 Bert-jan van de Pol Looyman Numero Uno Neerpelt
34 650 Doron Kuipers Zucces Gerlinus Mijnsheerenland
35 565 Jarno van Erp Bugatty Go Concorde Oss.
36 607 Joy Lammers Athena Namelus R Hamont
37 585 Kimberley Winsingh Daimond Douglas Raalte
38 554 Stijn van der Velden Compromis Tygo Eindhoven
39 623 Marriet Hoekstra Eat My Dust Marlon Mildam
40 596 Gert Jan Bruggink Chanyon Chacco-Blue De Lutte
41 568 Maikel van der Vleuten Exit of Ice Emilion Someren
42 712 Kristian Houwen Edinburgh Vleut Wanssum
43 689 Simone Buhofer Riosco nn Asten
44 552 Niclas Parmler VDL Groep Ernest Diamant De Semilly Hoogeloon
45 563 Lisa Nooren Bardesther Cardento Engis
46 686 Timothy Hendrix Janou For Pleasure Baarlo
47 584 Bart Lips Bent Diarado Biest-Houtakker
48 626 Gerben Morsink Navarone Z Nabab De Reve Enschede
49 559 Aniek Diks Huro's Winston-jumper R Cantos Vorstenbosch
50 562 Sanne Thijssen Punjab Perigueux Sevenum