S3 - 3e onderdeel NK Senioren


<< Terug naar wedstrijdoverzicht

VDL Groep Prijs

3e onderdeel NK Senioren

Rozetten en stalplaten aangeboden door: vd Boogaard Snelvervoer

Rubriek S3 - Tabel A over 2 verschillende manches 1.60m (tijd 1e manche bepalend voor rubriek uitslag)
KNHS Regl. 273.3.c
Zondag 23 april 2017                                            Terrein 1

Klik hier voor de NK eindstand

Parcourstekening Manche 1

Parcourstekening Manche 2


Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 320.00
Datum: 23 april 2017
Tijd: 13:30
Prijzengeld
1e prijs: € 2500.- + M-Line Bed
2e prijs: € 6000.-
3e prijs: € 5000.-
4e prijs: € 4000.-
5e prijs: € 3000.-
6e prijs: € 1250.-
7e prijs: € 600.-
8e prijs: € 350.-
9e prijs: € 250.-
10e prijs: € 150.-
11e prijs: € 150.-
# Hnr Naam Paard Afstamming Plaats HC
1 322 Jur Vrieling Corporal VDL Cardento Holwierde
2 325 Joy Lammers Winny Quasimodo Z Hamont
3 345 Claudia Verburgt Abbervail Lightning VDL Douglas Hoogeloon
4 337 Wesley Mulder Twister de la pomme Darco Apeldoorn
5 335 Doron Kuipers Dickyville Quasimodo Mijnsheerenland
6 338 Roelof Bril Dizzy Lizzy Tangelo vd Zuuthoeve Westendorp
7 328 Hendrik-jan Schuttert Balboa HS Tygo Ommen
8 312 Kevin Olsmeyer Dalvaro Calvaro Z Doorwerth
9 332 Sanne Thijssen Captain cooper Namelus R Sevenum
10 304 Peter Olthof Doma Sue Dollar Du Murier Langeveen
11 329 Albert Zoer Heechhiem's Cancun VDM Balou du Rouet Z echten
12 310 Pieter Keunen Alban Cavalier kessel
13 331 Ruben Romp Audi's Teavanta II C Z Treasure Z Dinteloord
14 319 Marc Houtzager Sterrehof's Baccarat Padinus Rouveen
15 321 Jur Vrieling VDL Glasgow vh Merelsnest Nabab de Reve Holwierde
16 343 Maikel van der Vleuten VDL Groep Idi Utopia Quasimodo Z Someren
17 326 Joy Lammers Taura van de Broekkant Tornado Hamont
18 350 Eric van der Vleuten Wunschkind 19 Casall Someren
19 316 Aniek Poels Athene Berlin Swolgen
20 334 Doron Kuipers Charley Calido I Mijnsheerenland
21 311 Ben Schroder Davino Q Vingino Tubbergen
22 320 Lisa Nooren VDL Groep Sabech D'Ha Qredo de Paulstra Engis
23 340 Kevin Beerse WBS Camelot Harley VDL Warga
24 303 Gert Jan Bruggink Charmeur Cristallo I De Lutte
25 333 Sanne Thijssen Con Quidam RB Quinar Sevenum
26 315 Michel Hendrix Baileys Indoctro kessel
27 348 Remco Been VDL Holland vd Bisschop Heartbreaker Hoge hexel
28 323 Frank Schuttert Chianti's Champion Champion du Lys Meeuwen
29 318 Marc Houtzager Sterrehof's Calimero Quidam De Revel Rouveen
30 330 Albert Zoer Gigolo Cicero Z echten
31 317 Aniek Poels Barry White Twisther Swolgen
32 305 Gerben Morsink Cartaire Z Carthago Z Enschede
33 302 Gert Jan Bruggink Umeunig Untouchable Z De Lutte
34 313 Glenn Knoester Alpicor Lupicor Assendelft
35 341 Kevin Beerse Heldia Quadrillo Warga
36 349 Loewie Joppen Ilatina Nabab De Reve Maasbree
37 308 Marriet Hoekstra U-Bresco Z Untouchable Z Mildam
38 309 Marriet Hoekstra Wimphof's Hinde De La Vie Berlin Mildam
39 301 Niels Tacken Chenna Z Chablis I Z Meterik