B5 - Klasse L


<< Terug naar wedstrijdoverzicht

Elektro Saasen Prijs

Rubriek B5       Klasse L    2-fasen
Rozetten en stalplaten aangeboden door: v.d. Boogaard Snelvervoer

Zondag 23 april 2017                      Aanvang: 08:00                      Terrein 2


Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 15.00
Datum: 23 april 2017
Tijd: 08:00
Inschrijving: Niet Openbaar
# Hnr Naam Paard Afstamming Plaats HC
1 Larissa Bijl Gabaret Spartacus Deurne
2 Gabryella Dufour Gambler AC Onbekend Lierop
3 Joep van der Kampen VDL Groep Fay Clearway Hoogeloon
4 Jorn Emschove VDL Groep Halloween Clinton I Hoogeloon
5 Kim Rothengatter VDL Groep Gigi Z Cassanova Z Hoogeloon
6 Niclas Parmler VDL Groep Hurricane Numero Uno Hoogeloon
7 Patrick Alkema VDL Groep George Mr. Blue Hoogeloon
8 Rebecca Lindberg Queen's Fire Z Quantum Aarle-rixtel
9 Joris van Helmond Cachgon Cabachon Asten
10 Kim Sturme Farnarico Zidane Bakel
11 Elisa Brouwers Domino-v Royal Bravour mierlo
12 Anne-martine van Liere Gesomein Cardento Weert
13 Maxime de Clercq monsieur pompadour action breaker Someren
14 Larissa Bijl High Limits Gentleman Deurne
15 Erwin Bos Amis z Air jordan Asten
16 Danielle Koolen Elisha di Lana Numero Uno Bakel
17 Janneke Dekkers Exclusive z Echo van't spieveld Heeswijk
18 Isabel Geers Alexander Indoctro Son en Breugel
19 Denise Egelmeers Eriel Eldorado vd Zeshoek Lage Mierde
20 Luc Martens Ferrero Decor Delatio Ommel
21 Bart Lips Clarim La Loi Z NN Biest-houtakker
22 Jolein Roestenburg Canberra du keske Z Centino Du Ry Breugel
23
24 Mandy Jansen Garona S Vigo d'arsouille Breugel
25 Jenny Johansson Hangover Canturo Weert
26 Monique Hendriks Frivole Quasimodo vd Molendreef Lage Mierde
27
28 Carlijn Sturme Balcent NN Mierlo
29 Malin Parmler Diamond Invest NN Mierlo
30 Gabryella Dufour Good Luck Onbekend Lierop
31 Joep van der Kampen VDL Groep Guillermo Z Aristo Z Hoogeloon
32 Jorn Emschove VDL Groep Himalaya Z Cassanova Z Hoogeloon
33 Kim Rothengatter VDL Groep Gregory Z Cassanova Z Hoogeloon
34 Niclas Parmler VDL Groep Hutch Numero Uno Hoogeloon
35 Patrick Alkema VDL Groep Goodwill Z Aristo Z Hoogeloon
36 Philippe Houtackers Concano Come on Weert
37 Linda Edefall Sildouch Z Spartacus Deurne
38 Liesbeth Berben Cuverdi Verdi Heythuysen
39 Rebecca Lindberg Gini C Eldorado van de Zeshoek Aarle-Rixtel
40 Joris van Helmond Dominance Plot blue Asten
41 Iago Fratti Cassina LH Z Cassini II Mierlo
42 Maxime de Clercq handsome bustique Someren
43 rachelle hanemaaijer happy days eldorado van de zeshoek Someren
44 Roald van Lankveld Gringo Candoletto YSSELSTEYN (LB)
45 Alexander Frijters Dollydot Cincinetti Retie
46 Aischa Van Sprang Don t ask Quasimodo z Asten
47 Salvador Ferreira Coca Cola Z Coltaire Z Evertsoord
48 Sanne van der Leegte En Route Namelus R Heeze
49 Kim Sturme Hareina Spartacus Bakel
50 Asaf Abudi Hantano Quasimodo Z Maasbree
51 Loewie Joppen Lusina Z Lasino Maasbree
52 Jessica Nijssen Gail Desemilly Flamenco Desemilly Eindhoven
53 Kim Bressers Hurricane Canabis Z Helmond
54 Luc Martens Gambler Spartacus Ommel
55 Johan Klein Zieverink Gimondi ckv onbekend lierop
56 Thijs Derks Herma Toulon Zeeland
57 Robin Scheepers Utan Manhattan Eindhoven
58 Sander De Laat Da-Vinci H Vivaldo Eindhoven
59 Melissa Verhoeven Geneve Tangelo Van De Zuuthoeve Son en Bruegel
