N5 - 1m40 Direct op tijd


<< Terug naar wedstrijdoverzicht

Jacquart Champagne Prijs

Rozetten en stalplaten aangeboden door: vd Boogaard Snelvervoer

Rubriek N5 - Tabel A direct op Tijd
KNHS Regl. 238.2.a
Zondag 23 april 2017                                           Terrein 1


Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 90.00
Datum: 23 april 2017
Tijd: 08:30
Prijzengeld
1e prijs: € 400.-
2e prijs: € 300.-
3e prijs: € 200.-
4e prijs: € 150.-
5e prijs: € 100.-
6e prijs: € 100.-
7e prijs: € 75.-
8e prijs: € 75.-
Regl. Volgprijzen: € 60.-
# Hnr Naam Paard Afstamming Plaats HC
1 578 Sacha Dito Jk Horsetrucks Leasure Z Levisto helmond
2 507 Gabryella Dufour amsonia amsonia lierop
3 515 Anne-martine van Liere Van Gogh Vls Nabab De Reve Weert
4 524 Tim van den Oetelaar Eretto Vinesse Kessel
5 533 Hendrik-jan Schuttert Cerna Michael Ommen
6 901 Leopold van Asten VDL Groep Quinthago Z Quinar Z Hoogeloon
7 511 Rob Heyligers Cream On Top Concorde asten
8 510 Timothy Hendrix Jewel LVP Berlin Baarlo
9 514 Kristian Houwen Daddy Cool Jth Wizzerd Wv Wanssum
10 505 Niels Knape Dustin Ustinov Baarlo
11 532 Julian Kraay A.Kumonia Namelus R Ederveen
12 528 Wesley Mulder Mac Laren Z Marome Nw Apeldoorn
13 519 Doron Kuipers Diablo F Canturano Mijnsheerenland
14 541 Sanna Olsson Ingren Be Special Chacco Blue Sevenum
15 527 Stella Rohlcke Delina Verdi Someren
16 526 Eric Jr. van der Vleuten Casper Caretano Someren
17 703 Johan Klein Zieverink Dinoire Rascin Lierop
18 902 Niclas Parmler VDL Groep Dylan Balou Du Rouet Z Hoogeloon
19 590 Fleur van Lier Deejay Harley Vdl sevenum
20 551 Alisa Danilova Zanzibar Stolzenberg Asten
21 561 Niels Kersten Union de flandre Air Jordan Egchel
22 898 Malin Parmler Gitania van 't Eigenlo Montender Mierlo
23 555 Camila Mazza Smit London AJM Lord Z Kenegsel
24 628 Franklin Posmus So It Be Tadmus Zuidoostbeemster
25 576 Liza Tiebot At Last Tampa Wanssum
26 571 Rob van Bussel Dalisca Memphis Asten Heusden
27 591 Jolein Roestenburg Gooya Du Keske Z Gwalarn Ar Park Breugel
28 543 Lucille Billet Ciolga Bs Indoctro Rijsbergen
29 516 Kimberley Winsingh Don Cello Douglas Raalte
30 529 Gerco Schroder Glock's Cognac Champblanc Clearway Tubbergen
31 707 Michael Grijmans Bepomein Chacco Blue Erp
32 503 Maikel van der Vleuten VDL Groep Quatro Quaprice Z Someren
33 611 Kevin Beerse Burlington Argentinus Warga
34 606 Piet Raijmakers Jr. Dahy Lalan Whitesnake Asten
35 548 Roald van Lankveld Caia Ol Metta YSSELSTEYN (LB)
36 619 Kevin Olsmeyer Bredero Namelus R Doorwerth
37 614 Monique van den Broek Bea van de Helle Castelino vd Helle Sevenum
38 547 Miranda Esser Akerendam Guidam Bennekom
39 612 Jur Vrieling Dallas VDL Douglas Holwierde
40 903 Jesper Romp Audi's Eclips Baloubet du Rouet Dinteloord
41 865 Sacha Dito Bolanda Berlin Helmond
42 589 Gabryella Dufour azitia Taloubet K Lierop
43 502 Boy Peels Davito Z Cade Z Waalre
44 587 Anne-martine van Liere Dilithyia Vls Vaust S. Weert
45 557 Tim van den Oetelaar El Clasico Kashmir van Schuttershof kessel
46 627 Hendrik-jan Schuttert Expensive Unaniem Ommen
47 525 Aniek Poels Coocanusa Numero Uno Swolgen
48 530 Leopold van Asten VDL Groep Elexia Calvaro Z Hoogeloon
49 536 Franklin Posmus Easy H Numero Uno Zuidoostbeemster