60 895 Yves Winkelmolen Granada NN Son
61 Yannick Hendrikx anna hoeve's gerry butler carrera vdl meijel
62 Sharon Gevers Exact Dubai Lage Mierde
63 Carlijn Sturme Sun roze Sparacus Mierlo
64 Renee van der Westen Hedwich H Crespo VDL Someren
65 Pieter Bergmans Gomez Imprezz Nabab de Reve Meijel
66 907 Vincent Dings Bertje HDH Indoctro Heeze
67 Petra van Dijck G-Star Cidane Venray
68 Frans in 't Hulst Eros Zapatero Vdl Vlierden
69 Eric Jr. van der Vleuten Helga Utopia Zirocco Blue Someren
70 Elisa Brouwers Fidel Lupicor Mierlo
71 Elke van de Broek Kentucky Triomphe de Muze Zeeland
72 Anne-martine van Liere Goya vls Unaniem Weert
73 Janneke Dekkers Glennis-p Spartacus Heeswijk
74 Wouter Enzerink zabrina Calvados Asten heusden
75 Roald van Lankveld Gucci Canturano YSSELSTEYN (LB)
76 Kimberly Loos MINERVA AEG PRESIDENT BEEK EN DONK
77 Romy Schippers Estinov Ustinov Berlicum
78 Jolein Roestenburg Falke du keske Andiamo z Breugel
79
80 Mandy Jansen Quadis SZ NN Breugel
81 Monique Hendriks Ganzelot Emerald vh Ruytershof Lage Mierde
82 883 Bram van Heijst Dingly Celano Nuenen
83 Amber Thaens Florite Azteca VDL Someren
84 Nadine Koks Perik Corland 2380
85 Asaf Abudi Iron Lady Iron Man van 't Meulenhof Maasbree
86 904 Juliette Kromeich Quimortelle Z Quidam De Revel
87 Fleur Steringa Baloutimes K Taloubet K workum
88 Johan Klein Zieverink Holygold Fortuna Berlin Lierop
89 Kitty van Deurzen Al Capone Z Artos Z Elsendorp
90 Veerle van Laarhoven Gylonie Boss vdl Aarle-rixtel
91 Philippe Houtackers Very Nice Cantos Weert
92 Fabiano Casteleijn Espri NN Zeeland
93 Richelle Coppelmans Flamboy Zacharov deurne
94 Sharon Coppelmans White Socks Cantos deurne
95 Pim Dullemond Electric Arezzo VDL veghel
96 Suze van Horrik Hailey Numero Uno Heythuysen
97 Nikki de Vries Gracia Calvino Z Helvoirt
98 Jeannette Monden Wanique Riverman Etten Leur
99 Antoon Smolders Agterberg's Aktion Air Jordan Z Lage Mierde
100 Hilde van Ansem Gucci Boss Milheeze
101 Marloes Merks Dora Bella Daredevil Sint-Oedenrode
102 906 Yannick Hendrikx anna hoeve's Glorieus ultimo Meijel
103 Zoë schipper Halla vd Wellington Contact vd heffinck Tilburg
104 Judith Martens Lynn v/d Sonniuswijck Cicero Z Nijnsel
105 Eric Jr. van der Vleuten Cabinet Noir Mylord Carthago Someren
106 Britt Schippers Harmantica-H Quality time Berlicum
107 Rianne van Heerebeek Higgins Emerald Oostelbeers
108 Summer Weezenbeek Waomi Carland Ospel
109 Michelle Bouman Damos Vaillant Breda
110 Nicole Ormell Connor NN
111 Simone Pellegrom Sp. Eldorado Diarado Breugel
112 Didi Dekkers Palm Papillon Rouge Sf Heeswijk
113 Britt Verhoeven Dopharma's Cirnanda Douglas
114 Sem Verhoeven Maladay Malito De Reves
115 Emma Weber Emorania P Berlin Boekel
116 Ricardo Hartman golo van het nief cicero venlo
117 Jort op het Veld Calisto Z Cassini II Meijel
118 Nina van Hedel Hobble Kortenbos numero uno berlicum
119 Rick Verheijen Chocotoff Tygo Lottum
120 Melissa Verhoeven Nikey Z Nonstop 1590 Bwp Son en Bruegel
121 Yves Winkelmolen Hulk Coupe de coeur Son en breugel
122 Rosanne Janssen High jumper v Ukato Lierop
123 Tess Rabou Amone Salypso Boxtel
124 Whitney Stinges Givina Cantos Reuver
125 Elke van de Broek Hiante Tangelo v.d. Zuuthoeve Zeeland
126 Petra van Dijck Gantira Cassini Gold Venray